На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів
 

Результати

Тур 2 Д

07.12 10:00

ФК Варатик - "Покуття" В.Вербіж

2:6

07.12 10:35

FC Energy - "Метеор" Жукотин

1:3

07.12 11:10

ФК Варатик - "Joker" Заболотів

7:0

07.12 11:45

"Покуття" В.Вербіж - FC Energy

2:1

07.12 12:20

"Метеор" Жукотин - "Joker" Заболотів

6:0

07.12 12:55

ДФК Фурнітура - ФК Турка

6:2

07.12 13:30

МФК Сандаліно - МФК Печеніжин

1:2

07.12 14:05

ДФК Фурнітура - "Іскра" Богородичин

6:0

07.12 14:40

ФК Турка - МФК Сандаліно

0:3

07.12 15:15

МФК Печеніжин - "Іскра" Богородичин

4:1

Суперліга - 2019-2020

Повна Календар

Командаc

I

В

Н

П

З - П

Очки

1

"Метеор" Жукотин

4

4

0

0

16 - 3

12

2

ДФК Фурнітура

4

3

0

1

15 - 6

9

3

ФК Варатик

4

3

0

1

16 - 8

9

4

"Покуття" В.Вербіж

4

3

0

1

13 - 8

9

5

МФК Печеніжин

4

2

1

1

10 - 9

7

6

"Joker" Заболотів

4

1

1

2

6 - 17

4

7

FC Energy

4

1

0

3

9 - 10

3

8

МФК Сандаліно

4

1

0

3

6 - 9

3

9

ФК Турка

4

1

0

3

7 - 13

3

10

"Іскра" Богородичин

4

0

0

4

3 - 18

0



Результати

Тур 1 Д

30.11 10:00

Політех - ФК Хлібичин

4:2

30.11 10:30

МФК Коршів - ФК Варатик 2

2:0

30.11 11:00

Політех - ФК Гвіздець

4:0

30.11 11:30

ФК Хлібичин - МФК Коршів

2:5

30.11 12:00

ФК Варатик 2 - "Вовки" Коломия

1:1

30.11 12:30

ФК Гвіздець - Ветерани 40+

0:3

30.11 13:00

МФК Корнич - Синівір

3:1

30.11 13:30

"Вовки" Коломия - Надія

0:3

30.11 14:00

МФК Корнич - Ветерани 40+

2:3

30.11 14:30

Надія - Синівір

0:2

Перша ліга - 2019-2020

Повна Календар

Командаc

I

В

Н

П

З - П

Очки

1

Політех

2

2

0

0

8 - 2

6

2

МФК Коршів

2

2

0

0

7 - 2

6

3

Ветерани 40+

2

2

0

0

6 - 2

6

4

МФК Корнич

2

1

0

1

5 - 4

3

5

Надія

2

1

0

1

3 - 2

3

6

Синівір

2

1

0

1

3 - 3

3

7

ФК Варатик 2

2

0

1

1

1 - 3

1

8

"Вовки" Коломия

2

0

1

1

1 - 4

1

9

ФК Голосків

0

0

0

0

0 - 0

0

10

"Нива" М.Кам`янка

0

0

0

0

0 - 0

0

11

ФК Хлібичин

2

0

0

2

4 - 9

0

12

ФК Гвіздець

2

0

0

2

0 - 7

0



Результати

Тур 1 Д

01.12 10:00

МФК Турка-2 - Мфк Матеївці

4:0

01.12 10:30

"Ювента" Л.Слобідка - МФК Отинія

0:2

01.12 11:00

МФК Турка-2 - FC Skiff (Черемхів)

0:1

01.12 11:30

Мфк Матеївці - "Ювента" Л.Слобідка

2:0

01.12 12:00

МФК Отинія - ФК Молодятин

1:3

01.12 12:30

FC Skiff (Черемхів) - Файні перці

1:7

01.12 13:00

МФК Угорники - Рунгури

0:7

01.12 13:30

ФК Молодятин - ДОЗ Коломия

6:1

01.12 14:00

МФК Угорники - Файні перці

0:6

01.12 14:30

ДОЗ Коломия - Рунгури

1:2

Друга ліга - 2019-2020

Повна Календар

Командаc

I

В

Н

П

З - П

Очки

1

Файні перці

2

2

0

0

13 - 1

6

2

Рунгури

2

2

0

0

9 - 1

6

3

ФК Молодятин

2

2

0

0

9 - 2

6

4

МФК Турка-2

2

1

0

1

4 - 1

3

5

МФК Отинія

2

1

0

1

3 - 3

3

6

Мфк Матеївці

2

1

0

1

2 - 4

3

7

FC Skiff (Черемхів)

2

1

0

1

2 - 7

3

8

"Прут" Воскресинці

0

0

0

0

0 - 0

0

9

ФК Мишин

0

0

0

0

0 - 0

0

10

"Ювента" Л.Слобідка

2

0

0

2

0 - 4

0

11

ДОЗ Коломия

2

0

0

2

2 - 8

0

12

МФК Угорники

2

0

0

2

0 - 13

0

Відео

Все відео

Програма "Наш футбол" №16, 28.03.2019

28.03.2019

Програма "Наш футбол" №16, 28.03.2019

Програма "Наш футбол", №15, 28.02.2019

28.02.2019

Програма "Наш футбол", №15, 28.02.2019

Програма "Наш футбол", №14, 07.02.2019

07.02.2019

Програма "Наш футбол", №14, 07.02.2019

Програма "Наш футбол" №13, 11.01.2019

11.01.2019

Програма "Наш футбол" №13, 11.01.2019

Програма "Наш футбол", №12, 18.12.2018

18.12.2018

Програма "Наш футбол", №12, 18.12.2018

Чергова Конференція ІФФФ, 07.12.2018

07.12.2018

Чергова Конференція ІФФФ, 07.12.2018

Програма "Наш футбол", №11, 15.11.2018

15.11.2018

Програма "Наш футбол", №11, 15.11.2018

Програма "Наш футбол", №10, 08.11.2018

08.11.2018

Програма "Наш футбол", №10, 08.11.2018