На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів
1-й турЧемпіонат районуНд, 22.04ФК Дебеславці
Славія
3
0
2
2
2-й турЧемпіонат районуНд, 29.04Славія
ФК Сопів
1
2
0
1
3-й турЧемпіонат районуСб, 05.05Спартак
Славія
1
0

5-й турЧемпіонат районуНд, 20.05Славія
Довбушівець
0
2

6-й турЧемпіонат районуСб, 26.05Довбушівець
Славія
3
0

8-й турЧемпіонат районуСб, 09.06Славія
Спартак
3
0

9-й турЧемпіонат районуНд, 17.06ФК Сопів
Славія
1
2

10-й турЧемпіонат районуНд, 24.06Славія
ФК Дебеславці


1-й турЧемпіонат районуНд, 19.08ФК Сопів
Славія
2
1
2
0
3-й турЧемпіонат районуНд, 02.09Славія
Карпати Спас
2
2
0
1
4-й турЧемпіонат районуСб, 15.09Прут Воскресинці
Славія
3
2
1
4
5-й турЧемпіонат районуНд, 23.09Славія
ФК Королівка-Корнич
1
2
1
2
6-й турЧемпіонат районуСб, 29.09Підгір'я
Славія
3
0
10
4
7-й турЧемпіонат районуНд, 07.10Славія
Сокіл
0
5
2
2
8-й турЧемпіонат районуНд, 14.10Довбушівець
Славія
3
1
3
0
9-й турЧемпіонат районуСб, 20.10Славія
Прометей
1
2
1
5
10-й турЧемпіонат районуНд, 28.10Фурнітура
Славія
4
1
3
0
11-й турЧемпіонат районуСб, 03.11Славія
ФК Хлібичин
2
5
0
3
22-й турЧемпіонат районуНд, 05.05ФК Королівка-Корнич
Славія
0
3

12-й турЧемпіонат районуНд, 05.05Прометей
Славія
3
0
3
0
13-й турЧемпіонат районуСб, 11.05Славія
Довбушівець
0
3
0
3
14-й турЧемпіонат районуНд, 19.05Сокіл
Славія
3
0
3
0
15-й турЧемпіонат районуСб, 25.05Славія
Прут Воскресинці


16-й турЧемпіонат районуСб, 01.06Карпати Спас
Славія


17-й турЧемпіонат районуЧт, 06.06Славія
Підгір'я


18-й турЧемпіонат районуНд, 09.06Славія
ФК Сопів


19-й турЧемпіонат районуНд, 23.06ФК Хлібичин
Славія


20-й турЧемпіонат районуНд, 30.06Славія
Фурнітура

3
0

Склад Славія станом на 26.05.2019

Дорослі

# Гравець Ігор Голи ЖК ЧК Дата народження Дата заявки Дискваліфікація
1 Волчак Михайло Іванович 1 0 0 0 24.05.1994 16.08.2018
2 Григорів Любомир Сергійович 01.04.1994 19.04.2019
3 Григорів Володимир Степанович 18.08.1984 19.04.2019
4 Гуйдаш Назар Ігорович 10 1 2 0 22.10.1993 16.08.2018
5 Гурак Володимир Петрович 2 0 0 0 01.10.1988 12.09.2018
6 Гураль Юрій Михайлович 15.08.1991 19.04.2019
7 Дзісяк Михайло Володимирович 9 2 1 0 16.02.1988 16.08.2018
8 Дубенський Богдан Валентинович 0 0 0 0 30.04.1987 16.08.2018
9 Залуцький Назар Ігорович 1 0 0 0 06.08.1993 16.08.2018
10 Змага Андрій Володимирович 10 1 1 0 13.12.1997 16.08.2018
11 Ковалів Ярема Русланович 8 0 0 0 14.08.1988 16.08.2018
12 Кондрат Михайло Васильович 0 0 0 0 22.11.1995 16.08.2018
13 Кучер Дмитро Вікторович 8 0 1 0 06.02.1993 16.08.2018
14 Максимів Назар Васильович 26.08.1984 18.04.2019
15 Маснюк Михайло Михайлович 4 1 0 0 01.07.1983 16.08.2018
16 Мельник Андрій Володимирович 5 0 0 0 26.11.1992 16.08.2018
17 Наняк Орест Васильович 1 0 0 0 01.07.1990 16.08.2018
18 Наняк Євгеній Васильович 3 0 0 0 16.09.1997 16.08.2018
19 Нестерук Дмитро Володимирович 5 0 0 0 06.11.1995 16.08.2018
20 Прокопій Василь Володимирович 1 0 0 0 01.01.1994 14.09.2018
21 Птіцин Володимир Володимирович 2 0 0 0 18.07.1994 12.09.2018
22 Сенюк Віталій Миколайович 02.05.1985 19.04.2019
23 Скотар Василь Петрович 8 2 0 0 16.09.1991 16.08.2018
24 Тихонюк Ігор Володимирович 8 0 0 0 28.02.1986 16.08.2018
25 Хом'як Орест Олегович 3 0 0 0 14.02.1993 16.08.2018
Середній вік команди:28 років

Відзаявлені

# Гравець Ігор Голи ЖК ЧК Дата народження Дата заявки Дата відзаявки
1 Баюрчак Дмитро Володимирович 08.11.1993 16.08.2018 19.04.2019
2 Запоточний Олександр Романович 0 0 0 0 20.02.2001 14.09.2018 04.04.2019
3 Кваснюк Михайло Ігорович 4 1 1 1 16.05.1990 16.08.2018 19.04.2019
4 Лукинів Василь Іванович 1 0 0 0 27.05.1992 30.08.2018 06.09.2018
5 Михайлишин Микола Іванович 8 0 0 0 16.05.1992 16.08.2018 09.04.2019
6 Нетреб'як Володимир Ігорович 7 0 0 0 12.03.1993 16.08.2018 16.04.2019
7 Солодовський Андрій Олегович 1 1 0 0 13.12.1993 16.08.2018 19.04.2019

*Примітка: Дорослий склад оновлюються щодня дня згідно Єдино бази даних футболістів ФФУ

Юнаки

# Гравець Дата народження Дата заявки
1 Буграк Іван Іванович 08.01.2003 14.09.2018
2 Волчак Тарас Іванович 11.04.2002 16.08.2018
3 Годованець Захар Миколайович 13.08.2002 16.08.2018
4 Дудар Святослав Ігорович 29.06.2004 16.08.2018
5 Запоточний Олександр Романович 20.02.2001 14.09.2018
6 Зеленецький Артем Русланович 26.04.2004 16.08.2018
7 Корбутяк Степан Михайлович 27.02.2003 16.08.2018
8 Кучер Олександр Вікторович 21.05.2002 16.08.2018
9 Любич Роман Сергійович 19.05.2001 16.08.2018
10 Маруняк Ігор Олександрович 18.06.2003 16.08.2018
11 Морозов Іван Андрійович 20.01.2002 16.08.2018
12 Постніков Назарій Богданович 19.07.2002 16.08.2018
13 Савчин Микола Михайлович 12.03.2004 16.08.2018
14 Сенюк Володимир Петрович 23.12.2002 16.08.2018
15 Танюк Михайло Сергійович 16.11.2002 16.08.2018
Середній вік команди:17 років
*Примітка: Юнацький склад подано згідно бази даних футболістів ФФКР