На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів

12.03.2015 Волейбол

Фінальний етап відкритого чемпіонату Коломийської районної організації ВФСТ «Колос» з волейболу серед жіночих команд

Версія для друку
​08 березня 2015 року в оновленому спортивному залі П’ядицького молодіжного центру «Коломийщина» пройшов фінальний етап відкритого чемпіонату Коломийської районної організації ВФСТ «Колос» з волейболу серед жіночих команд.

 До фіналу потрапили чотири кращі жіночі волейбольні команди за підсумками попереднього етапу чемпіонату. Це волейбольні дружини з Сопова, Лісного Хлібичина, Печеніжина та студенти Коломийського політехнічного коледжу.

На урочистому відкритті змагань перед присутніми з привітальними словами виступили керівники нашого району – голова Коломийської районної державної адміністрації Любомир Глушков, голова Коломийської районної ради Богдан Болюк, начальник управління освіти, молоді та спорту Коломийської районної державної адміністрації Ігор Мартинюк, а також депутат районної ради, голова комісії з питань фізичної культури та спорту Роман Дячук.

А потім на спортивному майданчику розпочалися справжні спортивні баталії. Глядачі побачили досить потужний і технічний волейбол у виконанні всіх команд. Ніхто не хотів програвати, боротьба точилась за кожне очко, та все ж у спорті перемагає сильніший.

За підсумками змагань чемпіонами району вперше стла команда з Печеніжина, яка перемогла всіх своїх суперників не втративши жодного очка. Срібним призером чемпіонату стали волейболістки з Сопова – минулорічний чемпіон району. Бронзової нагороди виборола дружня команда з Лісного Хлібичина. Фінальну четвірку замкнула команда Коломийського політехнічного коледжу.

Всі команди-фіналісти отримали солодкі подарунки – торти від імені організаторів змагань. Переможці та призери змагань нагороджені кубками, медалями, грамотами, а кращі гравці чемпіонату цінними подарунками уравління освіти, молоді та спорту Коломийської районної державної адміністрації та Коломийської районної організації ВФСТ «Колос».

Головний спеціаліст відділу молоді та спорту управління освіти, 

молоді та спорту райдержадміністрації

Вікторія БондаренкоТакож в категорії :


Коментарі відсутні

Please, login or register for commenting!