На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів

Чемпіонат Коломийського району

Повна Календар

Команда

I

В

Н

П

З - П

Очки

1

Сокіл Коршів

10

9

1

0

27 - 5

28

2

Довбушівець Печеніжин

10

8

0

2

31 - 12

24

3

Євромікс Коломия

9

7

1

1

25 - 10

22

4

Прометей Матеївці

10

7

0

3

18 - 15

21

5

ФК Сопів

10

5

2

3

16 - 10

17

6

ФК Хлібичин

10

5

0

5

24 - 26

15

7

Підгір'я Іванівці-Товмачик

10

4

0

6

21 - 12

12

8

ФК Королівка-Корнич

10

3

0

7

11 - 21

9

9

Карпати Спас

9

2

1

6

8 - 23

7

10

Прут Воскресинці

10

1

0

9

8 - 35

3

11

Славія Отинія

10

0

1

9

11 - 31

1

Команда

I

В

Н

П

З - П

Очки

1

Довбушівець Печеніжин

10

7

2

1

30 - 8

23

2

ФК Королівка-Корнич

10

7

1

2

23 - 5

22

3

ФК Сопів

10

5

4

1

23 - 10

19

4

ФК Хлібичин

9

4

2

3

22 - 13

14

5

Підгір'я Іванівці-Товмачик

8

4

1

3

24 - 22

13

6

Сокіл Коршів

9

3

3

3

17 - 16

12

7

Прут Воскресинці

10

3

3

4

12 - 22

12

8

Євромікс Коломия

9

3

2

4

19 - 27

11

9

Прометей Матеївці

10

2

2

6

16 - 32

8

10

Карпати Спас

8

1

1

6

5 - 19

4

11

Славія Отинія

9

1

1

7

12 - 29

4

Першість Коломийського району

Повна Календар

Команда

I

В

Н

П

З - П

Очки

1

ДОЗ Коломия

8

6

2

0

25 - 7

20

2

Прут Саджавка

8

5

1

2

27 - 10

16

3

Метеор Жукотин

7

5

1

1

16 - 5

16

4

ФК Голосків

7

5

1

1

20 - 10

16

5

ФК Мишин

8

3

1

4

12 - 23

10

6

ФК Черемхів

8

2

2

4

9 - 13

8

7

Прут Семаківці

8

2

0

6

15 - 22

6

8

Ювента Лісна Слобідка

8

1

2

5

7 - 22

5

9

Спартак Струпків

8

0

2

6

7 - 26

2

Команда

I

В

Н

П

З - П

Очки

1

Прут Семаківці

8

6

2

0

16 - 5

20

2

ДОЗ Коломия

7

6

0

1

16 - 6

18

3

ФК Мишин

8

5

1

2

23 - 9

16

4

Прут Саджавка

8

4

2

2

17 - 6

14

5

Метеор Жукотин

6

2

2

2

5 - 8

8

6

ФК Черемхів

8

2

1

5

10 - 24

7

7

Спартак Струпків

7

2

0

5

8 - 15

6

8

Ювента Лісна Слобідка

7

2

0

5

7 - 15

6

9

ФК Голосків

7

0

0

7

4 - 18

0

Результати

Дата Команди

14.10.2018

ФК Битків - НФК Бурштин

1:2

14.10.2018

Карпати - ФК Турка

3:2

14.10.2018

Ніка - Вихор

0:3

14.10.2018

Прикарпаття - Кремінь

7:0

14.10.2018

Нафтовик - Бескид

4:1

Наступний тур

Дата Команди

Кремінь - Прикарпаття

Вихор - Ніка

НФК Бурштин - ФК Битків

ФК Турка - Карпати

Бескид - Нафтовик

Чемпіонат Івано-Франківської області

Івано-Франківська обласна федерація футболу Повна Календар

Команда

І

В

Н

П

З - П

РМ

О

1

Нафтовик (Долина)

9

8

0

1

27 - 7

20

24

2

Прикарпаття (Івано-Франківськ)

9

6

1

2

27 - 9

18

19

3

Карпати (Брошнів-Осада)

9

5

1

3

15 - 12

3

16

4

ФК Турка

9

4

3

2

14 - 13

1

15

5

НФК Бурштин

9

4

2

3

13 - 17

-4

14

6

Вихор (Ямниця)

9

3

1

5

10 - 11

-1

10

7

Бескид (Надвірна)

9

2

4

3

9 - 14

-5

10

8

ФК Битків

9

1

4

4

9 - 12

-3

7

9

Кремінь (Пістинь)

9

1

3

5

7 - 20

-13

6

10

Ніка (І.-Франківськ)

9

1

1

7

8 - 24

-16

4

Результати

Дата Команди

28.10.2018

Покуття - Медик-Лісівник

4:1

28.10.2018

Нептун-Покуття - Касова

2:3

28.10.2018

Пробій - Гуцульщина-Сандаліно

2:0

28.10.2018

Козацький Острів - ФК Рогатин

5:0

28.10.2018

Прут - Карпати

0:1

28.10.2018

ФК Угорники - Хутровик

3:0

Наступний тур

Дата Команди

Медик-Лісівник - Покуття

ФК Рогатин - Козацький Острів

Хутровик - ФК Угорники

Касова - Нептун-Покуття

Гуцульщина-Сандаліно - Пробій

Карпати - Прут

Першість Івано-Франківської області

Івано-Франківська обласна федерація футболу Повна Календар

Команда

І

В

Н

П

З - П

РМ

О

1

Козацький Острів (Чорнолізці)

11

11

0

0

46 - 14

32

33

2

ФК Угорники

11

7

3

1

27 - 9

18

24

3

Покуття (Коломия)

11

7

1

3

24 - 19

5

22

4

ФК Рогатин

11

5

4

2

17 - 9

8

19

5

Нептун-Покуття (Заболотів)

11

5

1

5

12 - 17

-5

16

6

Пробій (Городенка)

11

5

1

5

12 - 17

-5

16

7

Касова (Бовшів)

11

5

0

6

15 - 17

-2

15

8

Карпати (Болехів)

11

4

3

4

14 - 19

-5

15

9

Гуцульщина-Сандаліно (Косів)

11

3

3

5

17 - 18

-1

12

10

Медик-Лісівник (Солотвин)

11

2

2

7

14 - 26

-12

8

11

Прут (Делятин)

11

2

0

9

10 - 29

-19

6

12

Хутровик (Тисмениця)

11

1

0

10

9 - 23

-14

3

Відео

Все відео

Коломийські флорболісти - володарі Кубка України

11.05.2015

Коломийські флорболісти - володарі Кубка України

У Підгайчиках відбулися змагання на призи Василя Ткачука

11.05.2015

У Підгайчиках відбулися змагання на призи Василя Ткачука

Відбулися ігри другого туру Першості Коломийщини з футболу

11.05.2015

Відбулися ігри другого туру Першості Коломийщини з футболу

Закінчився турнір із футзалу серед школярів на Кубок "Урагану"

11.05.2015

Закінчився турнір із футзалу серед школярів на Кубок "Урагану"

"Коломийщина спортивна" 27.04.15

11.05.2015

"Коломийщина спортивна" 27.04.15

"Коломийщина спортивна" 20.04.15

11.05.2015

"Коломийщина спортивна" 20.04.15

Флорболісти з Коломиї стали срібними призерами першої ліги

11.05.2015

Флорболісти з Коломиї стали срібними призерами першої ліги

"Коломийщина спортивна" 30.03.15

11.05.2015

"Коломийщина спортивна" 30.03.15