На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів
ФК Голосків

ФК Голосків Голосків

1-й турЧемпіонат районуНд, 22.04Прут Воскресинці
ФК Голосків
2
1
2
0
2-й турЧемпіонат районуНд, 29.04ФК Голосків
ФК Хлібичин
3
1
2
1
3-й турЧемпіонат районуНд, 06.05Карпати Спас
ФК Голосків
2
0

4-й турЧемпіонат районуСб, 12.05Сокіл
ФК Голосків
6
1

5-й турЧемпіонат районуНд, 20.05ФК Голосків
Прометей
1
7

6-й турЧемпіонат районуСб, 26.05Прометей
ФК Голосків
3
0

7-й турЧемпіонат районуНд, 03.06ФК Голосків
Сокіл
0
4

8-й турЧемпіонат районуСб, 09.06ФК Голосків
Карпати Спас
0
1

9-й турЧемпіонат районуНд, 17.06ФК Хлібичин
ФК Голосків
4
2

10-й турЧемпіонат районуНд, 24.06ФК Голосків
Прут Воскресинці
2
4

1-й турПершість районуПт, 24.08ФК Голосків
Прут Саджавка
3
1
0
2
2-й турПершість районуНд, 02.09Спартак
ФК Голосків
1
4
3
0
4-й турПершість районуНд, 23.09ФК Голосків
ДОЗ
3
3
0
4
5-й турПершість районуСб, 29.09ФК Мишин
ФК Голосків
3
0
2
1
6-й турПершість районуНд, 07.10ФК Голосків
Прут Семаківці
6
2
0
2
7-й турПершість районуНд, 14.10ФК Черемхів
ФК Голосків
0
1
2
1
8-й турПершість районуНд, 21.10ФК Голосків
Ювента
3
0
3
0
9-й турПершість районуНд, 28.10Метеор
ФК Голосків
3
0
3
0
10-й турПершість районуНд, 05.05ФК Голосків
Метеор
0
3
3
0
11-й турПершість районуСб, 11.05Ювента
ФК Голосків
3
1
0
1
12-й турПершість районуНд, 19.05ФК Голосків
ФК Черемхів
0
3
2
2
13-й турПершість районуНд, 26.05Прут Семаківці
ФК Голосків
0
3
7
2
14-й турПершість районуНд, 02.06ФК Голосків
ФК Мишин
3
2
0
2
15-й турПершість районуЧт, 06.06ДОЗ
ФК Голосків
5
2
3
0
17-й турПершість районуСб, 22.06ФК Голосків
Спартак
4
0
1
0
18-й турПершість районуНд, 30.06Прут Саджавка
ФК Голосків
0
3
0
3
1-й турПершість районуНд, 25.08Прут Семаківці
ФК Голосків
1
0
2
3
2-й турПершість районуСб, 31.08ФК Голосків
ФК Отинія
1
2
2
2
3-й турПершість районуНд, 08.09ФК Черемхів
ФК Голосків
1
2
1
1
4-й турПершість районуНд, 15.09Княгинин (Підгайчики)
ФК Голосків
1
2
7
1
5-й турПершість районуНд, 22.09ФК Голосків
Спартак


6-й турПершість районуНд, 29.09Ювента
ФК Голосків


7-й турПершість районуНд, 06.10ФК Голосків
ФК Мишин


Склад ФК Голосків станом на 18.09.2019

Дорослі

# Гравець Ігор Голи ЖК ЧК Дата народження Дата заявки Дискваліфікація
1 Бекеша Арсен Ігорович 1 0 0 0 06.10.1994 23.08.2019
2 Бекеша Євген Ігорович 1 0 0 0 12.09.1990 23.08.2019
3 Боднар Михайло Богданович 0 0 0 0 15.11.1978 23.08.2019
4 Боднар Степан Миколайович 29.12.1994 23.08.2019
5 Боднар Юрій Васильович 1 0 0 0 01.03.1997 23.08.2019
6 Боднар Михайло Васильович 0 0 0 0 07.09.1992 23.08.2019
7 Боднар Павло Олегович 12.07.2001 23.08.2019
8 Боднар Михайло Петрович 26.05.1990 23.08.2019
9 Григорчак Максим Михайлович 1 0 0 0 27.05.2001 23.08.2019
10 Данилюк Остап Сергійович 31.10.2001 13.09.2019
11 Дідорак Віктор Володимирович 21.03.1998 13.09.2019
12 Дундяк Віктор Михайлович 1 0 0 0 06.01.1994 23.08.2019
13 Жибак Віктор Любомирович 1 0 0 0 16.09.1987 23.08.2019
14 Заячук Денис Васильович 1 0 0 0 24.09.1997 23.08.2019
15 Кенюк Юрій Дмитрович 11.06.1999 23.08.2019
16 Козачок Руслан Васильович 1 0 0 0 04.10.1995 23.08.2019
17 Козачок Тарас Іванович 1 0 0 0 23.01.1995 23.08.2019
18 Маланюк Михайло Володимирович 10.11.1989 23.08.2019
19 Мельник Володимир Богданович 07.09.1997 23.08.2019
20 Милик Назар Євгенович 22.06.1992 23.08.2019
21 Перегінець Михайло Васильович 29.08.1992 23.08.2019
22 Романюк Іван Володимирович 1 0 0 0 16.01.1992 23.08.2019
23 Семаш Андрій Володимирович 06.03.1999 23.08.2019
24 Соловчук Руслан Іванович 0 0 0 0 23.10.1976 23.08.2019
25 Чігер Петро Святославович 1 0 0 0 12.07.1988 23.08.2019
Гравці юнацького складу заявлені за дорослий по ЄБДФФУ
1 Горун Віталій Миколайович 11.02.2003 23.08.2019
Середній вік команди:26 років

Відзаявлені

# Гравець Ігор Голи ЖК ЧК Дата народження Дата заявки Дата відзаявки
1 Кенюк Петро Дмитрович 11.07.1993 23.08.2019 13.09.2019
2 Остап'юк Роман Вікторович 30.11.2001 23.08.2019 13.09.2019

*Примітка: Дорослий склад оновлюються щодня дня згідно Єдино бази даних футболістів ФФУ

Юнаки

# Гравець Дата народження Дата заявки
1 Боднар Остап Михайлович 28.09.2006 23.08.2019
2 Вайдліх Максим Петрович 07.02.2005 23.08.2019
3 Горун Віталій Миколайович 11.02.2003 23.08.2019
4 Дідорак Сергій Вікторович 16.05.2003 13.09.2019
5 Домащук Владислав Олександрович 02.05.2005 23.08.2019
6 Кваснюк Юрій Михайлович 08.05.2006 23.08.2019
7 Козачок Володимир Миколайович 16.08.2004 23.08.2019
8 Кондратюк Володимир Васильович 26.07.2006 23.08.2019
9 Левицький Вадим Васильович 03.03.2002 23.08.2019
10 Мельничук Андрій Русланович 20.08.2003 23.08.2019
11 Мохнацький Максим Степанович 13.08.2005 23.08.2019
12 Підпайло Максим Романович 18.10.2005 23.08.2019
13 Підпайло Роман Романович 07.10.2003 23.08.2019
14 Петрушка Валерій Русланович 17.07.2004 23.08.2019
15 Петрушка Олександр Русланович 29.06.2002 23.08.2019
16 Соловчук Михайло Васильович 05.10.2005 23.08.2019
17 Соловчук Роман Васильович 29.11.2003 23.08.2019
18 Хавуляк Владислав Михайлович 17.07.2004 23.08.2019
Середній вік команди:15 років
*Примітка: Юнацький склад подано згідно бази даних футболістів ФФКР