На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів
Ювента

Ювента Лісна Слобідка

1-й турПершість районуПт, 24.08ФК Мишин
Ювента
3
2
2
0
2-й турПершість районуСб, 01.09Ювента
Прут Семаківці
2
0
1
3
3-й турПершість районуНд, 16.09ФК Черемхів
Ювента
2
2
3
0
5-й турПершість районуНд, 30.09Ювента
Метеор
0
2
1
2
6-й турПершість районуСб, 06.10Прут Саджавка
Ювента
7
0
3
0
7-й турПершість районуНд, 14.10Ювента
Спартак
1
1
2
0
8-й турПершість районуНд, 21.10ФК Голосків
Ювента
3
0
3
0
9-й турПершість районуНд, 28.10Ювента
ДОЗ
0
4
0
3
10-й турПершість районуНд, 05.05ДОЗ
Ювента
6
0
9
1
11-й турПершість районуСб, 11.05Ювента
ФК Голосків
3
1
0
1
12-й турПершість районуНд, 19.05Спартак
Ювента
2
1
2
2
13-й турПершість районуНд, 26.05Ювента
Прут Саджавка
2
1
1
2
14-й турПершість районуНд, 02.06Метеор
Ювента
1
0
3
3
16-й турПершість районуНд, 09.06Ювента
ФК Черемхів
0
5
1
5
17-й турПершість районуСб, 22.06Прут Семаківці
Ювента
2
0
3
0
18-й турПершість районуНд, 30.06Ювента
ФК Мишин
4
1
1
5
1-й турПершість районуНд, 25.08Ювента
Княгинин (Підгайчики)


2-й турПершість районуНд, 01.09Ювента
ФК Мишин


3-й турПершість районуНд, 08.09Прут Семаківці
Ювента


4-й турПершість районуСб, 14.09Ювента
ФК Отинія


5-й турПершість районуСб, 21.09ФК Черемхів
Ювента


6-й турПершість районуНд, 29.09Ювента
ФК Голосків


7-й турПершість районуСб, 05.10Спартак
Ювента


Склад Ювента станом на 23.08.2019

Дорослі

# Гравець Ігор Голи ЖК ЧК Дата народження Дата заявки Дискваліфікація
1 Бабинюк Михайло Віталійович 27.09.1999 23.08.2019
2 Бабинюк Орест Васильович 27.08.2000 23.08.2019
3 Бабинюк Назарій Віталійович 03.10.2001 23.08.2019
4 Беркещук Роман Богданович 19.03.1994 23.08.2019
5 Вишиванюк Роман Михайлович 25.04.2000 23.08.2019
6 Данищук Олександр Васильович 22.07.1996 23.08.2019
7 Івасів Мирослав Мирославович 13.05.1984 23.08.2019
8 Каратник Роман Романович 19.01.1995 23.08.2019
9 Карп'юк Любомир Михайлович 28.01.1991 23.08.2019
10 Кобилянський Олександр Васильович 29.09.1994 23.08.2019
11 Козловський Володимир Володимирович 27.07.1985 23.08.2019
12 Костюк Ігор Ігорович 24.02.1997 23.08.2019
13 Костюк Іван Володимирович 18.01.2001 23.08.2019
14 Куриляк Назар Миколайович 27.10.1990 23.08.2019
15 Матковський Василь Миколайович 12.02.1999 23.08.2019
16 Римик Василь Олександрович 07.03.1988 23.08.2019
17 Рогович Микола Васильович 23.05.1997 23.08.2019
18 Сай Юрій Володимирович 12.04.1988 23.08.2019
19 Свістяк Руслан Григорович 17.10.1997 23.08.2019
20 Сенюк Володимир Степанович 25.02.1983 23.08.2019
21 Сіфусе Павло Юрійович 12.07.1983 23.08.2019
22 Слободян Ігор Ігорович 13.11.1987 23.08.2019
23 Титик Андрій Романович 01.07.1999 23.08.2019
24 Яремчук Тарас Васильович 29.03.1989 23.08.2019
25 Яремчук Михайло Миколайович 27.09.1989 23.08.2019
Середній вік команди:26 років

*Примітка: Дорослий склад оновлюються щодня дня згідно Єдино бази даних футболістів ФФУ

Юнаки

# Гравець Дата народження Дата заявки
1 Вольський Вадим Дмитрович 11.01.2006 23.08.2019
2 Заграновський Микола Дмитрович 03.02.2003 23.08.2019
3 Захарець Ростислав Миколайович 17.01.2005 23.08.2019
4 Ковальчук Назарій Васильович 29.12.2006 23.08.2019
5 Когут Любомир Степанович 23.06.2004 23.08.2019
6 Козловський Олег Миколайович 28.01.2003 23.08.2019
7 Ошур Владислав Миколайович 27.03.2002 23.08.2019
8 Піскозуб Віталій Ігорович 02.03.2004 23.08.2019
9 Попович Арсен Володимирович 16.09.2006 23.08.2019
10 Стратій Назарій Вікторович 27.10.2004 23.08.2019
11 Федасюк Олександр Васильович 13.05.2004 23.08.2019
Середній вік команди:15 років
*Примітка: Юнацький склад подано згідно бази даних футболістів ФФКР