На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів

16.12.2014 Волейбол

Чемпіонат перетинає екватор

Версія для друку
13 грудня 2014 року відбувся ІІІ черговий тур відкритого чемпіонату Коломийського району з волейболу серед жіночих команд.

Одноосібним лідером чемпіонату стала команда з Лісного Хлібичина, яка минулими вихідними перемогла своїх суперників з Сопова і Отинії та очолила турнірну таблицю чемпіонату.

Потенційним лідером чемпіонату є команда з Печеніжина, яка демонструє досить потужну і змістовну гру. Печеніжинські волейболістки ще не втратили жодного очка в чемпіонаті і здобувши дві перемоги в цьому турі над командами зі Снятина і П’ядиків, впритул наблизились до лідера чемпіонату.

Свої чергові перемоги здобула збірна команда освітян Коломийщини, додавши до своєї скарбнички чотири пункти, зберігаючи хороші шанси на попадання у фінальну частину змагань.

Шукає свою краще гру чемпіон району минулого року Сопівська команда. Перегравши у 2-х сетах Отинійських волейболісток поступились команді з Лісного Хлібичина з рахунком 1:2.

Чемпіонат району вже переткнув екватор, наступний тур відбудеться 24 січня 2015 року.

Результати матчів ІІІ туру:

Печеніжин-Снятин-2:0, Освіта-П’ядики-2:0, Освіта-Снятин-2:0, Печеніжин-П’ядики-2:0, Лісний Хлібичин-Сопів-2:1, Отинія-Лісний Хлібичин-0:2, Сопів-Отинія-2:0.

Турнірна таблиця після ІІІ туру має наступний вигляд:

Команда Ігри Очки
1 Лісний Хлібичин 6 11
2 Сопів 6 10
3 Отинія 6 9
4 Печеніжин 4 8
5 Політехнічний коледж 5 8
6 Освіта 4 7
7 Мала Кам’янка 5 7
8 Снятин 4 4
9 Джурків 4 4
10 П’ядики 4 4

Головний суддя змагань

Михайло НаумчукТакож в категорії :


Коментарі відсутні

Please, login or register for commenting!