На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів
Прометей

Прометей Матеївці

1-й турЧемпіонат районуНд, 22.04Прометей
Сокіл
1
3
1
0
2-й турЧемпіонат районуНд, 29.04Прометей
Прут Воскресинці
6
3
5
0
3-й турЧемпіонат районуСб, 05.05ФК Хлібичин
Прометей
0
2

4-й турЧемпіонат районуНд, 13.05Прометей
Карпати Спас
4
2

5-й турЧемпіонат районуНд, 20.05ФК Голосків
Прометей
1
7

6-й турЧемпіонат районуСб, 26.05Прометей
ФК Голосків
3
0

7-й турЧемпіонат районуНд, 03.06Карпати Спас
Прометей
0
3

8-й турЧемпіонат районуНд, 10.06Прометей
ФК Хлібичин
4
0

9-й турЧемпіонат районуСб, 16.06Прут Воскресинці
Прометей
3
3

10-й турЧемпіонат районуНд, 24.06Сокіл
Прометей
2
0

2-й турЧемпіонат районуНд, 26.08Підгір'я
Прометей
1
2
5
0
3-й турЧемпіонат районуСб, 01.09Прометей
Сокіл
1
4
1
4
1-й турЧемпіонат районуНд, 09.09Прометей
ФК Королівка-Корнич
3
0
1
2
4-й турЧемпіонат районуНд, 16.09Довбушівець
Прометей
5
1
7
0
6-й турЧемпіонат районуНд, 30.09Прометей
Фурнітура
0
2
4
4
7-й турЧемпіонат районуСб, 06.10ФК Хлібичин
Прометей
1
2
4
0
8-й турЧемпіонат районуНд, 14.10Прометей
ФК Сопів
1
0
3
1
9-й турЧемпіонат районуСб, 20.10Славія
Прометей
1
2
1
5
10-й турЧемпіонат районуНд, 28.10Прометей
Карпати Спас
4
1
2
2
11-й турЧемпіонат районуНд, 04.11Прут Воскресинці
Прометей
0
2
2
0
12-й турЧемпіонат районуНд, 05.05Прометей
Славія
3
0
3
0
22-й турЧемпіонат районуНд, 05.05ФК Королівка-Корнич
Прометей
0
3
5
2
13-й турЧемпіонат районуСб, 11.05ФК Сопів
Прометей
1
3
12
1
14-й турЧемпіонат районуНд, 19.05Прометей
ФК Хлібичин
5
0
3
2
16-й турЧемпіонат районуНд, 02.06Прометей
Підгір'я
2
0
3
0
17-й турЧемпіонат районуЧт, 06.06Прометей
Довбушівець
2
0
0
2
18-й турЧемпіонат районуНд, 09.06Сокіл
Прометей
2
0
4
2
15-й турЧемпіонат районуСб, 15.06Фурнітура
Прометей
1
2
0
3
19-й турЧемпіонат районуСб, 22.06Прометей
Прут Воскресинці
6
0
4
4
20-й турЧемпіонат районуНд, 30.06Карпати Спас
Прометей
1
3
3
0
1-й турЧемпіонат районуНд, 25.08Сокіл
Прометей
1
0
8
0
2-й турЧемпіонат районуСб, 31.08Прометей
Прут Воскресинці
6
3
+
-
3-й турЧемпіонат районуНд, 08.09Карпати Спас
Прометей
2
6
6
1
5-й турЧемпіонат районуСб, 21.09Метеор
Прометей
1
2
2
1
6-й турЧемпіонат районуНд, 29.09Прометей
Підгір'я
1
3
0
1
7-й турЧемпіонат районуНд, 06.10ДОЗ
Прометей
3
6
9
1
9-й турЧемпіонат районуНд, 20.10Прометей
Довбушівець
3
0
1
3
4-й турЧемпіонат районуНд, 27.10Прометей
ФК Хлібичин
4
0
1
4
10-й турЧемпіонат районуНд, 28.06Довбушівець
Прометей
0
1

12-й турЧемпіонат районуНд, 12.07Прометей
ДОЗ
2
0

13-й турЧемпіонат районуНд, 19.07Підгір'я
Прометей
0
2

14-й турЧемпіонат районуНд, 26.07Прометей
Метеор
8
0

15-й турЧемпіонат районуНд, 02.08ФК Хлібичин
Прометей
2
5

16-й турЧемпіонат районуНд, 09.08Прометей
Карпати Спас
+
-

17-й турЧемпіонат районуСб, 15.08Прут Воскресинці
Прометей
0
14

18-й турЧемпіонат районуНд, 30.08Прометей
Сокіл
1
1

1-й турЧемпіонат районуНд, 20.09Прометей
ФК Отинія
6
1

2-й турЧемпіонат районуНд, 27.09Прометей
Підгір'я
4
0

3-й турЧемпіонат районуНд, 04.10Довбушівець
Прометей
1
4

4-й турЧемпіонат районуНд, 11.10Прометей
ДОЗ
2
1

5-й турЧемпіонат районуНд, 18.10ФК Хлібичин
Прометей
1
1

6-й турЧемпіонат районуНд, 25.10Прометей
Прут Семаківці


7-й турЧемпіонат районуНд, 01.11ФК Мишин
Прометей


Склад Прометей станом на 21.10.2020

Дорослі

# Гравець Ігор Голи ЖК ЧК Дата народження Дата заявки Дискваліфікація
1 Андрухович Богдан Віталійович 1 0 0 0 07.09.2002 17.09.2020
2 Бекеша Павло Ігорович 3 1 0 0 01.07.1998 26.09.2020
3 Буджак Тарас Васильович 3 1 0 0 16.01.1985 17.09.2020
4 Волошенюк Іван Васильович 5 0 0 0 03.09.1984 17.09.2020
5 Гнатюк Олександр Ігорович 4 0 1 0 28.01.1984 17.09.2020
6 Голіней Юрій Анатолійович 5 0 0 0 09.10.1993 17.09.2020
7 Головецький Михайло Павлович 5 5 1 0 19.11.1985 17.09.2020
8 Гребенюк Павло Володимирович 5 4 0 0 20.03.1994 15.10.2020
9 Гурак Володимир Петрович 5 0 0 0 01.10.1988 17.09.2020
10 Данищук Володимир Миколайович 5 1 0 0 16.07.1997 17.09.2020
11 Кіф'як Вадим Михайлович 5 0 0 0 07.03.1988 17.09.2020
12 Корецький Микола Іванович 1 0 0 0 11.03.1984 17.09.2020
13 Корнута Віталій Михайлович 1 0 0 0 29.12.1993 17.09.2020
14 Крохмалюк Олександр Іванович 2 0 0 0 06.06.1988 06.10.2020
15 Олійник Андрій Петрович 3 1 0 0 05.08.1983 17.09.2020
16 Попадюк Максим Сергійович 5 4 0 0 11.05.1994 17.09.2020
17 Рудий Ігор Володимирович 3 0 1 0 11.01.1988 17.09.2020
18 Сапович Михайло Васильович 1 0 0 0 10.10.1964 17.09.2020
19 Свірідов Микола Володимирович 10.07.1987 17.09.2020
20 Юращук Василь Михайлович 1 0 0 0 26.01.2002 17.09.2020
Середній вік команди:31 років

Відзаявлені

# Гравець Ігор Голи ЖК ЧК Дата народження Дата заявки Дата відзаявки
1 Гребенюк Павло Володимирович 5 4 0 0 20.03.1994 17.09.2020 13.10.2020
2 Кубаєвич Віталій Миколайович 0 0 0 0 09.08.1994 17.09.2020 25.09.2020
3 Остапчук Микола Миколайович 1 0 0 0 16.12.1986 17.09.2020 19.10.2020

*Примітка: Дорослий склад оновлюються щодня дня згідно Єдино бази даних футболістів ФФУ

Юнаки

# Гравець Дата народження Дата заявки
Середній вік команди:2020 років
*Примітка: Юнацький склад подано згідно бази даних футболістів ФФКР