На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів
ФК Черемхів

ФК Черемхів Черемхів

1-й турПершість районуНд, 26.08Прут Семаківці
ФК Черемхів
4
0
2
0
3-й турПершість районуНд, 16.09ФК Черемхів
Ювента
2
2
3
0
4-й турПершість районуСб, 22.09Метеор
ФК Черемхів
1
0
0
0
5-й турПершість районуНд, 30.09ФК Черемхів
Прут Саджавка
1
3
1
6
6-й турПершість районуНд, 07.10Спартак
ФК Черемхів
1
3
3
2
7-й турПершість районуНд, 14.10ФК Черемхів
ФК Голосків
0
1
2
1
8-й турПершість районуНд, 21.10ДОЗ
ФК Черемхів
1
1
3
1
9-й турПершість районуСб, 27.10ФК Черемхів
ФК Мишин
2
0
1
9
10-й турПершість районуНд, 05.05ФК Мишин
ФК Черемхів
1
2
7
0
11-й турПершість районуНд, 12.05ФК Черемхів
ДОЗ
0
5
1
2
12-й турПершість районуНд, 19.05ФК Голосків
ФК Черемхів
0
3
2
2
13-й турПершість районуНд, 26.05ФК Черемхів
Спартак
3
0
5
3
14-й турПершість районуНд, 02.06Прут Саджавка
ФК Черемхів
2
5
0
1
15-й турПершість районуЧт, 06.06ФК Черемхів
Метеор
2
0
3
0
16-й турПершість районуНд, 09.06Ювента
ФК Черемхів
0
5
1
5
18-й турПершість районуНд, 30.06ФК Черемхів
Прут Семаківці
2
1
3
1
1-й турПершість районуНд, 25.08ФК Отинія
ФК Черемхів
4
1
2
2
2-й турПершість районуНд, 01.09Княгинин (Підгайчики)
ФК Черемхів
1
2
1
0
3-й турПершість районуНд, 08.09ФК Черемхів
ФК Голосків
1
2
1
1
4-й турПершість районуНд, 15.09Спартак
ФК Черемхів


5-й турПершість районуСб, 21.09ФК Черемхів
Ювента
2
0
+
-
6-й турПершість районуСб, 28.09ФК Мишин
ФК Черемхів
3
0
1
2
7-й турПершість районуНд, 06.10ФК Черемхів
Прут Семаківці
0
1
7
2
8-й турПершість районуСб, 04.07Прут Семаківці
ФК Черемхів
2
0

9-й турПершість районуНд, 12.07ФК Черемхів
ФК Мишин
4
3

10-й турПершість районуНд, 19.07Ювента
ФК Черемхів
0
1

12-й турПершість районуНд, 02.08ФК Голосків
ФК Черемхів
2
3

13-й турПершість районуСб, 08.08ФК Черемхів
Княгинин (Підгайчики)
5
1

14-й турПершість районуНд, 16.08ФК Черемхів
ФК Отинія


Склад ФК Черемхів станом на 09.08.2020

Дорослі

# Гравець Ігор Голи ЖК ЧК Дата народження Дата заявки Дискваліфікація
1 Гритчук Володимир Миколайович 0 0 0 0 08.09.1986 23.08.2019
2 Дрогмерецький Тарас Васильович 0 0 0 0 09.03.1997 23.08.2019
3 Дутчак Микола Васильович 19.12.1988 07.09.2019
4 Жупник Віталій Васильович 1 0 0 0 10.01.1995 23.08.2019
5 Ільків Олег Богданович 30.01.1998 17.07.2020
6 Козачок Ігор Ярославович 1 0 0 0 09.08.1992 23.08.2019
7 Марусяк Володимир Васильович 03.10.1999 23.08.2019
8 Молдавчук Ігор Васильович 18.01.1997 12.09.2019
9 Николайчук Олег Ігорович 14.05.2002 03.07.2020
10 Остапів Роман Володимирович 0 0 0 0 30.12.2001 23.08.2019
11 Панчак Володимир Михайлович 1 0 0 0 30.10.1994 23.08.2019
12 Панчак Іван Романович 1 0 0 0 25.06.1992 23.08.2019
13 Панчак Тарас Михайлович 1 0 0 0 17.04.1993 23.08.2019
14 Паньків Олександр Любомирович 22.08.2001 23.08.2019
15 Поленюк Василь Романович 22.09.1971 23.08.2019
16 Сваричевський Василь Романович 1 1 0 0 08.02.1992 23.08.2019
17 Смижук Ігор Васильович 1 0 0 0 27.07.1993 23.08.2019
18 Сморжанюк Ігор Васильович 01.07.2000 03.07.2020
19 Стефурак Василь Дмитрович 1 0 0 0 27.12.1998 23.08.2019
20 Тарантюк Денис Мирославович 05.10.2001 03.07.2020
21 Христан Володимир Михайлович 09.04.1993 03.07.2020
22 Шкромида Василь Романович 20.11.2000 03.07.2020
23 Яремчук Микола Іванович 0 0 1 0 08.12.2001 23.08.2019
Гравці юнацького складу заявлені за дорослий по ЄБДФФУ
1 Кіндрацький Денис Юрійович 09.12.2002 30.08.2019
2 Паньків Андрій Любомирович 09.10.2002 30.08.2019
Середній вік команди:24 років

Відзаявлені

# Гравець Ігор Голи ЖК ЧК Дата народження Дата заявки Дата відзаявки
1 Гонтарук Василь Володимирович 1 0 1 0 10.06.1991 23.08.2019 17.07.2020
2 Мартинюк Василь Васильович 11.06.1978 07.09.2019 03.07.2020
3 Нехаєв Ігор Едуардович 10.01.1998 23.08.2019 13.09.2019
4 Савчук Віктор Валерійович 17.03.1997 07.09.2019 03.07.2020
5 Садівник Юрій Володимирович 1 0 0 0 10.06.1993 23.08.2019 03.07.2020
6 Тарантюк Олег Володимирович 28.05.2001 23.08.2019 03.07.2020
7 Яковець Микола Степанович 1 0 0 0 24.11.1989 24.08.2019 03.07.2020

*Примітка: Дорослий склад оновлюються щодня дня згідно Єдино бази даних футболістів ФФУ

Юнаки

# Гравець Дата народження Дата заявки
1 Івасюк Микола Миколайович 14.12.2003 23.08.2019
2 Ільків Василь Романович 15.01.2006 23.08.2019
3 Боднарук Богдан Васильович 16.04.2006 23.08.2019
4 Бойчук Володимир Романович 23.06.2003 23.08.2019
5 Вишиванюк Ростислав Русланович 11.07.2002 23.08.2019
6 Гритчук Євген Володимирович 02.02.2007 13.09.2019
7 Гундерук Денис Васильович 23.09.2004 23.08.2019
8 Дмитрук Іван Михайлович 07.07.2003 23.08.2019
9 Дмитрук Андрій Васильович 09.12.2004 23.08.2019
10 Кіндрацький Іван Юрійович 29.06.2004 23.08.2019
11 Кіндрацький Денис Юрійович 09.12.2002 23.08.2019
12 Лиско Микола Васильович 19.05.2003 23.08.2019
13 Мельник Олег Віталійович 31.01.2005 23.08.2019
14 Нехаєв Олександр Едуардович 13.05.2002 23.08.2019
15 Пазюк Олександр Володимирович 01.02.2003 23.08.2019
16 Паньків Євген Євгенович 11.04.2003 23.08.2019
17 Паньків Андрій Любомирович 09.10.2002 23.08.2019
18 Поважний Олег Іванович 08.07.2002 23.08.2019
19 Садівник Олег Романович 20.07.2006 23.08.2019
20 Сморжанюк Олег Васильович 05.09.2005 23.08.2019
21 Стефак Василь Анатолійович 29.08.2003 23.08.2019
22 Яців Володимир Володимирович 05.12.2003 23.08.2019
Середній вік команди:16 років
*Примітка: Юнацький склад подано згідно бази даних футболістів ФФКР