На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів
Прут Семаківці

Прут Семаківці Семаківці

1-й турПершість районуНд, 26.08Прут Семаківці
ФК Черемхів
4
0
2
0
2-й турПершість районуСб, 01.09Ювента
Прут Семаківці
2
0
1
3
3-й турПершість районуНд, 16.09Прут Семаківці
Метеор
0
4
1
1
4-й турПершість районуНд, 23.09Прут Саджавка
Прут Семаківці
5
1
0
0
5-й турПершість районуНд, 30.09Прут Семаківці
Спартак
7
1
2
1
6-й турПершість районуНд, 07.10ФК Голосків
Прут Семаківці
6
2
0
2
7-й турПершість районуСб, 13.10Прут Семаківці
ДОЗ
0
1
3
0
8-й турПершість районуНд, 21.10ФК Мишин
Прут Семаківці
3
1
2
3
11-й турПершість районуНд, 12.05Прут Семаківці
ФК Мишин
2
2
1
2
12-й турПершість районуНд, 19.05ДОЗ
Прут Семаківці
2
1
4
1
13-й турПершість районуНд, 26.05Прут Семаківці
ФК Голосків
0
3
7
2
15-й турПершість районуЧт, 06.06Прут Семаківці
Прут Саджавка
11
0
3
0
16-й турПершість районуНд, 09.06Метеор
Прут Семаківці
5
1
1
2
14-й турПершість районуСб, 15.06Спартак
Прут Семаківці
5
0
3
5
17-й турПершість районуСб, 22.06Прут Семаківці
Ювента
2
0
3
0
18-й турПершість районуНд, 30.06ФК Черемхів
Прут Семаківці
2
1
3
1
1-й турПершість районуНд, 25.08Прут Семаківці
ФК Голосків
1
0
2
3
2-й турПершість районуНд, 01.09Спартак
Прут Семаківці
2
3
4
1
3-й турПершість районуНд, 08.09Прут Семаківці
Ювента
5
2

4-й турПершість районуНд, 15.09ФК Мишин
Прут Семаківці
0
0
4
2
5-й турПершість районуСб, 21.09Прут Семаківці
Княгинин (Підгайчики)


6-й турПершість районуНд, 29.09Прут Семаківці
ФК Отинія


7-й турПершість районуНд, 06.10ФК Черемхів
Прут Семаківці


Склад Прут Семаківці станом на 18.09.2019

Дорослі

# Гравець Ігор Голи ЖК ЧК Дата народження Дата заявки Дискваліфікація
1 Барановський Михайло Богданович 1 0 0 0 10.06.1970 24.08.2019
2 Веселовський Ростислав Любомирович 1 0 0 0 04.07.1996 24.08.2019
3 Гарасим'як Руслан Ігорович 1 0 0 0 27.02.1994 24.08.2019
4 Гриник Руслан Олегович 14.10.1999 24.08.2019
5 Гуня Тарас Ярославович 0 0 0 0 25.04.2001 24.08.2019
6 Гураль Петро Петрович 0 0 0 0 16.07.1996 24.08.2019
7 Жупанський Василь Васильович 14.08.1994 13.09.2019
8 Ілин Роман Іванович 1 0 0 0 03.06.1993 24.08.2019
9 Костюк Вадим Васильович 1 0 0 0 21.01.1999 24.08.2019
10 Кочмар Ігор Володимирович 1 0 0 0 20.01.1993 24.08.2019
11 Матюх Андрій Андрійович 0 0 0 0 06.10.1995 24.08.2019
12 Мелих Владислав Володимирович 0 0 0 0 06.03.2000 24.08.2019
13 Онучак Андрій Юрійович 1 0 0 0 06.09.1997 24.08.2019
14 Пустовар Ярослав Михайлович 1 0 0 0 04.02.1985 24.08.2019
15 Пустовар Валентин Віталійович 1 1 0 0 02.10.2001 24.08.2019
16 Розвадовський Назарій Михайлович 1 0 0 0 09.08.1994 24.08.2019
17 Розвадовський Павло Михайлович 0 0 0 0 12.07.1998 24.08.2019
18 Романюк Василь Петрович 05.05.1983 24.08.2019
19 Сіщук Василь Богданович 0 0 0 0 08.06.1994 24.08.2019
20 Спіров Олексій Андрійович 10.03.1992 09.09.2019
21 Стадничук Орест Романович 19.04.2000 24.08.2019
22 Стефурак Віталій Васильович 27.11.1987 24.08.2019
23 Щербанюк Денис Петрович 1 0 0 0 13.08.1996 24.08.2019
24 Юрійчук Іван-Владислав Віталійович 06.10.1995 24.08.2019
25 Юрійчук Костянтин Віталійович 0 0 0 0 31.07.2001 24.08.2019
Гравці юнацького складу заявлені за дорослий по ЄБДФФУ
1 Ілюк Дмитро Дмитрович 06.03.2002 24.08.2019
2 Ферентюк Юрій Петрович 22.03.2002 24.08.2019
Середній вік команди:24 років

Відзаявлені

# Гравець Ігор Голи ЖК ЧК Дата народження Дата заявки Дата відзаявки
1 Гребенюк Віктор Олександрович 11.01.2000 24.08.2019 27.08.2019
2 Назарійчук Іван Михайлович 18.01.1989 24.08.2019 27.08.2019

*Примітка: Дорослий склад оновлюються щодня дня згідно Єдино бази даних футболістів ФФУ

Юнаки

# Гравець Дата народження Дата заявки
1 Ілюк Дмитро Дмитрович 06.03.2002 24.08.2019
2 Бігановський Даниїл Олександрович 03.02.2005 09.09.2019
3 Богданюк Віталій Михайлович 26.11.2002 13.09.2019
4 Вольський Андрій Михайлович 24.11.2005 24.08.2019
5 Зміяк Юрій Романович 25.04.2004 09.09.2019
6 Комановський Василь Русланович 13.01.2005 24.08.2019
7 Комановський Роман Русланович 27.06.2003 24.08.2019
8 Лакуста Станіслав Русланович 10.06.2002 24.08.2019
9 Магіровський Євген Андрійович 27.10.2003 09.09.2019
10 Назарійчук Артур Іванович 14.06.2003 24.08.2019
11 Назарійчук Віталій Іванович 26.12.2004 09.09.2019
12 Назарійчук Владислав Романович 02.09.2002 24.08.2019
13 Паньків Владислав Володимирович 31.08.2002 24.08.2019
14 Романюк Віталій Ярославович 02.01.2005 09.09.2019
15 Рутковський Роман Васильович 26.12.2004 24.08.2019
16 Самуляк ігор Любомирович 09.07.2005 24.08.2019
17 Семенчук Олексій Іванович 30.03.2004 24.08.2019
18 Семенюк Владислав Володимирович 29.06.2005 24.08.2019
19 Стефунін Арсен Русланович 06.02.2005 09.09.2019
20 Стефурак Арсен Іванович 04.07.2005 24.08.2019
21 Томенчук Олександр Юрійович 26.05.2005 24.08.2019
22 Ферентюк Юрій Петрович 22.03.2002 24.08.2019
Середній вік команди:15 років
*Примітка: Юнацький склад подано згідно бази даних футболістів ФФКР