На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів
1-й турПершість районуНд, 26.08ДОЗ
Метеор
3
2
3
1
2-й турПершість районуНд, 02.09Прут Саджавка
ДОЗ
0
4
1
2
3-й турПершість районуСб, 15.09ДОЗ
Спартак
3
0
3
0
4-й турПершість районуНд, 23.09ФК Голосків
ДОЗ
3
3
0
4
6-й турПершість районуНд, 07.10ДОЗ
ФК Мишин
6
1
1
0
7-й турПершість районуСб, 13.10Прут Семаківці
ДОЗ
0
1
3
0
8-й турПершість районуНд, 21.10ДОЗ
ФК Черемхів
1
1
3
1
9-й турПершість районуНд, 28.10Ювента
ДОЗ
0
4
0
3
10-й турПершість районуНд, 05.05ДОЗ
Ювента
6
0
9
1
11-й турПершість районуНд, 12.05ФК Черемхів
ДОЗ
0
5
1
2
12-й турПершість районуНд, 19.05ДОЗ
Прут Семаківці
2
1
4
1
13-й турПершість районуНд, 26.05ФК Мишин
ДОЗ
0
4
1
1
15-й турПершість районуЧт, 06.06ДОЗ
ФК Голосків
5
2
3
0
16-й турПершість районуНд, 09.06Спартак
ДОЗ
3
5
0
4
17-й турПершість районуСб, 22.06ДОЗ
Прут Саджавка
3
0
3
0
18-й турПершість районуНд, 30.06Метеор
ДОЗ
1
0
0
3
1-й турЧемпіонат районуНд, 25.08Прут Воскресинці
ДОЗ
1
3
-
+
2-й турЧемпіонат районуНд, 01.09ДОЗ
Карпати Спас
1
0
6
1
3-й турЧемпіонат районуСб, 07.09ФК Хлібичин
ДОЗ
1
4
2
5
4-й турЧемпіонат районуНд, 15.09ДОЗ
Метеор
2
1
9
1
5-й турЧемпіонат районуНд, 22.09Підгір'я
ДОЗ
2
1
1
16
7-й турЧемпіонат районуНд, 06.10ДОЗ
Прометей
3
6
9
1
8-й турЧемпіонат районуНд, 13.10Довбушівець
ДОЗ
0
0
1
2
9-й турЧемпіонат районуНд, 20.10ДОЗ
Сокіл
2
3
3
1
10-й турЧемпіонат районуНд, 28.06Сокіл
ДОЗ
2
2

11-й турЧемпіонат районуНд, 05.07ДОЗ
Довбушівець
2
3

12-й турЧемпіонат районуНд, 12.07Прометей
ДОЗ
2
0

14-й турЧемпіонат районуСб, 25.07ДОЗ
Підгір'я
1
4

15-й турЧемпіонат районуНд, 02.08Метеор
ДОЗ
1
2

16-й турЧемпіонат районуСб, 08.08ДОЗ
ФК Хлібичин
4
1

17-й турЧемпіонат районуНд, 16.08Карпати Спас
ДОЗ
0
3

18-й турЧемпіонат районуНд, 30.08ДОЗ
Прут Воскресинці


Склад ДОЗ станом на 09.08.2020

Дорослі

# Гравець Ігор Голи ЖК ЧК Дата народження Дата заявки Дискваліфікація
1 Гуменюк Ігор Васильович 0 0 0 0 10.08.1982 22.08.2019
2 Довганюк Василь Іванович 7 1 0 0 29.09.1993 22.08.2019
3 Досин Андрій Мирославович 7 0 1 0 17.10.1991 22.08.2019
4 Кобацький Дмитро Ярославович 15.03.1988 22.08.2019
5 Ковальчук Павло Петрович 7 1 1 1 10.07.1994 22.08.2019
6 Копильців Ігор Васильович 8 0 0 0 10.02.1992 22.08.2019
7 Лазарук Василь Михайлович 8 1 3 0 25.02.1987 22.08.2019
8 Луцак Назарій Іванович 7 0 0 0 29.04.1988 22.08.2019
9 Лютник Андрій Тарасович 10.09.1985 25.06.2020
10 Настащук Ігор Миколайович 6 1 1 0 07.06.1993 22.08.2019
11 Ославський Василь Михайлович 16.10.1993 24.06.2020
12 Островський Денис Олександрович 2 0 0 0 17.04.1997 22.08.2019
13 Павлюк Олег Михайлович 3 0 0 0 05.05.1979 22.08.2019
14 Палійчук Микола Романович 26.05.1994 24.06.2020
15 Паньків Андрій Михайлович 5 0 1 0 16.05.1984 22.08.2019
16 Пеца-Довбуш Олександр Васильович 03.12.1987 22.08.2019
17 Скробало Володимир Володимирович 27.04.1987 24.06.2020
18 Ткачук Юрій Михайлович 1 0 0 0 29.05.1985 22.08.2019
19 Тріщук Микола Михайлович 1 0 0 0 07.06.1984 22.08.2019
20 Туєв Денис Ігорович 6 0 0 0 03.08.1987 22.08.2019
21 Уграк Тарас Мирославович 7 2 1 0 04.07.1991 22.08.2019
22 Чаруватий Володимир Зеновійович 6 1 0 0 28.03.1979 22.08.2019
23 Шепетюк Ярослав Миронович 20.07.1997 24.06.2020
Гравці юнацького складу заявлені за дорослий по ЄБДФФУ
1 Шепетюк Костянтин Ярославович 12.03.2002 24.06.2020
Середній вік команди:31 років

Відзаявлені

# Гравець Ігор Голи ЖК ЧК Дата народження Дата заявки Дата відзаявки
1 Бойчук Роман Васильович 23.07.1989 22.08.2019 24.06.2020
2 Будзяновський Станіслав Мирославович 0 0 0 0 03.09.2001 22.08.2019 20.06.2020
3 Головецький Михайло Павлович 8 8 3 0 19.11.1985 22.08.2019 15.06.2020
4 Іванчук Андрій Богданович 03.12.1987 22.08.2019 24.06.2020
5 Костюк Юрій Васильович 25.12.1998 24.06.2020 17.07.2020
6 Ожоган Максим Ярославович 2 1 1 0 10.02.2000 22.08.2019 20.06.2020
7 Рознюк Микола Миколайович 12.12.1984 22.08.2019 20.06.2020
8 Яковлєв Костянтин Вячеславович 3 0 2 1 21.01.1982 22.08.2019 24.06.2020

*Примітка: Дорослий склад оновлюються щодня дня згідно Єдино бази даних футболістів ФФУ

Юнаки

# Гравець Дата народження Дата заявки
1 Бабійчук Богдан Васильович 17.02.2002 22.08.2019
2 Басараб Арсен Андрійович 21.05.2003 22.08.2019
3 Вишиванюк Максим Васильович 23.04.2003 22.08.2019
4 Гоменюк Денис Ігорович 13.11.2003 22.08.2019
5 Гуцуляк Олег Юрійович 26.09.2003 22.08.2019
6 Дишук Олег Петрович 30.03.2003 22.08.2019
7 Жолоб Ростислав Ігорович 11.11.2002 22.08.2019
8 Кіндрачук Олег Іванович 21.07.2002 22.08.2019
9 Кметюк Денис Михайлович 24.03.2003 22.08.2019
10 Ковалюк Захар Олександрович 05.02.2003 22.08.2019
11 Кушнір Василь Русланович 11.05.2002 22.08.2019
12 Кушнір Юрій Ілліч 06.05.2003 22.08.2019
13 Михайлищук Ігор Ярославович 22.03.2002 22.08.2019
14 Романчук Ернест Богданович 30.08.2003 22.08.2019
15 Секелик Владислав Михайлович 12.05.2005 22.08.2019
16 Сеньків Степан Михайлович 28.02.2003 22.08.2019
17 Скільський Віталій Васильович 23.09.2002 22.08.2019
18 Сморжанюк Віталій Романович 23.01.2003 22.08.2019
19 Турянський Денис Віталійович 11.11.2004 22.08.2019
20 Чавага Остап Володимирович 27.11.2002 22.08.2019
21 Чубатий Денис ігорович 15.07.2006 11.09.2019
22 Шепетюк Костянтин Ярославович 12.03.2002 22.08.2019
23 Яковенко Ігор Ігорович 28.06.2003 22.08.2019
24 Ямний Артур Миколайович 04.07.2002 22.08.2019
Середній вік команди:17 років
*Примітка: Юнацький склад подано згідно бази даних футболістів ФФКР