На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів
ФК Голосків

ФК Голосків Голосків

13-й турПершість районуЧт, 30.11ФК Отинія
ФК Голосків
6
1

1-й турЧемпіонат районуНд, 22.04Прут Воскресинці
ФК Голосків
2
1
2
0
2-й турЧемпіонат районуНд, 29.04ФК Голосків
ФК Хлібичин
3
1
2
1
3-й турЧемпіонат районуНд, 06.05Карпати Спас
ФК Голосків
2
0

4-й турЧемпіонат районуСб, 12.05Сокіл
ФК Голосків
6
1

5-й турЧемпіонат районуНд, 20.05ФК Голосків
Прометей
1
7

6-й турЧемпіонат районуСб, 26.05Прометей
ФК Голосків
3
0

7-й турЧемпіонат районуНд, 03.06ФК Голосків
Сокіл
0
4

8-й турЧемпіонат районуСб, 09.06ФК Голосків
Карпати Спас
0
1

9-й турЧемпіонат районуНд, 17.06ФК Хлібичин
ФК Голосків
4
2

10-й турЧемпіонат районуНд, 24.06ФК Голосків
Прут Воскресинці
2
4

1-й турПершість районуПт, 24.08ФК Голосків
Прут Саджавка
3
1
0
2
2-й турПершість районуНд, 02.09Спартак
ФК Голосків
1
4
3
0
4-й турПершість районуНд, 23.09ФК Голосків
ДОЗ
3
3
0
4
5-й турПершість районуСб, 29.09ФК Мишин
ФК Голосків
3
0
2
1
6-й турПершість районуНд, 07.10ФК Голосків
Прут Семаківці
6
2
0
2
7-й турПершість районуНд, 14.10ФК Черемхів
ФК Голосків
0
1
2
1
8-й турПершість районуНд, 21.10ФК Голосків
Ювента
3
0
3
0
9-й турПершість районуНд, 28.10Метеор
ФК Голосків
3
0
3
0
10-й турПершість районуНд, 05.05ФК Голосків
Метеор
0
3
3
0
11-й турПершість районуСб, 11.05Ювента
ФК Голосків
3
1
0
1
12-й турПершість районуНд, 19.05ФК Голосків
ФК Черемхів
0
3
2
2
13-й турПершість районуНд, 26.05Прут Семаківці
ФК Голосків
0
3
7
2
14-й турПершість районуНд, 02.06ФК Голосків
ФК Мишин
3
2
0
2
15-й турПершість районуЧт, 06.06ДОЗ
ФК Голосків
5
2
3
0
17-й турПершість районуСб, 22.06ФК Голосків
Спартак
4
0
1
0
18-й турПершість районуНд, 30.06Прут Саджавка
ФК Голосків
0
3
0
3
1-й турПершість районуНд, 25.08Прут Семаківці
ФК Голосків
1
0
2
3
2-й турПершість районуСб, 31.08ФК Голосків
ФК Отинія
1
2
2
2
3-й турПершість районуНд, 08.09ФК Черемхів
ФК Голосків
1
2
1
1
4-й турПершість районуНд, 15.09Княгинин
ФК Голосків
1
2
7
1
5-й турПершість районуНд, 22.09ФК Голосків
Спартак


6-й турПершість районуНд, 29.09Ювента
ФК Голосків
2
1
-
+
7-й турПершість районуНд, 06.10ФК Голосків
ФК Мишин
0
3
1
2
8-й турПершість районуНд, 05.07ФК Мишин
ФК Голосків
2
3

9-й турПершість районуСб, 11.07ФК Голосків
Ювента
3
0

11-й турПершість районуНд, 26.07ФК Голосків
Княгинин
1
0

12-й турПершість районуНд, 02.08ФК Голосків
ФК Черемхів
2
3

14-й турПершість районуНд, 16.08ФК Голосків
Прут Семаківці
1
2

1-й турПершість районуНд, 20.09ФК Голосків
Старт
1
1

2-й турПершість районуНд, 27.09ФК Черемхів
ФК Голосків
1
2

4-й турПершість районуНд, 11.10ФК Голосків
Княгинин
4
1

5-й турПершість районуНд, 18.10Ювента
ФК Голосків
1
1

6-й турПершість районуНд, 25.10ФК Голосків
ФК Корнич


7-й турПершість районуНд, 01.11Вікторія
ФК Голосків


8-й турПершість районуНд, 08.11ФК Голосків
ФК Сопів


9-й турПершість районуНд, 15.11ФК Шепарівці
ФК Голосків


Склад ФК Голосків станом на 21.10.2020

Дорослі

# Гравець Ігор Голи ЖК ЧК Дата народження Дата заявки Дискваліфікація
1 Бекеша Євген Ігорович 3 2 0 0 12.09.1990 14.09.2020
2 Бекеша Арсен Ігорович 3 0 0 0 06.10.1994 14.09.2020
3 Боднар Михайло Богданович 0 0 0 0 15.11.1978 14.09.2020
4 Боднар Павло Олегович 12.07.2001 14.09.2020
5 Боднар Михайло Васильович 3 0 0 0 07.09.1992 14.09.2020
6 Боднар Михайло Петрович 1 0 0 0 26.05.1990 14.09.2020
7 Горун Віталій Миколайович 1 0 0 0 11.02.2003 14.09.2020
8 Данилюк Остап Сергійович 2 3 0 0 31.10.2001 14.09.2020
9 Дідорак Віктор Володимирович 3 0 0 0 21.03.1998 14.09.2020
10 Дундяк Віктор Михайлович 06.01.1994 14.09.2020
11 Жибак Віктор Любомирович 2 1 0 0 16.09.1987 14.09.2020
12 Кенюк Юрій Дмитрович 3 0 0 0 11.06.1999 14.09.2020
13 Левицький Вадим Васильович 0 0 0 0 03.03.2002 14.09.2020
14 Лесів Володимир Ігорович 27.07.1993 17.09.2020
15 Маланюк Михайло Володимирович 2 0 0 0 10.11.1989 14.09.2020
16 Мельничук Андрій Русланович 20.08.2003 22.09.2020
17 Милик Назар Євгенович 22.06.1992 14.09.2020
18 Михайлищук Ігор Ярославович 0 0 0 0 22.03.2002 22.09.2020
19 Романюк Іван Володимирович 16.01.1992 14.09.2020
20 Сморжанюк Віталій Романович 2 0 0 0 23.01.2003 17.09.2020
21 Хавуляк Владислав Михайлович 17.07.2004 16.10.2020
22 Чігер Петро Святославович 3 0 0 0 12.07.1988 14.09.2020
23 Шепетюк Костянтин Ярославович 2 0 0 0 12.03.2002 17.09.2020
24 Яковенко Ігор Ігорович 2 1 0 0 28.06.2003 17.09.2020
25 Яковишин Михайло Васильович 2 0 0 0 25.08.1997 14.09.2020
Середній вік команди:24 років

Відзаявлені

# Гравець Ігор Голи ЖК ЧК Дата народження Дата заявки Дата відзаявки
1 Хавуляк Владислав Михайлович 17.07.2004 14.09.2020 22.09.2020
2 Ямний Артур Миколайович 0 0 0 0 04.07.2002 22.09.2020 16.10.2020

*Примітка: Дорослий склад оновлюються щодня дня згідно Єдино бази даних футболістів ФФУ

Юнаки

# Гравець Дата народження Дата заявки
Середній вік команди:2020 років
*Примітка: Юнацький склад подано згідно бази даних футболістів ФФКР