На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів
1-й турПершість районуПт, 24.08ФК Мишин
Ювента
3
2
2
0
2-й турПершість районуНд, 02.09Метеор
ФК Мишин
3
0
0
3
3-й турПершість районуНд, 16.09ФК Мишин
Прут Саджавка
0
7
2
2
4-й турПершість районуНд, 23.09Спартак
ФК Мишин
2
2
1
3
5-й турПершість районуСб, 29.09ФК Мишин
ФК Голосків
3
0
2
1
6-й турПершість районуНд, 07.10ДОЗ
ФК Мишин
6
1
1
0
8-й турПершість районуНд, 21.10ФК Мишин
Прут Семаківці
3
1
2
3
9-й турПершість районуСб, 27.10ФК Черемхів
ФК Мишин
2
0
1
9
10-й турПершість районуНд, 05.05ФК Мишин
ФК Черемхів
1
2
7
0
11-й турПершість районуНд, 12.05Прут Семаківці
ФК Мишин
2
2
1
2
13-й турПершість районуНд, 26.05ФК Мишин
ДОЗ
0
4
1
1
14-й турПершість районуНд, 02.06ФК Голосків
ФК Мишин
3
2
0
2
15-й турПершість районуЧт, 06.06ФК Мишин
Спартак
2
0
3
0
16-й турПершість районуНд, 09.06Прут Саджавка
ФК Мишин
0
3
3
4
17-й турПершість районуСб, 22.06ФК Мишин
Метеор
2
3
3
0
18-й турПершість районуНд, 30.06Ювента
ФК Мишин
4
1
1
5
1-й турПершість районуНд, 25.08ФК Мишин
Спартак


2-й турПершість районуНд, 01.09Ювента
ФК Мишин
0
2
0
13
3-й турПершість районуСб, 07.09ФК Мишин
Княгинин (Підгайчики)
2
0
1
2
4-й турПершість районуНд, 15.09ФК Мишин
Прут Семаківці
0
0
4
2
5-й турПершість районуНд, 22.09ФК Отинія
ФК Мишин
0
2
2
0
6-й турПершість районуСб, 28.09ФК Мишин
ФК Черемхів
3
0
1
2
7-й турПершість районуНд, 06.10ФК Голосків
ФК Мишин
0
3
1
2
8-й турПершість районуНд, 05.07ФК Мишин
ФК Голосків
2
3

9-й турПершість районуНд, 12.07ФК Черемхів
ФК Мишин
4
3

10-й турПершість районуНд, 19.07ФК Мишин
ФК Отинія
4
1

11-й турПершість районуНд, 26.07Прут Семаківці
ФК Мишин
3
2

12-й турПершість районуНд, 02.08Княгинин (Підгайчики)
ФК Мишин
3
4

13-й турПершість районуНд, 09.08ФК Мишин
Ювента
3
0

Склад ФК Мишин станом на 09.08.2020

Дорослі

# Гравець Ігор Голи ЖК ЧК Дата народження Дата заявки Дискваліфікація
1 Андрусяк Андрій Богданович 17.05.1999 22.08.2019
2 Андрюхін Віталій Михайлович 11.08.2000 22.08.2019
3 Білоткач Назар Миколайович 23.07.2000 22.08.2019
4 Білоткач Тарас Миколайович 10.03.1997 22.08.2019
5 Брустурняк Сергій Дмитрович 01.03.1989 17.07.2020
6 Брустурняк Назар Дмитрович 29.09.1995 22.08.2019
7 Вінтонюк Назар Сергійович 09.06.1998 22.08.2019
8 Герей Юрій Васильович 29.04.2001 22.08.2019
9 Дмитрук Дмитро Іванович 12.10.1999 22.08.2019
10 Жибак Дмитро Михайлович 29.08.1996 22.08.2019
11 Івасюк Юрій Васильович 28.04.2001 03.07.2020
12 Кавацюк Микола Васильович 08.04.1999 22.08.2019
13 Кашевко Андрій Петрович 12.12.1993 22.08.2019
14 Кендюк Андрій Михайлович 05.12.2001 22.08.2019
15 Коструб'як Андрій Васильович 02.10.2000 22.08.2019
16 Курдибан Іван Миколайович 08.07.2001 03.07.2020
17 Мартинюк Василь Васильович 11.06.1978 03.07.2020
18 Микитюк Андрій Миколайович 10.04.1990 03.07.2020
19 Свищук Віталій Романович 21.02.2000 22.08.2019
20 Солоджук Максим Романович 05.04.1998 06.07.2020
21 Ужитчак Ярема Юрійович 27.08.2000 14.07.2020
22 Хавич Андрій Анатолійович 04.12.1984 22.08.2019
23 Хруставчук Тарас Ігорович 09.08.2001 03.07.2020
24 Чукур Назар Богданович 29.06.1986 22.08.2019
25 Чукур Роман Богданович 03.02.1991 22.08.2019
Середній вік команди:24 років

Відзаявлені

# Гравець Ігор Голи ЖК ЧК Дата народження Дата заявки Дата відзаявки
1 Андрусяк Василь Васильович 05.01.2000 22.08.2019 04.07.2020
2 Андрушко Любомир Васильович 23.09.2001 22.08.2019 04.07.2020
3 Бурмей Дмитро Вікторович 29.10.1994 22.08.2019 04.07.2020
4 Досюк Андрій Миколайович 16.10.1999 13.09.2019 04.07.2020
5 Комищук Богдан Дмитрович 22.07.2000 22.08.2019 04.07.2020
6 Курліщук Тарас Ігорович 15.03.2001 22.08.2019 04.07.2020
7 Ожоган Максим Ярославович 10.02.2000 03.07.2020 14.07.2020
8 Потятинник Назар Степанович 24.10.2001 22.08.2019 13.09.2019
9 Солоджук Владислав Романович 03.09.2001 22.08.2019 14.07.2020
10 Юрійчук Юрій Васильович 26.04.2000 22.08.2019 04.07.2020

*Примітка: Дорослий склад оновлюються щодня дня згідно Єдино бази даних футболістів ФФУ

Юнаки

# Гравець Дата народження Дата заявки
1 Іванович Орест Любомирович 21.02.2003 22.08.2019
2 Івасюк Роман Васильович 02.10.2006 23.08.2019
3 Андрухович Богдан Віталійович 07.09.2002 22.08.2019
4 Бойчук Любомир Віталійович 17.02.2004 22.08.2019
5 Волощук Іван Вікторович 06.07.2006 23.08.2019
6 Гаврищук Любомир Віталійович 14.10.2002 22.08.2019
7 Гаврищук Назар Віталійович 17.11.2003 22.08.2019
8 Грекул Іван Іванович 25.07.2004 13.09.2019
9 Григорчак Мар'ян Іванович 23.08.2004 22.08.2019
10 Гушул Костянтин Юрійович 27.02.2004 13.09.2019
11 Кавацюк Василь Назарович 08.02.2004 22.08.2019
12 Ковальчук Юрій Богданович 31.03.2003 22.08.2019
13 Курищук Назарій Миколайович 08.08.2004 23.08.2019
14 Максим'юк Володимир Миколайович 09.06.2004 13.09.2019
15 Максимчук Максим Володимирович 27.05.2004 23.08.2019
16 Миронюк Андрій Миколайович 30.09.2007 13.09.2019
17 Миронюк Любомир Васильович 21.08.2006 23.08.2019
18 Мочернюк Микола Васильович 31.05.2006 23.08.2019
19 Пецюк Олександр Любомирович 14.11.2005 22.08.2019
20 Писарук Євген Васильович 20.03.2004 23.08.2019
21 Скрипник Василь Юрійович 06.01.2006 23.08.2019
22 Слободян Арсен Романович 30.03.2003 23.08.2019
23 Стадник Віталій Михайлович 26.05.2003 23.08.2019
24 Ткачук Максим Васильович 03.02.2005 23.08.2019
25 Юрійчук Іван Васильович 05.02.2003 23.08.2019
Середній вік команди:16 років
*Примітка: Юнацький склад подано згідно бази даних футболістів ФФКР