На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів
1-й турЧемпіонат районуНд, 22.04Прометей
Сокіл
1
3
1
0
2-й турЧемпіонат районуСб, 28.04Сокіл
Карпати Спас
3
0
1
1
3-й турЧемпіонат районуНд, 06.05Прут Воскресинці
Сокіл
1
4

4-й турЧемпіонат районуСб, 12.05Сокіл
ФК Голосків
6
1

5-й турЧемпіонат районуНд, 20.05ФК Хлібичин
Сокіл
3
2

6-й турЧемпіонат районуНд, 27.05Сокіл
ФК Хлібичин
1
1

7-й турЧемпіонат районуНд, 03.06ФК Голосків
Сокіл
0
4

8-й турЧемпіонат районуНд, 10.06Сокіл
Прут Воскресинці
3
0

9-й турЧемпіонат районуНд, 17.06Карпати Спас
Сокіл
2
3

10-й турЧемпіонат районуНд, 24.06Сокіл
Прометей
2
0

2-й турЧемпіонат районуНд, 26.08Сокіл
Довбушівець
2
1
1
3
3-й турЧемпіонат районуСб, 01.09Прометей
Сокіл
1
4
1
4
4-й турЧемпіонат районуНд, 16.09Сокіл
Фурнітура
2
0
1
4
5-й турЧемпіонат районуНд, 23.09ФК Хлібичин
Сокіл
0
3
3
2
6-й турЧемпіонат районуНд, 30.09Сокіл
ФК Сопів
2
2
1
1
7-й турЧемпіонат районуНд, 07.10Славія
Сокіл
0
5
2
2
8-й турЧемпіонат районуСб, 13.10Сокіл
Карпати Спас
2
0
3
0
9-й турЧемпіонат районуНд, 21.10Прут Воскресинці
Сокіл
0
3
2
2
10-й турЧемпіонат районуСб, 27.10Сокіл
ФК Королівка-Корнич
2
0
1
0
11-й турЧемпіонат районуНд, 04.11Підгір'я
Сокіл
1
2
5
1
22-й турЧемпіонат районуНд, 05.05ФК Королівка-Корнич
Сокіл
0
3

12-й турЧемпіонат районуНд, 05.05Сокіл
Прут Воскресинці
4
0
1
3
13-й турЧемпіонат районуНд, 12.05Карпати Спас
Сокіл
0
3
0
0
14-й турЧемпіонат районуНд, 19.05Сокіл
Славія
3
0
3
0
15-й турЧемпіонат районуНд, 26.05ФК Сопів
Сокіл


16-й турЧемпіонат районуСб, 01.06Сокіл
ФК Хлібичин


17-й турЧемпіонат районуЧт, 06.06Фурнітура
Сокіл

0
3
18-й турЧемпіонат районуНд, 09.06Сокіл
Прометей


19-й турЧемпіонат районуСб, 22.06Довбушівець
Сокіл


20-й турЧемпіонат районуНд, 30.06Сокіл
Підгір'я


Склад Сокіл станом на 26.05.2019

Дорослі

# Гравець Ігор Голи ЖК ЧК Дата народження Дата заявки Дискваліфікація
1 Бойчук Петро Федорович 10 1 2 0 26.06.1986 21.08.2018
2 Вишнівський Василь Михайлович 0 0 0 0 03.03.1982 21.08.2018
3 Досин Юрій Романович 1 0 0 0 04.05.1987 16.04.2019
4 Жупник Олексій Васильович 7 0 2 0 15.05.1995 21.08.2018
5 Івасютин Вадим Віталійович 31.05.1997 21.08.2018
6 Івасютин Василь Михайлович 9 0 1 1 28.02.1994 21.08.2018
7 Карковський Антон Романович 10 5 2 0 23.09.1994 21.08.2018
8 Кіндратів Роман Євгенович 10 1 0 0 22.09.1978 30.08.2018
9 Кобилянський Олександр Володимирович 0 0 0 0 22.10.1989 29.08.2018
10 Ковцун Микола Михайлович 28.08.1988 16.04.2019
11 Костишин Василь Михайлович 8 2 0 0 09.03.1993 21.08.2018
12 Коцаба Іван Дмитрович 1 0 0 0 25.11.1988 21.08.2018
13 Паньків Степан Михайлович 3 0 1 0 03.03.1987 29.08.2018
14 Попов Олександр Анатолійович 5 1 0 0 18.06.1988 21.08.2018
15 Сенич Михайло Ярославович 11 4 0 0 14.11.1980 21.08.2018
16 Синчук Ярослав Дмитрович 11 9 3 0 28.12.1993 21.08.2018
17 Синчук Дмитро Ярославович 0 0 0 0 23.12.1970 21.08.2018
18 Сімка Андрій Романович 10 4 2 0 24.11.1983 30.08.2018
19 Сморжанюк Роман Дмитрович 0 0 0 0 19.02.1994 29.08.2018
20 Стасюк Іван Вікторович 11 0 1 0 06.07.2001 21.08.2018
21 Тринога Володимир Васильович 2 2 0 0 14.11.1979 21.08.2018
22 Шкромида Василь Романович 20.11.2000 21.08.2018
23 Яценишин Іван Дмитрович 11 0 1 0 06.10.1983 21.08.2018
Гравці юнацького складу заявлені за дорослий по ЄБДФФУ
1 Николайчук Олег Ігорович 1 0 0 0 14.05.2002 21.08.2018
Середній вік команди:30 років

Відзаявлені

# Гравець Ігор Голи ЖК ЧК Дата народження Дата заявки Дата відзаявки
1 Елхагрі Ахмед 18.09.1997 12.09.2018 10.04.2019
2 Медвідь Юрій Олегович 1 0 0 0 06.03.1994 12.09.2018 10.04.2019
3 Сваричевський Василь Романович 7 2 1 0 08.02.1992 21.08.2018 18.04.2019
4 Цюцяк Євген Вікторович 06.06.1996 21.08.2018 25.08.2018

*Примітка: Дорослий склад оновлюються щодня дня згідно Єдино бази даних футболістів ФФУ

Юнаки

# Гравець Дата народження Дата заявки
1 Івасів Дмитро Ігорович 03.11.2002 21.08.2018
2 Андріїшин Віталій Миколайович 20.02.2004 21.08.2018
3 Бойчук Андрій Андрійович 26.04.2005 01.05.2019
4 Бойчук Микола Романович 27.09.2004 01.05.2019
5 Вітенко Віталій Степанович 20.12.2004 01.05.2019
6 Грабчук Денис Васильович 21.10.2006 01.05.2019
7 Гритчук Олександр Ігорович 30.01.2004 21.08.2018
8 Досин Роман Ігорович 02.06.2004 21.08.2018
9 Заграновський Микола Дмитрович 03.02.2003 21.08.2018
10 Кармаліта Тарас Михайлович 30.08.2002 21.08.2018
11 Коцаба Володимир Дмитрович 21.06.2004 21.08.2018
12 Марусяк Дмитро Васильович 28.12.2003 21.08.2018
13 Мацюк Тарас Михайлович 03.10.2006 01.05.2019
14 Николайчук Олег Ігорович 14.05.2002 21.08.2018
15 Петруняк Ярослав Дмитрович 11.06.2004 01.05.2019
16 Семчук Владислав Степанович 16.10.2003 21.08.2018
17 Слободян Василь Тарасович 17.08.2004 21.08.2018
18 Стасюк Роман Вікторович 01.02.2004 21.08.2018
19 Теліщук Станіслав Васильович 21.03.2006 01.05.2019
20 Тринога Андрій Михайлович 13.12.2005 01.05.2019
21 Тринога Василь Михайлович 25.03.2003 21.08.2018
22 Халус Олексій Михайлович 14.07.2006 01.05.2019
23 Якубів Владислав Валерійович 28.05.2004 01.05.2019
24 Якубів Денис Валерійович 02.09.2005 01.05.2019
Середній вік команди:15 років
*Примітка: Юнацький склад подано згідно бази даних футболістів ФФКР