На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів
Спартак

Спартак Струпків

1-й турЧемпіонат районуНд, 22.04ФК Сопів
Спартак
3
1
1
0
3-й турЧемпіонат районуСб, 05.05Спартак
Славія
1
0

4-й турЧемпіонат районуНд, 13.05Довбушівець
Спартак
3
0

5-й турЧемпіонат районуНд, 20.05Спартак
ФК Дебеславці
0
2

6-й турЧемпіонат районуНд, 27.05ФК Дебеславці
Спартак
3
1

7-й турЧемпіонат районуНд, 03.06Спартак
Довбушівець
1
7

8-й турЧемпіонат районуСб, 09.06Славія
Спартак
3
0

10-й турЧемпіонат районуНд, 24.06Спартак
ФК Сопів
2
3

2-й турПершість районуНд, 02.09Спартак
ФК Голосків
1
4
3
0
3-й турПершість районуСб, 15.09ДОЗ
Спартак
3
0
3
0
4-й турПершість районуНд, 23.09Спартак
ФК Мишин
2
2
1
3
5-й турПершість районуНд, 30.09Прут Семаківці
Спартак
7
1
2
1
6-й турПершість районуНд, 07.10Спартак
ФК Черемхів
1
3
3
2
7-й турПершість районуНд, 14.10Ювента
Спартак
1
1
2
0
8-й турПершість районуСб, 20.10Спартак
Метеор
1
3
2
2
9-й турПершість районуНд, 28.10Прут Саджавка
Спартак
3
0
3
0
10-й турПершість районуНд, 05.05Спартак
Прут Саджавка
3
3
3
0
11-й турПершість районуНд, 12.05Метеор
Спартак
5
0
3
0
12-й турПершість районуНд, 19.05Спартак
Ювента
2
1
2
2
13-й турПершість районуНд, 26.05ФК Черемхів
Спартак
3
0
5
3
15-й турПершість районуЧт, 06.06ФК Мишин
Спартак
2
0
3
0
16-й турПершість районуНд, 09.06Спартак
ДОЗ
3
5
0
4
14-й турПершість районуСб, 15.06Спартак
Прут Семаківці
5
0
3
5
17-й турПершість районуСб, 22.06ФК Голосків
Спартак
4
0
1
0
1-й турПершість районуНд, 25.08ФК Мишин
Спартак
+
-
+
-
2-й турПершість районуНд, 01.09Спартак
Прут Семаківці
2
3
4
1
3-й турПершість районуНд, 08.09ФК Отинія
Спартак
10
0
4
0
4-й турПершість районуНд, 15.09Спартак
ФК Черемхів


5-й турПершість районуНд, 22.09ФК Голосків
Спартак


6-й турПершість районуНд, 29.09Княгинин (Підгайчики)
Спартак


7-й турПершість районуСб, 05.10Спартак
Ювента


Склад Спартак станом на 18.09.2019

Дорослі

# Гравець Ігор Голи ЖК ЧК Дата народження Дата заявки Дискваліфікація
Гравці юнацького складу заявлені за дорослий по ЄБДФФУ
1 Данилюк Володимир Ярославович 21.07.2002 24.08.2019
2 Дідорак Сергій Вікторович 16.05.2003 24.08.2019
Середній вік команди:17 років

Відзаявлені

# Гравець Ігор Голи ЖК ЧК Дата народження Дата заявки Дата відзаявки
1 Антоняк Василь Володимирович 06.12.1988 24.08.2019 13.09.2019
2 Бакус Богдан Мирославович 22.08.1990 24.08.2019 13.09.2019
3 Бойко Володимир Віталійович 04.03.2001 24.08.2019 13.09.2019
4 Вінтоняк Олег Сергійович 21.12.1994 24.08.2019 13.09.2019
5 Герега Андрій Васильович 14.06.1994 24.08.2019 13.09.2019
6 Данилюк Остап Сергійович 31.10.2001 30.08.2019 13.09.2019
7 Дідорак Роман Володимирович 06.08.1999 24.08.2019 13.09.2019
8 Дідорак Віктор Володимирович 21.03.1998 24.08.2019 13.09.2019
9 Кіндрацький Іван Іванович 24.04.1996 24.08.2019 13.09.2019
10 Костюк Максим Іванович 20.02.1994 24.08.2019 13.09.2019
11 Лесів Олекса Ігорович 21.09.1991 24.08.2019 13.09.2019
12 Лесів Володимир Ігорович 27.07.1993 24.08.2019 13.09.2019
13 Павлюк Юрій Володимирович 06.05.1997 24.08.2019 13.09.2019
14 Пасічняк Богдан Анатолійович 15.03.1994 24.08.2019 13.09.2019
15 Пасічняк Дмитро Михайлович 10.11.1998 24.08.2019 13.09.2019
16 Савкович Дмитро Іванович 04.10.1999 24.08.2019 13.09.2019
17 Сенькович Василь Ярославович 24.01.1984 30.08.2019 13.09.2019
18 Сенькович Володимир Ярославович 04.03.1975 24.08.2019 13.09.2019
19 Слободян Ігор Дмитрович 23.02.1989 24.08.2019 13.09.2019
20 Стаднік Павло Іванович 20.07.2001 30.08.2019 13.09.2019
21 Чобанюк Василь Михайлович 15.04.1993 24.08.2019 13.09.2019
22 Чобанюк Юрій Дмитрович 02.05.1989 24.08.2019 13.09.2019
23 Чобанюк Володимир Ярославович 08.09.1993 24.08.2019 13.09.2019

*Примітка: Дорослий склад оновлюються щодня дня згідно Єдино бази даних футболістів ФФУ

Юнаки

# Гравець Дата народження Дата заявки
1 Гавкалюк Михайло Михайлович 25.05.2004 24.08.2019
2 Дідорак Сергій Вікторович 16.05.2003 24.08.2019
3 Данилюк Володимир Ярославович 21.07.2002 24.08.2019
4 Жибак Артем Любомирович 09.04.2003 24.08.2019
5 Кіндрацький Олександр Володимирович 06.09.2004 24.08.2019
6 Левицький Андрій Михайлович 13.12.2003 24.08.2019
7 Надворняк Олександр Володимирович 28.05.2003 24.08.2019
8 П'ятковський Микола Іванович 19.12.2004 24.08.2019
9 Пасічняк Андрій Анатолійович 02.10.2004 24.08.2019
10 Пасічняк Вадим Михайлович 17.02.2002 24.08.2019
11 Сенькович Ярослав Михайлович 26.03.2003 24.08.2019
12 Ткачук Євгеній Ігорович 24.01.2002 24.08.2019
13 Чабанюк Павло Миколайович 18.11.2003 24.08.2019
Середній вік команди:16 років
*Примітка: Юнацький склад подано згідно бази даних футболістів ФФКР