На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів

Результати

Тур 9 Д Ю

20.10.2019, 15-00, Нд

Метеор - Карпати Спас

: :

20.10.2019, 15-00, Нд

Підгір'я - Прут Воскресинці

3:0 10:0

20.10.2019, 15-00, Нд

ДОЗ - Сокіл

2:3 3:1

20.10.2019, 15-00, Нд

Прометей - Довбушівець

3:0 1:3

Наступний тур

Тур 4 Д Ю

27.10.2019, 15-00, Нд

Прометей - ФК Хлібичин

: :

27.10.2019, 15-00, Нд

Сокіл - Прут Воскресинці

: :

Чемпіонат Коломийського району

Повна Календар

Команда

I

В

Н

П

З - П

Очки

1

Сокіл (Коршів)

7

5

2

0

19 - 6

17

2

Прометей (Матеївці)

7

5

0

2

24 - 13

15

3

Підгір'я (Іванівці)

8

4

2

2

14 - 11

14

4

ДОЗ Коломия (Коломия)

8

4

1

3

16 - 14

13

5

Довбушівець (Печеніжин)

7

3

3

1

9 - 9

12

6

Метеор (Жукотин)

7

3

1

3

15 - 9

10

7

ФК Хлібичин

7

2

0

5

10 - 26

6

8

Прут (Воскресинці)

6

1

0

5

13 - 21

3

9

Карпати (Спас)

7

0

1

6

7 - 18

1

Команда

I

В

Н

П

З - П

Очки

1

ДОЗ Коломия (Коломия)

8

8

0

0

50 - 8

24

2

Довбушівець (Печеніжин)

7

4

2

1

16 - 4

14

3

ФК Хлібичин

7

3

2

2

21 - 9

11

4

Сокіл (Коршів)

7

3

2

2

16 - 8

11

5

Карпати (Спас)

7

3

2

2

14 - 11

11

6

Метеор (Жукотин)

7

2

2

3

7 - 20

8

7

Підгір'я (Іванівці)

8

2

1

5

15 - 32

7

8

Прометей (Матеївці)

7

1

0

6

4 - 29

3

9

Прут (Воскресинці)

6

0

1

5

3 - 25

1

Першість Коломийського району

Повна Календар

Команда

I

В

Н

П

З - П

Очки

1

ФК Мишин

6

5

1

0

12 - 0

16

2

ФК Отинія

6

5

0

1

11 - 6

15

3

Прут (Семаківці)

6

4

1

1

14 - 4

13

4

ФК Голосків

6

2

0

4

6 - 10

6

5

Ювента (Лісна Слобідка)

6

2

0

4

9 - 14

6

6

ФК Черемхів

6

2

0

4

6 - 11

6

7

Спартак (Струпків)

0

0

0

0

0 - 0

0

8

Княгинин (Підгайчики)

6

0

0

6

4 - 17

0

Команда

I

В

Н

П

З - П

Очки

1

Княгинин (Підгайчики)

6

5

0

1

18 - 5

15

2

ФК Отинія

6

4

2

0

22 - 5

14

3

ФК Черемхів

6

3

2

1

12 - 7

11

4

ФК Мишин

6

3

0

3

21 - 9

9

5

ФК Голосків

6

2

2

2

8 - 14

8

6

Прут (Семаківці)

6

1

0

5

6 - 28

3

7

Спартак (Струпків)

0

0

0

0

0 - 0

0

8

Ювента (Лісна Слобідка)

6

0

0

6

1 - 20

0

Відео

Все відео

Програма "Наш футбол" №16, 28.03.2019

28.03.2019

Програма "Наш футбол" №16, 28.03.2019

Програма "Наш футбол", №15, 28.02.2019

28.02.2019

Програма "Наш футбол", №15, 28.02.2019

Програма "Наш футбол", №14, 07.02.2019

07.02.2019

Програма "Наш футбол", №14, 07.02.2019

Програма "Наш футбол" №13, 11.01.2019

11.01.2019

Програма "Наш футбол" №13, 11.01.2019

Програма "Наш футбол", №12, 18.12.2018

18.12.2018

Програма "Наш футбол", №12, 18.12.2018

Чергова Конференція ІФФФ, 07.12.2018

07.12.2018

Чергова Конференція ІФФФ, 07.12.2018

Програма "Наш футбол", №11, 15.11.2018

15.11.2018

Програма "Наш футбол", №11, 15.11.2018

Програма "Наш футбол", №10, 08.11.2018

08.11.2018

Програма "Наш футбол", №10, 08.11.2018