Результати

Тур 19 - 30 серпня 15 Д Ю

"Акула" Матеївці - "Нива" М.Кам`янка

: :

"Сокіл" Коршів - "Прут" Семаківці

: :

"Прут" Воскресинці - ФК Верхній Вербіж

: :

ФК Угорники - ФК Сопів

: :

"Княгинин" Підгайчики - "Довбушівець"

: :

ФК Хлібичин - Дебеславці ФК

: :

"Спартак" Струпків - "Метеор" Жукотин

: :

Чемпіонат району - 2015

Чемпіонат району - 2015 Повна таблиця

Команда

I

В

Н

П

З - П

Очки

1

ФК Угорники

18

14

3

1

49 - 11

45

2

ФК Сопів

18

14

2

2

62 - 30

44

3

"Метеор" Жукотин

17

13

2

2

43 - 10

41

4

"Спартак" Струпків

18

11

4

3

39 - 16

37

5

Дебеславці ФК

18

9

5

4

30 - 21

32

6

"Довбушівець"

18

9

4

5

33 - 21

31

7

"Нива" М.Кам`янка

18

7

1

10

22 - 45

22

8

ФК Хлібичин

17

5

3

9

19 - 32

18

9

ФК Верхній Вербіж

17

5

2

10

19 - 30

17

10

"Акула" Матеївці

18

5

1

12

17 - 45

16

11

"Прут" Семаківці

18

4

2

12

19 - 38

14

12

"Прут" Воскресинці

18

3

5

10

18 - 33

14

13

"Сокіл" Коршів

17

3

4

10

25 - 41

13

14

"Княгинин" Підгайчики

18

2

2

14

17 - 39

8

Команда

I

В

Н

П

З - П

Очки

1

"Прут" Воскресинці

18

13

3

2

52 - 13

42

2

"Метеор" Жукотин

17

12

3

2

34 - 8

39

3

ФК Верхній Вербіж

16

12

1

3

64 - 18

37

4

"Довбушівець"

18

10

5

3

33 - 13

35

5

"Прут" Семаківці

18

10

4

4

54 - 20

34

6

ФК Сопів

18

10

4

4

39 - 26

34

7

ФК Хлібичин

16

7

2

7

34 - 25

23

8

"Спартак" Струпків

17

7

0

10

25 - 26

21

9

ФК Угорники

18

6

2

10

22 - 26

20

10

"Сокіл" Коршів

17

4

4

9

25 - 29

16

11

Дебеславці ФК

18

4

4

10

11 - 37

16

12

"Княгинин" Підгайчики

18

5

0

13

31 - 58

15

13

"Акула" Матеївці

17

4

2

11

23 - 60

14

14

"Нива" М.Кам`янка

18

1

0

17

12 - 100

3

Першість району - 2015

Першість району - 2015 Повна таблиця

Команда

I

В

Н

П

З - П

Очки

1

FC Skiff (Черемхів)

17

14

2

1

66 - 14

44

2

"Ювента" Л.Слобідка

16

13

1

2

43 - 19

40

3

"Синивір" Іванівці

17

12

1

4

44 - 19

37

4

"Карпати" Спас

17

11

1

5

50 - 16

34

5

ФК Голосків

16

10

2

4

26 - 10

32

6

ФК Ценява

17

9

4

4

27 - 12

31

7

ФК Королівка-Корнич

17

9

1

7

23 - 41

28

8

"Старт" Старий Гвіздець

17

8

1

8

31 - 35

25

9

ФК Торговиця

17

7

1

9

36 - 36

22

10

ФК Мала Кам'янка-2

17

4

4

9

37 - 48

16

11

"Вікторія" В.Камянка

17

4

1

12

18 - 47

13

12

"Нива" Джурків

17

3

3

11

20 - 48

12

13

ФСК "Коваль"

17

2

1

14

17 - 57

7

14

"Ураган" Ворона

17

0

1

16

8 - 44

1

Команда

I

В

Н

П

З - П

Очки

1

FC Skiff (Черемхів)

17

12

3

2

40 - 15

39

2

ФСК "Коваль"

17

12

3

2

44 - 25

39

3

"Старт" Старий Гвіздець

17

12

1

4

49 - 34

37

4

ФК Королівка-Корнич

17

9

4

4

37 - 21

31

5

"Ювента" Л.Слобідка

16

9

3

4

39 - 18

30

6

ФК Голосків

16

7

5

4

52 - 28

26

7

"Синивір" Іванівці

17

7

3

7

32 - 29

24

8

ФК Торговиця

17

7

2

8

23 - 26

23

9

"Вікторія" В.Камянка

17

7

1

9

39 - 46

22

10

"Карпати" Спас

17

5

4

8

26 - 38

19

11

"Ураган" Ворона

17

5

1

11

15 - 15

16

12

ФК Ценява

17

4

2

11

20 - 58

14

13

ФК Мала Кам'янка-2

17

3

1

13

14 - 52

10

14

"Нива" Джурків

17

2

1

14

12 - 37

7

Результати

Тур 8 - 24 травня 15 Д Ю

"Пробій" Городенка - "Тепловик-ДЮСШ3"

: :

"Нафтовик" Долина - "Придністров`я" Тлумач

: :

"Гуцульщина" - "Галичина" Івано-Франківськ

: :

"Карпати" Брошнів-Осада - "Карпати" Коломия

: :

ФК "Покуття-Євромодуль" - "Ніка" Івано-Франківськ

: :

"Карпати" Болехів - "Оскар" Підгір`я

: :

ФК Турка - "Дністер" Галич

: :

Чемпіонат області - 2015

Чемпіонат області - 2015 Повна таблиця

Команда

I

В

Н

П

З - П

Очки

1

"Оскар" Підгір`я

7

6

1

0

24 - 3

19

2

"Карпати" Коломия

7

6

1

0

22 - 6

19

3

ФК Турка

6

4

1

1

12 - 7

13

4

"Ніка" Івано-Франківськ

7

4

1

2

9 - 6

13

5

"Дністер" Галич

7

4

1

2

11 - 9

13

6

ФК "Калуш"

7

3

2

2

8 - 7

11

7

"Карпати" Болехів

6

3

1

2

10 - 6

10

8

"Карпати" Брошнів-Осада

6

3

1

2

13 - 12

10

9

"Придністров`я" Тлумач

6

3

0

3

13 - 7

9

10

"Нафтовик" Долина

7

2

1

4

6 - 9

7

11

ФК "Покуття-Євромодуль"

6

2

1

3

5 - 12

7

12

"Тепловик-ДЮСШ3"

6

1

1

4

4 - 11

4

13

"Галичина" Івано-Франківськ

6

0

2

4

10 - 17

2

14

"Пробій" Городенка

7

0

2

5

6 - 22

2

15

"Гуцульщина"

7

0

0

7

3 - 22

0

Команда

I

В

Н

П

З - П

Очки

1

"Ніка" Івано-Франківськ

7

6

1

0

24 - 2

19

2

"Карпати" Коломия

7

6

0

1

27 - 5

18

3

"Оскар" Підгір`я

7

4

2

1

22 - 8

14

4

"Тепловик-ДЮСШ3"

6

4

1

1

24 - 4

13

5

"Нафтовик" Долина

7

4

0

3

20 - 9

12

6

ФК "Покуття-Євромодуль"

6

3

2

1

16 - 7

11

7

ФК Турка

6

3

1

2

16 - 8

10

8

ФК "Калуш"

7

3

1

3

13 - 5

10

9

"Карпати" Брошнів-Осада

6

3

1

2

10 - 11

10

10

"Дністер" Галич

7

3

1

3

10 - 11

10

11

"Придністров`я" Тлумач

6

2

0

4

12 - 15

6

12

"Гуцульщина"

7

2

0

5

8 - 24

6

13

"Пробій" Городенка

7

1

0

6

9 - 35

3

14

"Карпати" Болехів

6

0

0

6

3 - 21

0

15

"Галичина" Івано-Франківськ

6

0

0

6

4 - 53

0

Першість області - 2014

Першість області - 2014 Повна таблиця
Південь

Команда

I

В

Н

П

З - П

Очки

1

"Тепловик-ДЮСШ3"

11

8

2

1

23 - 6

26

2

ФК Битків

11

6

2

3

20 - 13

20

3

ФК Гвіздець

11

6

2

3

18 - 11

20

4

"Каменяр" Серафинці

11

6

2

3

13 - 9

20

5

"Прут" Делятин

11

5

0

6

13 - 16

15

6

"Чайка" Вільхівці

11

3

1

7

14 - 18

10

7

ФК П`ядики

11

3

1

7

10 - 19

10

8

ФК Обертин

11

2

0

9

11 - 30

6

Команда

I

В

Н

П

З - П

Очки

1

ФК Битків

11

10

1

0

62 - 6

31

2

"Тепловик-ДЮСШ3"

11

8

2

1

63 - 7

26

3

ФК Гвіздець

11

7

0

4

32 - 15

21

4

"Чайка" Вільхівці

11

4

2

5

28 - 28

14

5

ФК Обертин

11

4

0

7

20 - 59

12

6

"Прут" Делятин

11

3

2

6

20 - 33

11

7

"Каменяр" Серафинці

11

2

1

8

18 - 44

7

8

ФК П`ядики

11

2

0

9

10 - 61

6

Північ

Команда

I

В

Н

П

З - П

Очки

1

"Карпати" Болехів

9

9

0

0

33 - 7

27

2

"Енергія" Бурштин

9

4

2

3

14 - 9

14

3

"Колос" Братківці

9

4

2

3

19 - 18

14

4

"Медик-Краснопіль" Солотвин

9

4

1

4

17 - 13

13

5

"Дністер-Рітас"

10

4

1

5

14 - 19

13

6

"Вихор" Ямниця

10

3

2

5

19 - 21

11

7

"Лімниця" Перегінське

10

1

0

9

9 - 38

3

Команда

I

В

Н

П

З - П

Очки

1

"Енергія" Бурштин

9

9

0

0

45 - 4

27

2

"Дністер-Рітас"

10

8

1

1

42 - 12

25

3

"Лімниця" Перегінське

10

4

1

5

8 - 29

13

4

"Медик-Краснопіль" Солотвин

9

2

4

3

17 - 21

10

5

"Карпати" Болехів

9

2

2

5

6 - 24

8

6

"Вихор" Ямниця

10

2

1

7

17 - 29

7

7

"Колос" Братківці

9

0

3

6

2 - 18

3

Відео

Все відео

Коломийські флорболісти - володарі Кубка України

11.05.2015

Коломийські флорболісти - володарі Кубка України

У Підгайчиках відбулися змагання на призи Василя Ткачука

11.05.2015

У Підгайчиках відбулися змагання на призи Василя Ткачука

Відбулися ігри другого туру Першості Коломийщини з футболу

11.05.2015

Відбулися ігри другого туру Першості Коломийщини з футболу

Закінчився турнір із футзалу серед школярів на Кубок "Урагану"

11.05.2015

Закінчився турнір із футзалу серед школярів на Кубок "Урагану"

"Коломийщина спортивна" 27.04.15

11.05.2015

"Коломийщина спортивна" 27.04.15

"Коломийщина спортивна" 20.04.15

11.05.2015

"Коломийщина спортивна" 20.04.15

Флорболісти з Коломиї стали срібними призерами першої ліги

11.05.2015

Флорболісти з Коломиї стали срібними призерами першої ліги

"Коломийщина спортивна" 30.03.15

11.05.2015

"Коломийщина спортивна" 30.03.15