На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів
Довбушівець

Довбушівець Печеніжин

2-й турЧемпіонат районуСб, 28.04Довбушівець
ФК Дебеславці
1
0
3
2
3-й турЧемпіонат районуНд, 06.05ФК Сопів
Довбушівець
1
4

4-й турЧемпіонат районуНд, 13.05Довбушівець
Спартак
3
0

5-й турЧемпіонат районуНд, 20.05Славія
Довбушівець
0
2

6-й турЧемпіонат районуСб, 26.05Довбушівець
Славія
3
0

7-й турЧемпіонат районуНд, 03.06Спартак
Довбушівець
1
7

8-й турЧемпіонат районуНд, 10.06Довбушівець
ФК Сопів
8
0

9-й турЧемпіонат районуНд, 17.06ФК Дебеславці
Довбушівець


1-й турЧемпіонат районуСб, 18.08Довбушівець
Підгір'я
2
0
5
1
2-й турЧемпіонат районуНд, 26.08Сокіл
Довбушівець
2
1
1
3
4-й турЧемпіонат районуНд, 16.09Довбушівець
Прометей
5
1
7
0
5-й турЧемпіонат районуСб, 22.09Фурнітура
Довбушівець
2
1
0
2
6-й турЧемпіонат районуНд, 30.09Довбушівець
ФК Хлібичин
5
2
3
1
7-й турЧемпіонат районуСб, 06.10ФК Сопів
Довбушівець
1
2
2
2
8-й турЧемпіонат районуНд, 14.10Довбушівець
Славія
3
1
3
0
9-й турЧемпіонат районуНд, 21.10Карпати Спас
Довбушівець
0
4
0
3
10-й турЧемпіонат районуСб, 27.10Довбушівець
Прут Воскресинці
6
2
2
2
11-й турЧемпіонат районуНд, 04.11ФК Королівка-Корнич
Довбушівець
1
2
1
0
22-й турЧемпіонат районуНд, 05.05Довбушівець
ФК Королівка-Корнич
3
0
2
1
12-й турЧемпіонат районуНд, 05.05Довбушівець
Карпати Спас
3
0
5
1
13-й турЧемпіонат районуСб, 11.05Славія
Довбушівець
0
3
0
3
14-й турЧемпіонат районуСб, 18.05Довбушівець
ФК Сопів
3
1
2
0
15-й турЧемпіонат районуНд, 26.05ФК Хлібичин
Довбушівець
0
4
0
1
16-й турЧемпіонат районуНд, 02.06Довбушівець
Фурнітура
3
0
3
0
17-й турЧемпіонат районуЧт, 06.06Прометей
Довбушівець
2
0
0
2
18-й турЧемпіонат районуНд, 09.06Підгір'я
Довбушівець
2
1
0
3
19-й турЧемпіонат районуСб, 22.06Довбушівець
Сокіл
2
3
5
0
20-й турЧемпіонат районуНд, 30.06Прут Воскресинці
Довбушівець
1
1
3
0
2-й турЧемпіонат районуНд, 01.09Довбушівець
Сокіл
2
2
1
1
4-й турЧемпіонат районуСб, 14.09Довбушівець
Карпати Спас
1
0
0
0
5-й турЧемпіонат районуНд, 22.09ФК Хлібичин
Довбушівець
1
2
0
1
6-й турЧемпіонат районуНд, 29.09Довбушівець
Метеор
2
1
5
0
7-й турЧемпіонат районуСб, 05.10Підгір'я
Довбушівець
2
2
0
5
8-й турЧемпіонат районуНд, 13.10Довбушівець
ДОЗ
0
0
1
2
9-й турЧемпіонат районуНд, 20.10Прометей
Довбушівець
3
0
1
3
3-й турЧемпіонат районуНд, 03.11Прут Воскресинці
Довбушівець
0
2
0
9
10-й турЧемпіонат районуНд, 28.06Довбушівець
Прометей
0
1

11-й турЧемпіонат районуНд, 05.07ДОЗ
Довбушівець
2
3

12-й турЧемпіонат районуСб, 11.07Довбушівець
Підгір'я
0
1

13-й турЧемпіонат районуНд, 19.07Метеор
Довбушівець
0
2

14-й турЧемпіонат районуНд, 26.07Довбушівець
ФК Хлібичин
7
1

15-й турЧемпіонат районуСб, 01.08Карпати Спас
Довбушівець
0
3

16-й турЧемпіонат районуНд, 09.08Довбушівець
Прут Воскресинці
4
0

17-й турЧемпіонат районуНд, 16.08Сокіл
Довбушівець


Склад Довбушівець станом на 09.08.2020

Дорослі

# Гравець Ігор Голи ЖК ЧК Дата народження Дата заявки Дискваліфікація
1 Андріяшко Андрій Іванович 1 0 1 0 09.12.2000 30.08.2019
2 Антонюк Назар Ігорович 11.07.1993 30.08.2019
3 Бойчук Микола Миколайович 18.09.1987 04.07.2020
4 Буджак Іван Вікторович 8 1 1 0 30.09.1991 30.08.2019
5 Вальтнер Володимир Дмитрович 1 1 0 0 13.02.1997 30.08.2019
6 Горецький Роман Дмитрович 01.12.1991 30.08.2019
7 Горук Володимир Васильович 26.06.1991 26.06.2020
8 Дрогомирецький Юрій Іванович 7 0 0 0 28.01.1991 30.08.2019
9 Кваснюк Сергій Миколайович 16.02.1989 24.06.2020
10 Козьмин Іван Іванович 15.09.2000 04.07.2020
11 Козяк Тарас Васильович 8 3 0 0 24.08.1999 30.08.2019
12 Козяк Микола Васильович 8 2 0 0 15.11.1994 30.08.2019
13 Козяк Андрій Васильович 3 0 1 0 15.11.1994 30.08.2019
14 Кучерин Андрій Михайлович 4 0 0 0 13.11.1993 30.08.2019
15 Луцак Любомир Ігорович 21.10.1996 30.08.2019
16 Ровенчук Віталій Ярославович 1 0 0 0 23.08.1996 30.08.2019
17 Садівник Михайло Васильович 6 0 1 0 24.10.1989 30.08.2019
18 Самокишин Василь Іванович 8 0 0 0 20.09.1991 30.08.2019
19 Слободян Ігор Миколайович 29.06.1996 30.08.2019
20 Сметанюк Василь Васильович 10.01.1993 24.06.2020
21 Чемерис Володимир Володимирович 6 0 0 0 12.08.1986 30.08.2019
22 Юхненко Микола Ігорович 7 1 1 0 24.11.1993 30.08.2019
23 Яворський Ярослав Васильович 7 0 1 1 17.02.1992 30.08.2019
24 Яворський Василь Васильович 20.01.1998 30.08.2019
25 Якубенко Андрій Ярославович 8 3 1 0 23.05.1993 30.08.2019
Середній вік команди:27 років

Відзаявлені

# Гравець Ігор Голи ЖК ЧК Дата народження Дата заявки Дата відзаявки
1 Андрійчук Любомир Миколайович 09.07.1987 30.08.2019 04.07.2020
2 Змага Андрій Володимирович 13.12.1997 30.08.2019 13.09.2019
3 Романенчук Віталій Русланович 6 0 0 0 10.03.2000 30.08.2019 28.06.2020

*Примітка: Дорослий склад оновлюються щодня дня згідно Єдино бази даних футболістів ФФУ

Юнаки

# Гравець Дата народження Дата заявки
1 Васильчук Лаврентій Миколайович 23.08.2003 30.08.2019
2 Головатюк Іван Русланович 26.06.2006 30.08.2019
3 Головатюк Ярослав Русланович 12.08.2003 30.08.2019
4 Горук Андрій Васильович 11.01.2006 30.08.2019
5 Горук Павло Тарасович 12.07.2005 30.08.2019
6 Гриньків Василь Любомирович 03.08.2002 30.08.2019
7 Коржинський Андріан Любомирович 20.05.2002 30.08.2019
8 Лазарук Василь Володимирович 09.01.2004 30.08.2019
9 Лащук Микола Любомирович 23.05.2006 30.08.2019
10 Мочернюк Микола Васильович 24.09.2002 30.08.2019
11 Петрук Денис Русланович 19.03.2005 30.08.2019
12 Прокопів Микола Михайлович 02.12.2002 30.08.2019
13 Сенюк Владислав Миколайович 11.10.2005 30.08.2019
14 Сметанюк Роман Ігорович 25.06.2005 30.08.2019
15 Терефенко Сергій Ярославович 23.08.2002 30.08.2019
16 Томенко Назар Юрійович 22.08.2005 30.08.2019
17 Филипів Андрій Васиьльович 15.09.2002 30.08.2019
18 Чемерис Володимир Миколайович 27.07.2003 30.08.2019
19 Юрійчук Любомир Андрійович 29.05.2003 30.08.2019
20 Юхненко Максим Васильович 26.08.2004 30.08.2019
Середній вік команди:16 років
*Примітка: Юнацький склад подано згідно бази даних футболістів ФФКР