На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів


Чемпіонат Коломийського району

Повна Календар

Команда

I

В

Н

П

З - П

Очки

1

Сокіл (Коршів)

8

6

2

0

19 - 6

20

2

Прометей (Матеївці)

8

6

0

2

28 - 13

18

3

Довбушівець (Печеніжин)

8

4

3

1

11 - 9

15

4

Підгір'я (Іванівці)

8

4

2

2

14 - 11

14

5

Метеор (Жукотин)

8

4

1

3

15 - 9

13

6

ДОЗ Коломия (Коломия)

8

4

1

3

16 - 14

13

7

ФК Хлібичин

8

2

0

6

10 - 30

6

8

Прут (Воскресинці)

8

1

0

7

13 - 23

3

9

Карпати (Спас)

8

0

1

7

7 - 18

1

Команда

I

В

Н

П

З - П

Очки

1

ДОЗ Коломия (Коломия)

8

8

0

0

50 - 8

24

2

Довбушівець (Печеніжин)

8

5

2

1

25 - 4

17

3

ФК Хлібичин

8

4

2

2

25 - 10

14

4

Сокіл (Коршів)

8

4

2

2

16 - 8

14

5

Карпати (Спас)

8

3

2

3

17 - 18

11

6

Метеор (Жукотин)

8

3

2

3

14 - 23

11

7

Підгір'я (Іванівці)

8

2

1

5

15 - 32

7

8

Прометей (Матеївці)

8

1

0

7

5 - 33

3

9

Прут (Воскресинці)

8

0

1

7

3 - 34

1

Першість Коломийського району

Повна Календар

Команда

I

В

Н

П

З - П

Очки

1

ФК Мишин

6

5

1

0

12 - 0

16

2

ФК Отинія

6

5

0

1

11 - 6

15

3

Прут (Семаківці)

6

4

1

1

14 - 4

13

4

ФК Голосків

6

2

0

4

6 - 10

6

5

Ювента (Лісна Слобідка)

6

2

0

4

9 - 14

6

6

ФК Черемхів

6

2

0

4

6 - 11

6

7

Спартак (Струпків)

0

0

0

0

0 - 0

0

8

Княгинин (Підгайчики)

6

0

0

6

4 - 17

0

Команда

I

В

Н

П

З - П

Очки

1

Княгинин (Підгайчики)

6

5

0

1

18 - 5

15

2

ФК Отинія

6

4

2

0

22 - 5

14

3

ФК Черемхів

6

3

2

1

12 - 7

11

4

ФК Мишин

6

3

0

3

21 - 9

9

5

ФК Голосків

6

2

2

2

8 - 14

8

6

Прут (Семаківці)

6

1

0

5

6 - 28

3

7

Спартак (Струпків)

0

0

0

0

0 - 0

0

8

Ювента (Лісна Слобідка)

6

0

0

6

1 - 20

0

GROW Ветерани 35+ - 2019-2020

UEFA Повна Календар

Командаc

I

В

Н

П

З - П

Очки

1

Пядики 35+

6

6

0

0

26 - 6

18

2

Л.Хлібичин 35+

6

4

0

2

19 - 13

12

3

Отинія 35+

5

2

0

3

11 - 12

6

4

Мишин 35+

6

2

0

4

16 - 20

6

5

Коршів 35+

5

2

0

3

19 - 26

6

6

ДОЗ 35+

6

2

0

4

9 - 18

6

7

Печеніжин 35+

4

1

0

3

7 - 12

3

Шкільна ліга (Хлопці 5-6 класи) - 2019-2020

UEFA Повна Календар
Група А

Командаc

I

В

Н

П

З - П

Очки

1

Печеніжинський ліцей

7

6

1

0

33 - 1

19

2

Молодятинська гімназія

7

6

1

0

29 - 3

19

3

Слобідська гімназія

7

4

0

3

16 - 16

12

4

Сопівський ліцей

7

3

2

2

10 - 10

11

5

Рунгурський ліцей

7

3

1

3

13 - 17

10

6

Малоключівська гімназія

7

2

0

5

7 - 31

6

7

Княждвірський ліцей

7

1

1

5

6 - 20

4

8

Кийданецька гімназія

7

0

0

7

3 - 19

0

Група Б

Командаc

I

В

Н

П

З - П

Очки

1

Великокам'янський ліцей

6

4

1

1

14 - 8

13

2

Турківський ліцей

6

4

0

2

8 - 6

12

3

П'ядицький ліцей

6

2

1

3

10 - 8

7

4

Джурківська гімназія

6

2

1

3

7 - 12

7

5

Підгайчиківський ліцей

6

1

1

4

11 - 16

4

Група В

Командаc

I

В

Н

П

З - П

Очки

1

Отинійській ліцей

6

6

0

0

33 - 5

18

2

Струпківський ліцей

6

3

1

2

21 - 8

10

3

Ліснохлібичинський ліцей

6

3

0

3

25 - 15

9

4

Угорницька гімназія

6

2

1

3

27 - 15

7

5

Виноградський ліцей

6

0

0

6

1 - 64

0

Група Г

Командаc

I

В

Н

П

З - П

Очки

1

Мишинська гімназія

6

6

0

0

51 - 4

18

2

Дебеславцівська гімназія

6

5

0

1

24 - 4

15

3

Пилипівська гімназія

6

2

0

4

4 - 31

6

4

Замулинецький ліцей

6

1

1

4

5 - 22

4

5

Матеївецька гімназія

6

0

1

5

3 - 26

1

Відео

Все відео

Програма "Наш футбол" №16, 28.03.2019

28.03.2019

Програма "Наш футбол" №16, 28.03.2019

Програма "Наш футбол", №15, 28.02.2019

28.02.2019

Програма "Наш футбол", №15, 28.02.2019

Програма "Наш футбол", №14, 07.02.2019

07.02.2019

Програма "Наш футбол", №14, 07.02.2019

Програма "Наш футбол" №13, 11.01.2019

11.01.2019

Програма "Наш футбол" №13, 11.01.2019

Програма "Наш футбол", №12, 18.12.2018

18.12.2018

Програма "Наш футбол", №12, 18.12.2018

Чергова Конференція ІФФФ, 07.12.2018

07.12.2018

Чергова Конференція ІФФФ, 07.12.2018

Програма "Наш футбол", №11, 15.11.2018

15.11.2018

Програма "Наш футбол", №11, 15.11.2018

Програма "Наш футбол", №10, 08.11.2018

08.11.2018

Програма "Наш футбол", №10, 08.11.2018