• Фінал Кубка району 23-07-2014 22:15 Районний футбол 27 липня о 17-00 на стадіоні села Воскресинці відбудеться фінальний матч розіграшу Кубку району сезону 2014 року.
  • Прощальний матч Андрія Нестерука 23-07-2014 19:10 Обласний футбол В суботу, 26 липня, на стадіоні «Юність» відбудеться прощальний матч в недалекому минулому екс-нападника коломийських «Карпат» - Андрія Нестерука
  • Результати матчів першості району 13 липня 14-07-2014 17:00 Районний футбол Відбувся заключний тур першості Коломийського району з футболу.
  • Шаховий турнір в Малому гвіздці 14-07-2014 13:10 Новини спорту 20 липня 2014 року з нагоди дня шахів, проголошеного Верховною Радою України в народному домі села Малий Гвіздець відбудеться шаховий фесливаль.
  • Районний футбол
  • Обласний футбол
  • Футзал
  • Волейбол
  • Новини спорту
Фінал Кубка району 23/07/2014
27 липня о 17-00 на стадіоні села Воскресинці відбудеться фінальний матч розіграшу Кубку району сезону 2014 року.
Прощальний матч Андрія Нестерука 23/07/2014
В суботу, 26 липня, на стадіоні «Юність» відбудеться прощальний матч в недалекому минулому екс-нападника коломийських «Карпат» - Андрія Нестерука
П'ядики чемпіон другої ліги 25/03/2014
Завершився міжрайонний чемпіонат Прикарпаття з футзалу в другій лізі. Нагадаємо, до фінальної частини потрапили по дві кращі команди з кожної групи.
Волйбол. Чемпіонат області 08/04/2014
Тривають матчі чемпіонату області. Команда ФОСК «Прикарпаття» (тренер Роман Дячук) грала в Калуші проти місцевого «Нафтохіміка» і здобула перемогу 3:1
Шаховий турнір в Малому гвіздці 14/07/2014
20 липня 2014 року з нагоди дня шахів, проголошеного Верховною Радою України в народному домі села Малий Гвіздець відбудеться шаховий фесливаль.
Олімпійський день 10/06/2014
В Печеніжині, Сопові, Турці і Дебеславцях відбулись масові спортивні заходи з нагоди проведення в Україні Олімпійського дня.
Відкритий чемпіонат області з дзюдо 20/05/2014
17 травня у спорткомплексі «Прикарпаття» відбулась відкрита першість області з боротьби дзюдо серед юнаків та дівчат 1998 року та молодших.

Чемпіонат Коломийського району

Результати

Тур: 13 - 06 липня 14 Д Ю
"Прут" Семаківці - "Сокіл" Коршів 3:2 6:0
"Акула" Матеївці - "Метеор" Жукотин 1:4 1:2
Дебеславці ФК - "Карпати" Спас 3:1 0:0
"Довбушівець" - "Спартак" Струпків 2:1 4:1
ФК Хлібичин - Верхній Вербіж 2:1 0:3
"Прут" Воскресинці - ФК Угорники 1:2 2:2

Наступний тур

Дані відсутні

  • Дорослі
  • Юнаки
М Команда I РM O
1 "Спартак" Струпків 12 +25 31
2 "Метеор" Жукотин 12 +17 25
3 "Сокіл" Коршів 12 +9 24
4 ФК Угорники 12 +8 23
5 "Нива" М.Кам`янка 12 0 17
6 "Довбушівець" 12 -2 17
7 Дебеславці ФК 12 -6 17
8 "Акула" Матеївці 11 -4 15
9 Верхній Вербіж 12 -6 14
10 ФК Хлібичин 12 -11 13
11 "Прут" Воскресинці 11 -6 11
12 "Прут" Семаківці 12 -11 11
13 "Карпати" Спас 12 -13 4
М Команда I РM O
1 Верхній Вербіж 12 +27 28
2 ФК Угорники 12 +16 26
3 "Карпати" Спас 12 +10 22
4 "Прут" Семаківці 12 +5 22
5 "Спартак" Струпків 12 -4 18
6 "Довбушівець" 11 +4 18
7 "Метеор" Жукотин 11 -1 15
8 "Сокіл" Коршів 12 -15 14
9 "Акула" Матеївці 11 -3 13
10 "Прут" Воскресинці 11 0 13
11 Дебеславці ФК 12 -9 12
12 "Нива" М.Кам`янка 12 -5 7
13 ФК Хлібичин 12 -25 2

Результати

Тур: 13 - 13 липня 14 Д Ю
ФК Голосків - ФК Королівка-Корнич 4:1 5:0
"Вікторія" В.Камянка - "Синивір" Іванівці 4:1 7:1
ФК Черемхів - "Княгинин" 1:2 4:1
ФК Торговиця - ФК Ценява 3:3 9:0
"Ураган" Ворона - "Нива" Джурків 1:4 +:-
ФСК "Коваль" - ФК Сопів 0:2 1:1

Наступний тур

Дані відсутні

  • Дорослі
  • Юнаки
М Команда I РM O
1 "Княгинин" 12 +10 29
2 ФК Сопів 12 +26 27
3 ФК Черемхів 12 +20 25
4 "Синивір" Іванівці 12 +8 24
5 "Вікторія" В.Камянка 10 +9 20
6 "Ювента" Л.Слобідка 12 +2 17
7 ФК Голосків 12 +1 17
8 ФК Ценява 12 -8 15
9 ФСК "Коваль" 12 -11 15
10 ФК Торговиця 11 -2 13
11 ФК Королівка-Корнич 12 -11 8
12 "Ураган" Ворона 12 -23 3
13 "Нива" Джурків 11 -21 2
М Команда I РM O
1 ФК Черемхів 12 +17 28
2 ФК Сопів 12 +16 25
3 ФК Торговиця 11 +34 23
4 ФСК "Коваль" 12 +4 20
5 ФК Королівка-Корнич 12 +9 19
6 "Ювента" Л.Слобідка 12 +6 18
7 ФК Голосків 12 +8 17
8 "Вікторія" В.Камянка 10 +11 16
9 "Княгинин" 12 +6 16
10 "Ураган" Ворона 12 -14 14
11 "Синивір" Іванівці 12 -16 10
12 ФК Ценява 12 -62 3
13 "Нива" Джурків 11 -19 2

Чемпіонат Івано-Франківської області

Результати

Тур: 9 - 29 червня 14 Д Ю
"Придністров`я" - "Кроно-Карпати" 1:0 0:1
"Славія" Отинія - ФК Турка 3:2 2:3
"Карпати" Коломия - "Ніка" Івано-Франківськ 3:1 0:2
"Гал-Вапно" - ФК Перегінське 0:0 0:0
ФК "Калуш" - "Нафтовик" 3:0 6:0

Наступний тур

Тур: 10 - 03 серпня 14 Д Ю
ФК Перегінське - ФК "Калуш" : :
"Ніка" Івано-Франківськ - "Гал-Вапно" : :
ФК Турка - "Карпати" Коломия : :
"Кроно-Карпати" - "Славія" Отинія : :
ФК "Покуття-Євромодуль" - "Придністров`я" : :

  • Дорослі
  • Юнаки
М Команда I РM O
1 "Кроно-Карпати" 8 +19 21
2 "Придністров`я" 9 +5 15
3 ФК "Покуття-Євромодуль" 8 -2 14
4 ФК Перегінське 8 +4 12
5 "Карпати" Коломия 8 +3 12
6 ФК "Калуш" 8 -2 11
7 ФК Турка 8 0 9
8 "Гал-Вапно" 8 +1 8
9 "Нафтовик" 9 -13 8
10 "Славія" Отинія 8 -5 6
11 "Ніка" Івано-Франківськ 8 -10 4
М Команда I РM O
1 "Кроно-Карпати" 8 +9 20
2 "Карпати" Коломия 8 +25 19
3 "Ніка" Івано-Франківськ 8 +21 19
4 ФК "Калуш" 8 +21 16
5 ФК "Покуття-Євромодуль" 8 +18 15
6 ФК Перегінське 8 -9 12
7 "Придністров`я" 9 -5 9
8 "Нафтовик" 9 -17 7
9 ФК Турка 8 -23 6
10 "Гал-Вапно" 8 -10 5
11 "Славія" Отинія 8 -30 0

Результати

Південь
Тур: 9 - 29 червня 14 Д Ю
"Каменяр" Серафинці - "Тепловик" 2:2 1:3
ФК Обертин - "Прут" Делятин 4:0 5:2
ФК Битків - ФК П`ядики 3:0 10:0
"Чайка" Вільхівці - ФК Гвіздець 2:1 1:0
Північ
Тур: 9 - 29 червня 14 Д Ю
"Лімниця" Перегінське - "Вихор" Ямниця 3:5 2:1
Медик-Краснопіль - "Дністер-Рітас" 1:0 2:2
"Колос" Братківці - "Карпати" Болехів 2:3 0:2

Наступний тур

Дані відсутні

Південь

  • Дорослі
  • Юнаки
М Команда I РM O
1 "Тепловик" 9 +15 20
2 ФК Битків 9 +9 19
3 "Каменяр" Серафинці 9 +3 16
4 "Прут" Делятин 9 -1 15
5 ФК Гвіздець 9 +3 14
6 "Чайка" Вільхівці 9 -3 10
7 ФК Обертин 9 -13 6
8 ФК П`ядики 9 -13 4
М Команда I РM O
1 ФК Битків 9 +42 25
2 "Тепловик" 9 +52 22
3 ФК Гвіздець 9 +16 18
4 "Чайка" Вільхівці 9 +4 14
5 ФК Обертин 9 -32 12
6 "Каменяр" Серафинці 9 -12 7
7 "Прут" Делятин 9 -17 7
8 ФК П`ядики 9 -53 0

Північ

  • Дорослі
  • Юнаки
М Команда I РM O
1 "Карпати" Болехів 7 +24 21
2 Медик-Краснопіль 8 +5 13
3 "Енергія" 7 +4 11
4 "Вихор" Ямниця 8 +2 11
5 "Колос" Братківці 8 -5 11
6 "Дністер-Рітас" 8 -8 7
7 "Лімниця" Перегінське 8 -22 3
М Команда I РM O
1 "Енергія" 7 +37 21
2 "Дністер-Рітас" 8 +24 19
3 "Лімниця" Перегінське 8 -16 12
4 Медик-Краснопіль 8 -4 9
5 "Вихор" Ямниця 8 -8 7
6 "Карпати" Болехів 7 -17 7
7 "Колос" Братківці 8 -16 2