На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів
Карпати Спас

Карпати Спас Спас

1-й турЧемпіонат районуНд, 22.04ФК Хлібичин
Карпати Спас
4
2
1
1
2-й турЧемпіонат районуСб, 28.04Сокіл
Карпати Спас
3
0
1
1
3-й турЧемпіонат районуНд, 06.05Карпати Спас
ФК Голосків
2
0

4-й турЧемпіонат районуНд, 13.05Прометей
Карпати Спас
4
2

5-й турЧемпіонат районуСб, 19.05Карпати Спас
Прут Воскресинці
3
0

6-й турЧемпіонат районуНд, 27.05Прут Воскресинці
Карпати Спас
1
3

7-й турЧемпіонат районуНд, 03.06Карпати Спас
Прометей
0
3

8-й турЧемпіонат районуСб, 09.06ФК Голосків
Карпати Спас
0
1

9-й турЧемпіонат районуНд, 17.06Карпати Спас
Сокіл
2
3

10-й турЧемпіонат районуНд, 24.06Карпати Спас
ФК Хлібичин
3
4

1-й турЧемпіонат районуНд, 19.08ФК Хлібичин
Карпати Спас
6
1
4
0
2-й турЧемпіонат районуСб, 25.08Карпати Спас
ФК Сопів
0
2
2
4
3-й турЧемпіонат районуНд, 02.09Славія
Карпати Спас
2
2
0
1
5-й турЧемпіонат районуНд, 23.09Карпати Спас
Прут Воскресинці
2
1
0
1
6-й турЧемпіонат районуСб, 29.09ФК Королівка-Корнич
Карпати Спас
1
2
2
0
7-й турЧемпіонат районуНд, 07.10Карпати Спас
Підгір'я
0
1
0
3
8-й турЧемпіонат районуСб, 13.10Сокіл
Карпати Спас
2
0
3
0
9-й турЧемпіонат районуНд, 21.10Карпати Спас
Довбушівець
0
4
0
3
10-й турЧемпіонат районуНд, 28.10Прометей
Карпати Спас
4
1
2
2
11-й турЧемпіонат районуСб, 03.11Карпати Спас
Фурнітура
3
0
4
0
22-й турЧемпіонат районуНд, 05.05Карпати Спас
ФК Королівка-Корнич
3
0
0
4
12-й турЧемпіонат районуНд, 05.05Довбушівець
Карпати Спас
3
0
5
1
13-й турЧемпіонат районуНд, 12.05Карпати Спас
Сокіл
0
3
0
0
14-й турЧемпіонат районуНд, 19.05Прут Воскресинці
Карпати Спас
2
3
1
2
15-й турЧемпіонат районуНд, 26.05Підгір'я
Карпати Спас
0
1
3
13
16-й турЧемпіонат районуСб, 01.06Карпати Спас
Славія
3
0
3
0
17-й турЧемпіонат районуЧт, 06.06ФК Сопів
Карпати Спас
1
3
3
1
18-й турЧемпіонат районуСб, 08.06Карпати Спас
ФК Хлібичин
1
1
3
0
19-й турЧемпіонат районуСб, 22.06Фурнітура
Карпати Спас
0
3
0
3
20-й турЧемпіонат районуНд, 30.06Карпати Спас
Прометей
1
3
3
0
1-й турЧемпіонат районуНд, 25.08Карпати Спас
Підгір'я
3
3
3
1
2-й турЧемпіонат районуНд, 01.09ДОЗ
Карпати Спас
1
0
6
1
3-й турЧемпіонат районуНд, 08.09Карпати Спас
Прометей
2
6
6
1
4-й турЧемпіонат районуСб, 14.09Довбушівець
Карпати Спас
1
0
0
0
5-й турЧемпіонат районуНд, 22.09Карпати Спас
Сокіл


6-й турЧемпіонат районуСб, 28.09Прут Воскресинці
Карпати Спас


8-й турЧемпіонат районуНд, 13.10Карпати Спас
ФК Хлібичин


9-й турЧемпіонат районуНд, 20.10Метеор
Карпати Спас


Склад Карпати Спас станом на 18.09.2019

Дорослі

# Гравець Ігор Голи ЖК ЧК Дата народження Дата заявки Дискваліфікація
1 Бежук Віталій Васильович 0 0 0 0 20.07.2000 22.08.2019
2 Бойків Петро Васильович 1 1 0 0 13.06.1992 22.08.2019
3 Головатий Олег Михайлович 1 0 0 0 06.10.1992 22.08.2019
4 Гоянюк Іван Васильович 1 1 1 0 30.08.1986 22.08.2019
5 Гринюк Роман Юрійович 30.11.1994 22.08.2019
6 Іваничук Михайло Васильович 12.03.1979 22.08.2019
7 Іванюк Микола Миколайович 09.03.1997 22.08.2019
8 Іванюк Василь Іванович 1 0 0 0 11.11.1990 22.08.2019
9 Козлан Віталій Любомирович 19.08.1989 08.09.2019
10 Коломийчук Віталій Іванович 1 0 0 0 12.06.1993 22.08.2019
11 Куриляк Василь Михайлович 07.06.1980 22.08.2019
12 Матійчук Андрій Васильович 0 0 0 0 14.12.1996 22.08.2019
13 Михайлюк Володимир Васильович 1 0 0 0 16.09.1994 22.08.2019
14 Пігуляк Дмитро Васильович 0 0 0 0 26.10.2001 22.08.2019
15 Пігуляк Андрій Михайлович 1 0 0 0 17.07.1997 22.08.2019
16 Савчук Віталій Віталійович 1 1 1 0 02.04.2000 22.08.2019
17 Симчишин Юрій Юрійович 1 0 0 0 20.04.1997 22.08.2019
18 Скальчук Володимир Романович 13.02.1995 22.08.2019
19 Тимофіїв Роман Ігорович 16.04.1998 22.08.2019
20 Тимофіїв Михайло Миколайович 1 0 0 0 22.10.1999 22.08.2019
21 Третяк Назарій Васильович 1 0 0 0 27.12.1988 22.08.2019
22 Філипчук Андрій Васильович 31.01.1996 08.09.2019
23 Хрущ Олег Мирославович 31.10.1994 22.08.2019
24 Чистух Вадим Михайлович 13.04.1998 22.08.2019
25 Шевчук Михайло Михайлович 19.07.1985 08.09.2019
Гравці юнацького складу заявлені за дорослий по ЄБДФФУ
1 Сенчук Назарій Романович 02.06.2004 22.08.2019
2 Симчишин Микола Юрійович 22.05.2003 22.08.2019
3 Слюсарчук Денис Васильович 09.05.2002 22.08.2019
Середній вік команди:25 років

Відзаявлені

# Гравець Ігор Голи ЖК ЧК Дата народження Дата заявки Дата відзаявки
1 Головатий Василь Михайлович 07.09.1999 22.08.2019 08.09.2019
2 Іванюк Михайло Михайлович 18.04.1996 22.08.2019 08.09.2019
3 Строжук Петро Петрович 13.08.1999 22.08.2019 08.09.2019

*Примітка: Дорослий склад оновлюються щодня дня згідно Єдино бази даних футболістів ФФУ

Юнаки

# Гравець Дата народження Дата заявки
1 Іванюк Назарій Михайлович 20.04.2004 22.08.2019
2 Бежук Дмитро Васильович 20.10.2003 22.08.2019
3 Гаврилюк Іван Васильович 07.07.2006 22.08.2019
4 Горда Андрій Дмитрович 28.09.2004 22.08.2019
5 Горда Віталій Миколайович 25.09.2002 22.08.2019
6 Миронюк Ростислав Романович 03.05.2006 22.08.2019
7 Олексюк Ростислав Ярославович 11.10.2003 22.08.2019
8 Пігуляк Андрій Русланович 30.07.2004 22.08.2019
9 Сапович Любомир Віталійович 18.10.2002 22.08.2019
10 Сенчук Назарій Романович 02.06.2004 22.08.2019
11 Симчишин Микола Юрійович 22.05.2003 22.08.2019
12 Слюсарчук Денис Васильович 09.05.2002 22.08.2019
13 Стовп'юк Михайло Михайлович 13.11.2002 22.08.2019
14 Стовп'юк Назарій Андрійович 10.03.2002 22.08.2019
15 Сухарук Віталій Романович 13.11.2005 22.08.2019
16 Тихонюк Іван Васильович 23.06.2004 22.08.2019
17 Футумайчук Віталій Васильович 17.08.2005 22.08.2019
18 Шинкарук Святослав Ярославович 08.05.2003 22.08.2019
19 Явдошняк Володимир Іванович 28.07.2003 22.08.2019
20 Якібчук Владислав Васильович 10.09.2006 22.08.2019
Середній вік команди:15 років
*Примітка: Юнацький склад подано згідно бази даних футболістів ФФКР