На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів
Підгір'я

Підгір'я Іванівці

1-й турЧемпіонат районуСб, 18.08Довбушівець
Підгір'я
2
0
5
1
2-й турЧемпіонат районуНд, 26.08Підгір'я
Прометей
1
2
5
0
3-й турЧемпіонат районуСб, 01.09Фурнітура
Підгір'я
3
1
2
6
4-й турЧемпіонат районуНд, 16.09Підгір'я
ФК Хлібичин
6
0
1
1
5-й турЧемпіонат районуНд, 23.09ФК Сопів
Підгір'я
2
1
6
0
6-й турЧемпіонат районуСб, 29.09Підгір'я
Славія
3
0
10
4
7-й турЧемпіонат районуНд, 07.10Карпати Спас
Підгір'я
0
1
0
3
8-й турЧемпіонат районуСб, 13.10Підгір'я
Прут Воскресинці
7
0
1
0
9-й турЧемпіонат районуНд, 21.10ФК Королівка-Корнич
Підгір'я
1
0
4
0
11-й турЧемпіонат районуНд, 04.11Підгір'я
Сокіл
1
2
5
1
12-й турЧемпіонат районуСб, 04.05ФК Хлібичин
Підгір'я
0
3
15
0
22-й турЧемпіонат районуНд, 05.05Підгір'я
ФК Королівка-Корнич
3
0
0
6
13-й турЧемпіонат районуНд, 12.05Прут Воскресинці
Підгір'я
0
4
3
0
14-й турЧемпіонат районуСб, 18.05Підгір'я
Фурнітура
3
0
3
0
15-й турЧемпіонат районуНд, 26.05Підгір'я
Карпати Спас
0
1
3
13
16-й турЧемпіонат районуНд, 02.06Прометей
Підгір'я
2
0
3
0
17-й турЧемпіонат районуЧт, 06.06Славія
Підгір'я
0
3
0
3
18-й турЧемпіонат районуНд, 09.06Підгір'я
Довбушівець
2
1
0
3
19-й турЧемпіонат районуСб, 22.06Підгір'я
ФК Сопів
3
0
0
3
20-й турЧемпіонат районуНд, 30.06Сокіл
Підгір'я
3
0
3
0
1-й турЧемпіонат районуНд, 25.08Карпати Спас
Підгір'я
3
3
3
1
2-й турЧемпіонат районуНд, 01.09Підгір'я
ФК Хлібичин
1
0
0
4
3-й турЧемпіонат районуНд, 08.09Метеор
Підгір'я
2
0
1
1
5-й турЧемпіонат районуНд, 22.09Підгір'я
ДОЗ
2
1
1
16
6-й турЧемпіонат районуНд, 29.09Прометей
Підгір'я
1
3
0
1
7-й турЧемпіонат районуСб, 05.10Підгір'я
Довбушівець
2
2
0
5
8-й турЧемпіонат районуНд, 13.10Сокіл
Підгір'я
2
0
3
1
9-й турЧемпіонат районуНд, 20.10Підгір'я
Прут Воскресинці
3
0
10
0
10-й турЧемпіонат районуНд, 28.06Прут Воскресинці
Підгір'я
0
2

11-й турЧемпіонат районуНд, 05.07Підгір'я
Сокіл
3
3

12-й турЧемпіонат районуСб, 11.07Довбушівець
Підгір'я
0
1

13-й турЧемпіонат районуНд, 19.07Підгір'я
Прометей
0
2

14-й турЧемпіонат районуСб, 25.07ДОЗ
Підгір'я
1
4

16-й турЧемпіонат районуНд, 09.08Підгір'я
Метеор
4
0

17-й турЧемпіонат районуНд, 16.08ФК Хлібичин
Підгір'я
2
5

18-й турЧемпіонат районуНд, 30.08Підгір'я
Карпати Спас
3
0

1-й турЧемпіонат районуНд, 20.09Підгір'я
ФК Мишин
1
1

2-й турЧемпіонат районуНд, 27.09Прометей
Підгір'я
4
0

3-й турЧемпіонат районуНд, 04.10Підгір'я
ФК Отинія
2
2

4-й турЧемпіонат районуНд, 11.10Підгір'я
Довбушівець
2
2

5-й турЧемпіонат районуНд, 18.10ДОЗ
Підгір'я
3
2

6-й турЧемпіонат районуНд, 25.10Підгір'я
ФК Хлібичин
4
0

7-й турЧемпіонат районуНд, 01.11Прут Семаківці
Підгір'я
0
0

8-й турЧемпіонат районуНд, 09.05Підгір'я
Прут Семаківці


9-й турЧемпіонат районуНд, 16.05ФК Хлібичин
Підгір'я


10-й турЧемпіонат районуНд, 23.05Підгір'я
ДОЗ


11-й турЧемпіонат районуНд, 30.05Довбушівець
Підгір'я


12-й турЧемпіонат районуНд, 06.06ФК Отинія
Підгір'я


13-й турЧемпіонат районуНд, 13.06Підгір'я
Прометей


14-й турЧемпіонат районуНд, 20.06ФК Мишин
Підгір'я


Склад Підгір'я станом на 12.04.2021

Дорослі

# Гравець Ігор Голи ЖК ЧК Дата народження Дата заявки Дискваліфікація
1 Бирчак Михайло Васильович 7 4 0 0 20.11.1990 14.09.2020
2 Васильчук Юрій Миколайович 7 1 1 0 23.04.1994 14.09.2020
3 Ващук Роман Васильович 7 1 1 0 10.03.1993 14.09.2020
4 Ващук Іван Васильович 2 0 0 0 01.05.1995 14.09.2020
5 Ворощук Дмитро Іванович 1 0 0 0 17.11.1999 26.03.2021
6 Гнатюк Олександр Ігорович 28.01.1984 23.03.2021
7 Гушулей Максим Богданович 2 0 0 0 03.08.1997 14.09.2020 01.10.2020 - 01.01.9999
8 Дикан Дмитро Юрійович 21.10.1997 26.03.2021
9 Мегдиник Тарас Мирославович 01.06.1990 14.09.2020
10 Мозолюк Вадим Ігорович 2 0 0 0 08.04.2003 14.09.2020
11 Москалюк Роман Ігорович 6 0 0 0 17.09.2000 14.09.2020
12 Мочернюк Назарій Михайлович 4 0 0 0 29.10.1989 14.09.2020
13 Мочернюк Олег Ігорович 5 1 1 0 31.05.1998 14.09.2020
14 Негід Любомир Васильович 7 0 0 1 12.09.1990 14.09.2020 01.11.2020 - 01.01.9999
15 Павлюк Назар Степанович 7 0 0 0 08.07.1986 14.09.2020
16 Сербенюк Роман Васильович 0 0 0 0 23.02.2000 14.09.2020
17 Соколовський Олександр Богданович 28.04.2004 23.03.2021
18 Солоджук Максим Романович 05.04.1998 26.03.2021
19 Ткачук Назарій Іванович 3 3 0 0 13.10.1996 03.10.2020
20 Футулуйчук Максим Богданович 0 0 0 0 15.05.1990 14.09.2020
Середній вік команди:26 років

Відзаявлені

# Гравець Ігор Голи ЖК ЧК Дата народження Дата заявки Дата відзаявки
1 Ворощук Дмитро Іванович 1 0 0 0 17.11.1999 14.09.2020 25.09.2020
2 Гелембин Максим Ігорович 1 0 0 0 31.03.1997 14.09.2020 23.03.2021
3 Давидюк Роман Васильович 07.10.1991 18.09.2020 23.03.2021
4 Делейчук Юрій Юрійович 3 0 0 0 07.03.1995 17.10.2020 23.03.2021
5 Дідорак Роман Володимирович 2 0 0 0 06.08.1999 14.09.2020 23.03.2021
6 Жибак Дмитро Михайлович 7 1 0 0 29.08.1996 14.09.2020 23.03.2021
7 Івасютин Віталій Володимирович 27.12.1986 14.09.2020 23.03.2021
8 Клим'юк Михайло Анатолійович 2 0 0 0 05.03.2001 14.09.2020 23.03.2021
9 Книгницький Максим Миколайович 7 0 0 0 21.01.1985 14.09.2020 23.03.2021

*Примітка: Дорослий склад оновлюються щодня дня згідно Єдино бази даних футболістів ФФУ

Юнаки

# Гравець Дата народження Дата заявки
Середній вік команди:2021 років
*Примітка: Юнацький склад подано згідно бази даних футболістів ФФКР