На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів
Прут Воскресинці

Прут Воскресинці Воскресинці

1-й турЧемпіонат районуНд, 22.04Прут Воскресинці
ФК Голосків
2
1
2
0
2-й турЧемпіонат районуНд, 29.04Прометей
Прут Воскресинці
6
3
5
0
3-й турЧемпіонат районуНд, 06.05Прут Воскресинці
Сокіл
1
4

5-й турЧемпіонат районуСб, 19.05Карпати Спас
Прут Воскресинці
3
0

6-й турЧемпіонат районуНд, 27.05Прут Воскресинці
Карпати Спас
1
3

7-й турЧемпіонат районуСб, 02.06ФК Хлібичин
Прут Воскресинці
1
1

8-й турЧемпіонат районуНд, 10.06Сокіл
Прут Воскресинці
3
0

4-й турЧемпіонат районуЧт, 14.06Прут Воскресинці
ФК Хлібичин
6
1

9-й турЧемпіонат районуСб, 16.06Прут Воскресинці
Прометей
3
3

10-й турЧемпіонат районуНд, 24.06ФК Голосків
Прут Воскресинці
2
4

1-й турЧемпіонат районуСб, 18.08Фурнітура
Прут Воскресинці
5
0
2
2
2-й турЧемпіонат районуСб, 25.08Прут Воскресинці
ФК Хлібичин
1
3
0
8
3-й турЧемпіонат районуНд, 02.09ФК Сопів
Прут Воскресинці
3
0
2
0
4-й турЧемпіонат районуСб, 15.09Прут Воскресинці
Славія
3
2
1
4
5-й турЧемпіонат районуНд, 23.09Карпати Спас
Прут Воскресинці
2
1
0
1
7-й турЧемпіонат районуНд, 07.10Прут Воскресинці
ФК Королівка-Корнич
1
2
2
1
8-й турЧемпіонат районуСб, 13.10Підгір'я
Прут Воскресинці
7
0
1
0
9-й турЧемпіонат районуНд, 21.10Прут Воскресинці
Сокіл
0
3
2
2
10-й турЧемпіонат районуСб, 27.10Довбушівець
Прут Воскресинці
6
2
2
2
11-й турЧемпіонат районуНд, 04.11Прут Воскресинці
Прометей
0
2
2
0
22-й турЧемпіонат районуНд, 05.05ФК Королівка-Корнич
Прут Воскресинці
0
3
0
3
12-й турЧемпіонат районуНд, 05.05Сокіл
Прут Воскресинці
4
0
1
3
13-й турЧемпіонат районуНд, 12.05Прут Воскресинці
Підгір'я
0
4
3
0
14-й турЧемпіонат районуНд, 19.05Прут Воскресинці
Карпати Спас
2
3
1
2
15-й турЧемпіонат районуСб, 25.05Славія
Прут Воскресинці
0
3
0
3
16-й турЧемпіонат районуНд, 02.06Прут Воскресинці
ФК Сопів
6
0
5
1
17-й турЧемпіонат районуЧт, 06.06ФК Хлібичин
Прут Воскресинці
1
1
5
2
18-й турЧемпіонат районуНд, 09.06Прут Воскресинці
Фурнітура
2
2
3
0
19-й турЧемпіонат районуСб, 22.06Прометей
Прут Воскресинці
6
0
4
4
20-й турЧемпіонат районуНд, 30.06Прут Воскресинці
Довбушівець
1
1
3
0
1-й турЧемпіонат районуНд, 25.08Прут Воскресинці
ДОЗ
1
3
-
+
2-й турЧемпіонат районуСб, 31.08Прометей
Прут Воскресинці
6
3
+
-
6-й турЧемпіонат районуСб, 28.09Прут Воскресинці
Карпати Спас
3
1
2
4
7-й турЧемпіонат районуНд, 06.10ФК Хлібичин
Прут Воскресинці
5
4
11
1
8-й турЧемпіонат районуНд, 13.10Прут Воскресинці
Метеор
2
3
0
0
9-й турЧемпіонат районуНд, 20.10Підгір'я
Прут Воскресинці
3
0
10
0
4-й турЧемпіонат районуНд, 27.10Сокіл
Прут Воскресинці
+
-
+
-
3-й турЧемпіонат районуНд, 03.11Прут Воскресинці
Довбушівець
0
2
0
9
10-й турЧемпіонат районуНд, 28.06Прут Воскресинці
Підгір'я
0
2

11-й турЧемпіонат районуСб, 04.07Метеор
Прут Воскресинці
2
1

12-й турЧемпіонат районуНд, 12.07Прут Воскресинці
ФК Хлібичин
2
0

13-й турЧемпіонат районуНд, 19.07Карпати Спас
Прут Воскресинці
0
3

15-й турЧемпіонат районуНд, 02.08Прут Воскресинці
Сокіл
0
2

16-й турЧемпіонат районуНд, 09.08Довбушівець
Прут Воскресинці
4
0

17-й турЧемпіонат районуСб, 15.08Прут Воскресинці
Прометей


18-й турЧемпіонат районуНд, 30.08ДОЗ
Прут Воскресинці


Склад Прут Воскресинці станом на 09.08.2020

Дорослі

# Гравець Ігор Голи ЖК ЧК Дата народження Дата заявки Дискваліфікація
1 Білейчук Роман Васильович 3 0 0 0 23.12.2000 22.08.2019
2 Білейчук Іван Миколайович 2 1 1 0 01.07.1998 22.08.2019
3 Буграк Олексій Вікторович 07.09.1983 26.06.2020
4 Гуцуляк Олексій Дмитрович 6 2 0 0 13.02.1995 22.08.2019
5 Гуцуляк Валерій Васильович 0 0 0 0 29.03.1973 22.08.2019
6 Довганюк Іван Ігорович 5 2 0 0 06.08.1998 22.08.2019
7 Доманський Євген Степанович 11.11.1987 03.07.2020
8 Дяків Анатолій Михайлович 01.02.1993 17.07.2020
9 Жупанський Віталій Володимирович 07.10.2000 15.07.2020
10 Жупанський Ігор Володимирович 5 0 0 0 07.02.1999 22.08.2019
11 Костюк Юрій Васильович 6 2 1 0 25.12.1998 17.07.2020
12 Коцюр Юрій Петрович 06.05.1990 26.06.2020
13 Леушин Тарас Ігорович 25.11.1989 26.06.2020
14 Ориняк Роман Іванович 3 0 1 0 04.10.1985 22.08.2019
15 Романенчук Олексій Миколайович 6 0 1 0 12.05.1997 22.08.2019
16 Романенчук Мирон Васильович 06.10.1975 13.09.2019
17 Романенчук Назарій Ігорович 2 0 0 0 22.10.2000 22.08.2019
18 Романчук Роман Іванович 04.04.1972 26.06.2020
19 Симак Руслан Тарасович 5 0 0 0 13.03.1985 22.08.2019
20 Стефанюк Володимир Анатолійович 1 0 0 0 16.05.1994 22.08.2019
21 Томчук Назар Миколайович 2 1 0 0 15.07.1995 22.08.2019
22 Угорський Назарій Васильович 6 1 1 0 12.02.2000 22.08.2019
23 Фаль Ростислав Олегович 28.03.1974 26.06.2020
24 Фесюк Іван Богданович 02.01.1983 26.06.2020
25 Явдошняк Василь Васильович 09.05.1984 13.09.2019
Середній вік команди:30 років

Відзаявлені

# Гравець Ігор Голи ЖК ЧК Дата народження Дата заявки Дата відзаявки
1 Бучицький Михайло Миколайович 6 0 0 0 16.09.1999 22.08.2019 26.06.2020
2 Варцаб'юк Роман Васильович 5 1 2 0 10.09.1993 22.08.2019 26.06.2020
3 Гаврилюк Максим Степанович 5 0 1 1 16.12.2001 13.09.2019 26.06.2020
4 Гушулей Максим Богданович 1 0 0 1 03.08.1997 22.08.2019 24.06.2020
5 Данілов Олександр Андрійович 1 0 1 0 03.11.2000 22.08.2019 26.06.2020
6 Костюк Юрій Васильович 6 2 1 0 25.12.1998 22.08.2019 24.06.2020
7 Крупей Михайло Іванович 1 0 0 0 14.11.1996 22.08.2019 26.06.2020
8 Отчич Володимир Олександрович 30.06.1984 26.06.2020 03.07.2020
9 Прокопишин Микола Миколайович 17.12.1996 22.08.2019 13.09.2019
10 Румига Володимир Миколайович 12.02.1994 26.06.2020 17.07.2020
11 Рутковський Михайло Васильович 19.11.1984 26.06.2020 17.07.2020
12 Сергенюк Сергій Іванович 0 0 0 0 04.08.1998 22.08.2019 26.06.2020
13 Фесюк Андрій Іванович 12.09.1986 26.06.2020 17.07.2020
14 Шепетюк Ярослав Миронович 7 3 3 0 20.07.1997 22.08.2019 24.06.2020
15 Ющак Арсен Васильович 18.11.1997 22.08.2019 26.06.2020

*Примітка: Дорослий склад оновлюються щодня дня згідно Єдино бази даних футболістів ФФУ

Юнаки

# Гравець Дата народження Дата заявки
1 Ізбаш Назар Миколайович 29.08.2004 30.08.2019
2 Білейчук Максим Романович 24.08.2003 30.08.2019
3 Бирчак Ярослав Ігорович 11.03.2004 30.08.2019
4 Вовкунець Святослав Андрійович 07.06.2006 13.09.2019
5 Гошовський Арсен Юрійович 15.09.2003 13.09.2019
6 Гринюк Максим Андрійович 29.01.2004 13.09.2019
7 Дячук Артем Олeксандрoвич 05.01.2005 13.09.2019
8 Жупанський Назар Богданович 04.10.2006 13.09.2019
9 Мироняк Віктор Романович 08.10.2002 30.08.2019
10 Пантелюк Андрій Іванович 24.01.2003 30.08.2019
11 Петруняк Максим Вікторович 18.09.2004 13.09.2019
12 Попадюк Денис Сергійович 12.02.2004 30.08.2019
13 Семчук Ярема Володимирович 04.02.2004 30.08.2019
14 Стемпель Юрій Сергійович 13.05.2003 30.08.2019
15 Стефанишин Ярослав Ігорович 02.06.2005 13.09.2019
16 Тремтячий Назарій Богданович 15.09.2004 30.08.2019
17 Тризуб Андрій Ігорович 07.02.2004 30.08.2019
18 Фіалковський Даніїл Вікторович 31.03.2004 30.08.2019
19 Фратовчан Ілля Олександрович 02.08.2004 13.09.2019
20 Чорнейчук Євгеній Ярославович 20.04.2004 13.09.2019
21 Чорнейчук Роман Ярославович 12.10.2006 13.09.2019
22 Якименчук Роман Михайлович 18.04.2006 13.09.2019
Середній вік команди:16 років
*Примітка: Юнацький склад подано згідно бази даних футболістів ФФКР