На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів
1-й турЧемпіонат районуНд, 22.04Прометей
Сокіл
1
3
1
0
2-й турЧемпіонат районуСб, 28.04Сокіл
Карпати Спас
3
0
1
1
3-й турЧемпіонат районуНд, 06.05Прут Воскресинці
Сокіл
1
4

4-й турЧемпіонат районуСб, 12.05Сокіл
ФК Голосків
6
1

5-й турЧемпіонат районуНд, 20.05ФК Хлібичин
Сокіл
3
2

6-й турЧемпіонат районуНд, 27.05Сокіл
ФК Хлібичин
1
1

7-й турЧемпіонат районуНд, 03.06ФК Голосків
Сокіл
0
4

8-й турЧемпіонат районуНд, 10.06Сокіл
Прут Воскресинці
3
0

9-й турЧемпіонат районуНд, 17.06Карпати Спас
Сокіл
2
3

10-й турЧемпіонат районуНд, 24.06Сокіл
Прометей
2
0

2-й турЧемпіонат районуНд, 26.08Сокіл
Довбушівець
2
1
1
3
3-й турЧемпіонат районуСб, 01.09Прометей
Сокіл
1
4
1
4
4-й турЧемпіонат районуНд, 16.09Сокіл
Фурнітура
2
0
1
4
5-й турЧемпіонат районуНд, 23.09ФК Хлібичин
Сокіл
0
3
3
2
6-й турЧемпіонат районуНд, 30.09Сокіл
ФК Сопів
2
2
1
1
7-й турЧемпіонат районуНд, 07.10Славія
Сокіл
0
5
2
2
8-й турЧемпіонат районуСб, 13.10Сокіл
Карпати Спас
2
0
3
0
9-й турЧемпіонат районуНд, 21.10Прут Воскресинці
Сокіл
0
3
2
2
10-й турЧемпіонат районуСб, 27.10Сокіл
ФК Королівка-Корнич
2
0
1
0
11-й турЧемпіонат районуНд, 04.11Підгір'я
Сокіл
1
2
5
1
22-й турЧемпіонат районуНд, 05.05ФК Королівка-Корнич
Сокіл
0
3
6
1
12-й турЧемпіонат районуНд, 05.05Сокіл
Прут Воскресинці
4
0
1
3
13-й турЧемпіонат районуНд, 12.05Карпати Спас
Сокіл
0
3
0
0
14-й турЧемпіонат районуНд, 19.05Сокіл
Славія
3
0
3
0
15-й турЧемпіонат районуНд, 26.05ФК Сопів
Сокіл
1
6
1
3
16-й турЧемпіонат районуСб, 01.06Сокіл
ФК Хлібичин
2
1
3
0
17-й турЧемпіонат районуЧт, 06.06Фурнітура
Сокіл
1
2
0
3
18-й турЧемпіонат районуНд, 09.06Сокіл
Прометей
2
0
4
2
19-й турЧемпіонат районуСб, 22.06Довбушівець
Сокіл
2
3
5
0
20-й турЧемпіонат районуНд, 30.06Сокіл
Підгір'я
3
0
3
0
1-й турЧемпіонат районуНд, 25.08Сокіл
Прометей


2-й турЧемпіонат районуНд, 01.09Довбушівець
Сокіл


4-й турЧемпіонат районуНд, 15.09Сокіл
Прут Воскресинці


5-й турЧемпіонат районуНд, 22.09Карпати Спас
Сокіл


6-й турЧемпіонат районуНд, 29.09Сокіл
ФК Хлібичин


7-й турЧемпіонат районуНд, 06.10Метеор
Сокіл


8-й турЧемпіонат районуНд, 13.10Сокіл
Підгір'я


9-й турЧемпіонат районуНд, 20.10ДОЗ
Сокіл


Склад Сокіл станом на 23.08.2019

Дорослі

# Гравець Ігор Голи ЖК ЧК Дата народження Дата заявки Дискваліфікація
1 Бойчук Петро Федорович 26.06.1986 22.08.2019
2 Вишнівський Василь Михайлович 03.03.1982 22.08.2019
3 Гавриш Ілля Михайлович 02.08.1987 22.08.2019
4 Ганусяк Любомир Юрійович 06.01.1997 22.08.2019
5 Герега Володимир Васильович 14.06.1994 22.08.2019
6 Гультайчук Василь Миколайович 29.07.1991 22.08.2019
7 Досин Юрій Романович 04.05.1987 22.08.2019
8 Жупник Олексій Васильович 15.05.1995 22.08.2019
9 Карковський Антон Романович 23.09.1994 22.08.2019
10 Кіндратів Роман Євгенович 22.09.1978 22.08.2019
11 Ковцун Микола Михайлович 28.08.1988 22.08.2019
12 Костишин Василь Михайлович 09.03.1993 22.08.2019
13 Коцаба Іван Дмитрович 25.11.1988 22.08.2019
14 Паньків Степан Михайлович 03.03.1987 22.08.2019
15 Попов Олександр Анатолійович 18.06.1988 22.08.2019
16 Сенич Михайло Ярославович 14.11.1980 22.08.2019
17 Синчук Дмитро Ярославович 23.12.1970 22.08.2019
18 Синчук Ярослав Дмитрович 28.12.1993 22.08.2019
19 Сімка Андрій Романович 24.11.1983 22.08.2019
20 Сморжанюк Роман Дмитрович 19.02.1994 22.08.2019
21 Стасюк Іван Вікторович 06.07.2001 22.08.2019
22 Тринога Володимир Васильович 14.11.1979 22.08.2019
23 Яценишин Іван Дмитрович 03.08.1985 22.08.2019
Гравці юнацького складу заявлені за дорослий по ЄБДФФУ
1 Андріїшин Віталій Миколайович 20.02.2004 22.08.2019
2 Марусяк Дмитро Васильович 28.12.2003 22.08.2019
3 Николайчук Олег Ігорович 14.05.2002 22.08.2019
Середній вік команди:29 років

*Примітка: Дорослий склад оновлюються щодня дня згідно Єдино бази даних футболістів ФФУ

Юнаки

# Гравець Дата народження Дата заявки
1 Івасів Дмитро Ігорович 03.11.2002 22.08.2019
2 Андріїшин Віталій Миколайович 20.02.2004 22.08.2019
3 Бойчук Андрій Андрійович 26.04.2005 22.08.2019
4 Вітенко Віталій Степанович 20.12.2004 22.08.2019
5 Грабчук Денис Васильович 21.10.2006 22.08.2019
6 Гритчук Олександр Ігорович 30.01.2004 22.08.2019
7 Досин Роман Ігорович 02.06.2004 22.08.2019
8 Кармаліта Тарас Михайлович 30.08.2002 22.08.2019
9 Коцаба Володимир Дмитрович 21.06.2004 22.08.2019
10 Марусяк Дмитро Васильович 28.12.2003 22.08.2019
11 Мацюк Тарас Михайлович 03.10.2006 22.08.2019
12 Мельничук Дмитро Романович 03.11.2006 22.08.2019
13 Николайчук Олег Ігорович 14.05.2002 22.08.2019
14 Петруняк Ярослав Дмитрович 11.06.2004 22.08.2019
15 Семчук Владислав Степанович 16.10.2003 22.08.2019
16 Слободян Василь Тарасович 17.08.2004 22.08.2019
17 Стасюк Роман Вікторович 01.02.2004 22.08.2019
18 Теліщук Станіслав Васильович 21.03.2006 22.08.2019
19 Тринога Андрій Михайлович 13.12.2005 22.08.2019
20 Тринога Василь Михайлович 25.03.2003 22.08.2019
21 Халус Олексій Михайлович 14.07.2006 22.08.2019
22 Черемхівка Назарій Степанович 05.08.2006 22.08.2019
23 Якубів Владислав Валерійович 28.05.2004 22.08.2019
24 Якубів Денис Валерійович 02.09.2005 22.08.2019
Середній вік команди:15 років
*Примітка: Юнацький склад подано згідно бази даних футболістів ФФКР