На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів

Назад

Багліков Євген Васильович

Історія переходів Персональна статистика Дискваліфікації
Команда Асоціація Федерація Сезон Дата заявки Дата відзаявки
ФК Тепловик-ДЮСШ-3 (І.-Франківськ) (119) ДЮФЛ ФФУ 2003/2004 26.08.2003
ФК Тепловик-ДЮСШ-3 (І.-Франківськ) (119) ДЮФЛ ФФУ 2004/2005 06.09.2004
ФК Тепловик-ДЮСШ-3 (І.-Франківськ) (119) ДЮФЛ ФФУ 2005/2006 05.09.2005
ФК Тепловик-ДЮСШ-3 (І.-Франківськ) (119) ДЮФЛ ФФУ 2006/2007 04.09.2006
ФК Рожнів (22000682) ААФУ ІФОФ 2010 24.09.2010
ФК Обертин (22000696) ААФУ ІФОФ 2011 12.04.2011
ФК Шепарівці (Коломийський р-н) (22001781) ААФУ ІФОФ 2012 17.04.2012
ФК Шепарівці (Коломийський р-н) (22001781) ААФУ ІФОФ 2013 15.04.2013 06.06.2013
ФК Обертин (22000696) ААФУ ІФОФ 2013 01.08.2013
Прометей (Матеївці) (22002152) ААФУ ІФОФ 2014 04.04.2014
ФК Обертин (22000696) ААФУ ІФОФ 2014 07.05.2014
Прометей (Матеївці) (22002152) ААФУ ІФОФ 2014 25.05.2014
Ювента (Лісна Слобідка) (22001801) ААФУ ІФОФ 2017 29.04.2017
Ювента (Лісна Слобідка) (22001801) ААФУ ІФОФ 2018 17.04.2018
Ювента (Лісна Слобідка) (22001801) ААФУ ІФОФ 2018/2019 29.08.2018 04.05.2019
Ігор Осн Зам ВЗ ЗАП ХВ Гол Пен ЖК ЧК Вил
Дитячо-юнацька футбольна ліга 45 35 9 10 16 2490 0 0 2 0 0
2003/2004 12 8 5 4 5 461 0 0 0 0 0
ФК Тепловик-ДЮСШ-3 (І.-Франківськ) (119) 12 8 5 4 5 461 0 0 0 0 0
Першість України 2003/2004 рр. Перша ліга U-15 Група 4 (Чемпіонат України) 12 8 5 4 5 461 0 0 0 0 0
Дата Матч Хв Голи ЖК ЧК Вил
06.09.2003 ФК Тепловик-ДЮСШ-3 - ДЮСШ 0:2 25 0 0 0 0
14.09.2003 Прикарпаття - ФК Тепловик-ДЮСШ-3 8:0 0 0 0 0 0
20.09.2003 ФК Тепловик-ДЮСШ-3 - РосАпатит-Аякс 1:1 7 0 0 0 0
28.09.2003 ФК Тепловик-ДЮСШ-3 - МФК Ковель 0:2 0 0 0 0 0
04.10.2003 СДЮШОР-4 - ФК Тепловик-ДЮСШ-3 3:0 11 0 0 0 0
08.10.2003 ФК Тепловик-ДЮСШ-3 - Пансіон 0:3 30 0 0 0 0
12.10.2003 ФК Тепловик-ДЮСШ-3 - ДЮСШ-1 0:1 30 0 0 0 0
18.10.2003 КДЮСШ-Еліта-Буд - ФК Тепловик-ДЮСШ-3 5:0 0 0 0 0 0
01.11.2003 ДЮСШ Верес - ФК Тепловик-ДЮСШ-3 4:0 36 0 0 0 0
24.04.2004 ФК Тепловик-ДЮСШ-3 - Прикарпаття 1:6 29 0 0 0 0
28.04.2004 ФК Тепловик-ДЮСШ-3 - ДЮСШ Верес 1:2 0 0 0 0 0
08.05.2004 МФК Ковель - ФК Тепловик-ДЮСШ-3 9:0 70 0 0 0 0
16.05.2004 ФК Тепловик-ДЮСШ-3 - СДЮШОР-4 0:3 66 0 0 0 0
22.05.2004 Пансіон - ФК Тепловик-ДЮСШ-3 3:1 70 0 0 0 0
26.05.2004 ДЮСШ-1 - ФК Тепловик-ДЮСШ-3 1:0 70 0 0 0 0
30.05.2004 ФК Тепловик-ДЮСШ-3 - КДЮСШ-Еліта-Буд 0:3 17 0 0 0 0
04.06.2004 ФК Тепловик-ДЮСШ-3 - СДЮСШОР 0:2 0 0 0 0 0
2004/2005 10 7 0 3 3 519 0 0 0 0 0
ФК Тепловик-ДЮСШ-3 (І.-Франківськ) (119) 10 7 0 3 3 519 0 0 0 0 0
Першість України 2004/2005 Перша ліга U-15 Група 4 (Чемпіонат України) 10 7 0 3 3 519 0 0 0 0 0
Дата Матч Хв Голи ЖК ЧК Вил
16.10.2004 Іскра - ФК Тепловик-ДЮСШ-3 2:1 0 0 0 0 0
23.10.2004 ФК Тепловик-ДЮСШ-3 - Прикарпаття 1:1 0 0 0 0 0
30.10.2004 Рух - ФК Тепловик-ДЮСШ-3 0:3 15 0 0 0 0
06.11.2004 ФК Тепловик-ДЮСШ-3 - ДЮСШ 6:1 4 0 0 0 0
09.04.2005 ФК Тепловик-ДЮСШ-3 - СДЮСШОР 1:0 0 0 0 0 0
16.04.2005 Надія - ФК Тепловик-ДЮСШ-3 3:0 10 0 0 0 0
23.04.2005 ФК Тепловик-ДЮСШ-3 - Сігуенья 3:3 70 0 0 0 0
30.04.2005 ФК Тепловик-ДЮСШ-3 - Інтер-Гол 3:1 70 0 0 0 0
07.05.2005 СДЮШОР - ФК Тепловик-ДЮСШ-3 1:0 70 0 0 0 0
14.05.2005 ФК Тепловик-ДЮСШ-3 - Іскра 2:1 70 0 0 0 0
21.05.2005 Прикарпаття - ФК Тепловик-ДЮСШ-3 4:0 70 0 0 0 0
28.05.2005 ФК Тепловик-ДЮСШ-3 - Рух 1:2 70 0 0 0 0
04.06.2005 ДЮСШ - ФК Тепловик-ДЮСШ-3 0:5 70 0 0 0 0
2005/2006 6 3 0 3 8 293 0 0 0 0 0
ФК Тепловик-ДЮСШ-3 (І.-Франківськ) (119) 6 3 0 3 8 293 0 0 0 0 0
Першість України 2005/2006 Перша ліга U-17 Група 4 (Чемпіонат України) 6 3 0 3 8 293 0 0 0 0 0
Дата Матч Хв Голи ЖК ЧК Вил
24.09.2005 ФК Тепловик-ДЮСШ-3 - ДЮСШ 2:1 0 0 0 0 0
01.10.2005 ФК Мамаївці - ФК Тепловик-ДЮСШ-3 0:2 0 0 0 0 0
08.10.2005 ФК Тепловик-ДЮСШ-3 - Рух 2:3 0 0 0 0 0
22.10.2005 СДЮШОР - ФК Тепловик-ДЮСШ-3 1:0 0 0 0 0 0
29.10.2005 ФК Тепловик-ДЮСШ-3 - Карпати 0:2 0 0 0 0 0
05.11.2005 Ротор ДЮСШ - ФК Тепловик-ДЮСШ-3 0:1 0 0 0 0 0
15.04.2006 ФК Тепловик-ДЮСШ-3 - ФК Скала 0:0 80 0 0 0 0
22.04.2006 ДЮСШ - ФК Тепловик-ДЮСШ-3 2:1 80 0 0 0 0
29.04.2006 ФК Тепловик-ДЮСШ-3 - ФК Мамаївці -:+ 0 0 0 0 0
06.05.2006 Рух - ФК Тепловик-ДЮСШ-3 0:2 2 0 0 0 0
20.05.2006 ФК Тепловик-ДЮСШ-3 - СДЮШОР 3:1 12 0 0 0 0
27.05.2006 Карпати - ФК Тепловик-ДЮСШ-3 1:0 0 0 0 0 0
31.05.2006 Прикарпаття - ФК Тепловик-ДЮСШ-3 3:0 39 0 0 0 0
03.06.2006 ФК Тепловик-ДЮСШ-3 - Ротор ДЮСШ 7:1 80 0 0 0 0
2006/2007 17 17 4 0 0 1217 0 0 2 0 0
ФК Тепловик-ДЮСШ-3 (І.-Франківськ) (119) 17 17 4 0 0 1217 0 0 2 0 0
Першість України 2006/2007 Перша ліга U-17 Група 4 (Чемпіонат України) 17 17 4 0 0 1217 0 0 2 0 0
Дата Матч Хв Голи ЖК ЧК Вил
10.09.2006 ДЮСШ - ФК Тепловик-ДЮСШ-3 1:2 80 0 0 0 0
17.09.2006 ФК Тепловик-ДЮСШ-3 - ФК Скала 0:3 80 0 0 0 0
24.09.2006 ФК Львів - ФК Тепловик-ДЮСШ-3 2:3 80 0 1 0 0
01.10.2006 ДЮСШ-2 - ФК Тепловик-ДЮСШ-3 1:2 80 0 0 0 0
08.10.2006 ФК Тепловик-ДЮСШ-3 - Освіта 4:0 80 0 0 0 0
15.10.2006 СДЮШОР - ФК Тепловик-ДЮСШ-3 0:1 80 0 0 0 0
22.10.2006 ФК Тепловик-ДЮСШ-3 - Рух 2:0 80 0 0 0 0
29.10.2006 Енергетик - ФК Тепловик-ДЮСШ-3 0:2 80 0 0 0 0
05.11.2006 ФК Тепловик-ДЮСШ-3 - Покрова 1:2 15 0 0 0 0
15.04.2007 ФК Тепловик-ДЮСШ-3 - ДЮСШ 2:0 80 0 0 0 0
22.04.2007 ФК Скала - ФК Тепловик-ДЮСШ-3 1:0 80 0 0 0 0
06.05.2007 ФК Тепловик-ДЮСШ-3 - ДЮСШ-2 4:0 80 0 0 0 0
09.05.2007 Освіта - ФК Тепловик-ДЮСШ-3 2:2 41 0 0 0 0
13.05.2007 ФК Тепловик-ДЮСШ-3 - СДЮШОР 1:2 80 0 0 0 0
20.05.2007 Рух - ФК Тепловик-ДЮСШ-3 0:1 80 0 1 0 0
27.05.2007 ФК Тепловик-ДЮСШ-3 - Енергетик 1:1 41 0 0 0 0
03.06.2007 Покрова - ФК Тепловик-ДЮСШ-3 0:2 80 0 0 0 0
Асоціація аматорського футболу 26 26 0 0 1 2314 0 0 3 0 1
2011 18 18 0 0 0 1594 0 0 3 0 1
ФК Обертин (22000696) 18 18 0 0 0 1594 0 0 3 0 1
Першість Івано-Франківської області з футболу (Першість області) 17 17 0 0 0 1504 0 0 3 0 1
Дата Матч Хв Голи ЖК ЧК Вил
17.04.2011 НСК Микитинці - ФК Обертин 1:2 90 0 0 0 0
01.05.2011 ФК Обертин - Карпати 0:2 90 0 0 0 0
08.05.2011 ФК Сваричів - ФК Обертин 6:0 90 0 1 0 0
22.05.2011 ФК Обертин - Славія 2:1 90 0 0 0 0
29.05.2011 ФК Калуш - ФК Обертин 1:3 90 0 0 0 0
05.06.2011 ФК Обертин - Гуцульщина-ДЮСШ 0:4 90 0 0 0 0
12.06.2011 ФК П`ядики - ФК Обертин 2:0 90 0 0 0 0
19.06.2011 ФК Обертин - Карпати 0:1 90 0 0 0 0
26.06.2011 Хутровик - ФК Обертин 4:0 90 0 0 0 0
03.07.2011 ФК Обертин - Дністер-Рітас 1:2 90 0 0 0 0
21.08.2011 ФК Обертин - ФК Сваричів 0:3 90 0 1 0 0
04.09.2011 Славія - ФК Обертин 8:1 64 0 0 0 1
18.09.2011 Гуцульщина-ДЮСШ - ФК Обертин 3:1 90 0 0 0 0
25.09.2011 ФК Обертин - ФК П`ядики 1:6 90 0 0 0 0
02.10.2011 Карпати - ФК Обертин +:- 90 0 1 0 0
09.10.2011 ФК Обертин - Хутровик -:+ 90 0 0 0 0
16.10.2011 Дністер-Рітас - ФК Обертин 4:0 90 0 0 0 0
Кубок Івано-Франківської області з футболу (Кубок області) 1 1 0 0 0 90 0 0 0 0 0
Дата Матч Хв Голи ЖК ЧК Вил
12.05.2011 ФК Обертин - Газовик 0:2 90 0 0 0 0
2013 6 6 0 0 1 540 0 0 0 0 0
ФК Обертин (22000696) 6 6 0 0 1 540 0 0 0 0 0
Першість Івано-Франківської області з футболу (Першість області) 5 5 0 0 0 450 0 0 0 0 0
Дата Матч Хв Голи ЖК ЧК Вил
04.08.2013 Нептун-Покуття - ФК Обертин +:- 90 0 0 0 0
11.08.2013 ФК Обертин - Карпати 0:2 90 0 0 0 0
18.08.2013 ФК Турка - ФК Обертин 3:1 90 0 0 0 0
25.08.2013 ФК Обертин - Прут 3:0 90 0 0 0 0
01.09.2013 Старт - ФК Обертин 2:2 90 0 0 0 0
Першість Івано-Франківської області з футболу (Першість області) 1 1 0 0 1 90 0 0 0 0 0
Дата Матч Хв Голи ЖК ЧК Вил
22.09.2013 ФК Обертин - Вихор 1:3 90 0 0 0 0
06.10.2013 Вихор - ФК Обертин 5:2 0 0 0 0 0
2018/2019 2 2 0 0 0 180 0 0 0 0 0
Ювента (Лісна Слобідка) (22001801) 2 2 0 0 0 180 0 0 0 0 0
Першість Коломийського району (Першість району) 2 2 0 0 0 180 0 0 0 0 0
Дата Матч Хв Голи ЖК ЧК Вил
01.09.2018 Ювента - Прут 2:0 90 0 0 0 0
28.10.2018 Ювента - ДОЗ Коломия 0:4 90 0 0 0 0
Турнір

Команда

Кількість матчів Дата початку Дата закінчення