На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів

16.03.2015 Волейбол

Фінал чемпіонату району з волейболу

Версія для друку
​15 березня 2015 року в приміщенні муніципального закладу «Молодіжний центр» Коломийської районної ради с.П’ядики відбулась перша частина фіналу чемпіонату Коломийського району з волейболу серед чоловічих команд

15 березня 2015 року в приміщенні муніципального закладу «Молодіжний центр» Коломийської районної ради с.П’ядики відбулась перша частина фіналу чемпіонату Коломийського району з волейболу серед чоловічих команд. Дані змагання проходять під егідою Федерація волейболу Коломищини за підтримки Коломийської районної ради.

На урочисте відкриття фінальної частини завітали голова райдержадміністрації Любомир Глушков, голова районної ради Богдан Болюк, голова постійної комісії районної ради з питань культури, молоді та спорту Роман Дячук, депутати районної ради Мирослав Червінський та Богдан Піддубрівний.

Учасники змагань в свою чергу не розчарували гостей свята і показали видовищний і змістовний волейбол. Так Динамо впевнено переграло Рунгури та Сопів, також перемогли своїх опонентів волейболісти з Воскресинців.

Результати ігрового дня

Динамо - Рунгури 3-1

Воскресинці - Сопів 3-0

Сопів - Динамо 0-3

На наступний тиждень 22 березня в заключній частині зустрінуться наступні пари команд:

Воскресинці - Рунгури

Рунгури - Сопів

Динамо - ВоскресинціТакож в категорії :


Коментарі відсутні

Please, login or register for commenting!