На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів
Прут Семаківці

Прут Семаківці Семаківці

1-й турПершість районуНд, 26.08Прут Семаківці
ФК Черемхів
4
0
2
0
2-й турПершість районуСб, 01.09Ювента
Прут Семаківці
2
0
1
3
3-й турПершість районуНд, 16.09Прут Семаківці
Метеор
0
4
1
1
4-й турПершість районуНд, 23.09Прут Саджавка
Прут Семаківці
5
1
0
0
5-й турПершість районуНд, 30.09Прут Семаківці
Спартак
7
1
2
1
6-й турПершість районуНд, 07.10ФК Голосків
Прут Семаківці
6
2
0
2
7-й турПершість районуСб, 13.10Прут Семаківці
ДОЗ
0
1
3
0
8-й турПершість районуНд, 21.10ФК Мишин
Прут Семаківці
3
1
2
3
11-й турПершість районуНд, 12.05Прут Семаківці
ФК Мишин
2
2
1
2
12-й турПершість районуНд, 19.05ДОЗ
Прут Семаківці
2
1
4
1
13-й турПершість районуНд, 26.05Прут Семаківці
ФК Голосків
0
3
7
2
15-й турПершість районуЧт, 06.06Прут Семаківці
Прут Саджавка
11
0
3
0
16-й турПершість районуНд, 09.06Метеор
Прут Семаківці
5
1
1
2
14-й турПершість районуСб, 15.06Спартак
Прут Семаківці
5
0
3
5
17-й турПершість районуСб, 22.06Прут Семаківці
Ювента
2
0
3
0
18-й турПершість районуНд, 30.06ФК Черемхів
Прут Семаківці
2
1
3
1
1-й турПершість районуНд, 25.08Прут Семаківці
ФК Голосків
1
0
2
3
2-й турПершість районуНд, 01.09Спартак
Прут Семаківці


3-й турПершість районуНд, 08.09Прут Семаківці
Ювента
5
2
+
-
4-й турПершість районуНд, 15.09ФК Мишин
Прут Семаківці
0
0
4
2
5-й турПершість районуСб, 21.09Прут Семаківці
Княгинин
6
0
0
5
6-й турПершість районуНд, 29.09Прут Семаківці
ФК Отинія
1
2
0
9
7-й турПершість районуНд, 06.10ФК Черемхів
Прут Семаківці
0
1
7
2
8-й турПершість районуСб, 04.07Прут Семаківці
ФК Черемхів
2
0

9-й турПершість районуНд, 12.07ФК Отинія
Прут Семаківці
2
3

10-й турПершість районуНд, 19.07Княгинин
Прут Семаківці
5
2

11-й турПершість районуНд, 26.07Прут Семаківці
ФК Мишин
3
2

12-й турПершість районуСб, 01.08Ювента
Прут Семаківці
0
1

14-й турПершість районуНд, 16.08ФК Голосків
Прут Семаківці
1
2

1-й турЧемпіонат районуНд, 20.09Довбушівець
Прут Семаківці
1
1

2-й турЧемпіонат районуНд, 27.09Прут Семаківці
ДОЗ
2
1

3-й турЧемпіонат районуНд, 04.10ФК Хлібичин
Прут Семаківці
2
1

4-й турЧемпіонат районуНд, 11.10ФК Отинія
Прут Семаківці
3
3

5-й турЧемпіонат районуНд, 18.10Прут Семаківці
ФК Мишин
1
0

6-й турЧемпіонат районуНд, 25.10Прометей
Прут Семаківці
4
1

7-й турЧемпіонат районуНд, 01.11Прут Семаківці
Підгір'я
0
0

8-й турЧемпіонат районуНд, 09.05Підгір'я
Прут Семаківці


9-й турЧемпіонат районуНд, 16.05Прут Семаківці
Прометей


10-й турЧемпіонат районуНд, 23.05ФК Мишин
Прут Семаківці


11-й турЧемпіонат районуНд, 30.05Прут Семаківці
ФК Отинія


12-й турЧемпіонат районуНд, 06.06Прут Семаківці
ФК Хлібичин


13-й турЧемпіонат районуНд, 13.06ДОЗ
Прут Семаківці


14-й турЧемпіонат районуНд, 20.06Прут Семаківці
Довбушівець


Склад Прут Семаківці станом на 11.04.2021

Дорослі

# Гравець Ігор Голи ЖК ЧК Дата народження Дата заявки Дискваліфікація
1 Барановський Михайло Богданович 10.06.1970 15.09.2020
2 Варцаб'юк Вадим Романович 30.04.1993 28.10.2020
3 Веселовський Ростислав Любомирович 4 0 0 0 04.07.1996 15.09.2020
4 Гуня Степан Ярославович 0 0 0 0 28.12.1997 15.09.2020
5 Гураль Петро Петрович 3 0 0 0 16.07.1996 15.09.2020
6 Гураль Роман Петрович 5 1 1 0 02.06.2000 25.09.2020
7 Жупанський Василь Васильович 6 1 0 0 14.08.1994 15.09.2020
8 Ілюк Дмитро Дмитрович 1 0 0 0 06.03.2002 15.09.2020
9 Костюк Вадим Васильович 3 0 0 0 21.01.1999 15.09.2020
10 Кочмар Ігор Володимирович 6 1 0 1 20.01.1993 15.09.2020
11 Лакуста Станіслав Русланович 7 1 0 0 10.06.2002 15.09.2020
12 Мелих Владислав Володимирович 7 0 0 0 06.03.2000 15.09.2020
13 Наконечний Володимир Романович 5 0 0 0 01.01.1997 15.09.2020
14 Ожоган Максим Ярославович 7 2 0 0 10.02.2000 15.09.2020
15 Онучак Андрій Юрійович 06.09.1997 15.09.2020
16 Пустовар Ярослав Михайлович 6 0 1 1 04.02.1985 03.10.2020
17 Пустовар Валентин Віталійович 7 1 0 0 02.10.2001 15.09.2020
18 Розвадовський Павло Михайлович 0 0 0 0 12.07.1998 15.09.2020
19 Розвадовський Назарій Михайлович 0 0 0 0 09.08.1994 15.09.2020
20 Розвадовський Павло Володимирович 5 0 0 0 12.07.1992 15.09.2020
21 Федірко Віталій Степанович 1 0 0 0 29.10.1987 28.10.2020
22 Ферентюк Юрій Петрович 0 0 0 0 22.03.2002 15.09.2020
23 Щербанюк Денис Петрович 4 1 0 0 13.08.1996 15.09.2020
24 Юрійчук Костянтин Віталійович 31.07.2001 15.09.2020
25 Юрійчук Іван-Владислав Віталійович 06.10.1995 15.09.2020
Середній вік команди:26 років

Відзаявлені

# Гравець Ігор Голи ЖК ЧК Дата народження Дата заявки Дата відзаявки
1 Захарук Сергій Михайлович 03.04.1994 15.09.2020 19.09.2020
2 Назарійчук Іван Михайлович 2 0 0 0 18.01.1989 03.10.2020 25.10.2020
3 Пустовар Ярослав Михайлович 6 0 1 1 04.02.1985 15.09.2020 02.10.2020

*Примітка: Дорослий склад оновлюються щодня дня згідно Єдино бази даних футболістів ФФУ

Юнаки

# Гравець Дата народження Дата заявки
Середній вік команди:2021 років
*Примітка: Юнацький склад подано згідно бази даних футболістів ФФКР