На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів

15.04.2019 Районний футбол

УВАГА!!! Важлива інформація про результати засідання виконавчого комітету

Версія для друку
​10 квітня відбулось засідання виконкому ФФКР, на якому було розглянуто ряд важливих питань стосовно проведення в 2019 році звітно-виборчої конференції та старту весняної частини чемпіонату та першості району з футболу.

На порядок денний було винесено наступні питання:

1.Про проведення чергової Конференції громадської організації «Федерація футболу Коломийського району».

2.Про старт весняної частини чемпіонату, першості, кубку Коломийського району з футболу (склад учасників, трансферний період)

3.Про затвердження календарних дат проведення чемпіонату, першості та кубку Коломийського футболу

4.Різне


Після обговорення першого питання прийняті настпуні рішення:

1.Провести 10 липня 2019 року в місті Коломия в залі засідань районної ради (початок о 11-ій годині) (м. Коломия, вул. Миколи Верещинського, 17) чергову Конференцію громадської організації «Федерація футболу Коломийського району».

2.Затвердити склад реєстраційної комісії чергової Конференції громадської організації «Федерація футболу Коломийського району» у кількості 3 особи:

Гнатюк Олександр Ігорович – голова комісії;

Гультайчук Василь Миколайович – секретар комісії;

Томенчук Олег Васильович – член комісії.

3.Затвердити норму представництва делегатів та індивідуального членства ФФКР у відповідності до ст.3 п.2 та п.3 Статуту.

-Члени виконавчого комітету ФФКР (19 чол)

Книшук П.В, Гнатюк О.І., Болюк Б.В., Буджак В.С., Дем’янюк О.М, Червінський М.В., Білий А.В., Конюк І.М., Мельничук Р., Горук В.В., Буджак Т.В., Лесюк В.В. ,Турянський В.Є., Турянський В., Веселовський Л.М., Малецький Б.Б., Савчук О., Грудовий С.. Лащук Д.

-Голови постійних комітетів ФФКР (5 чол)

Дячук Р.В. (Апеляційний комітет), Воронюк В.В. (Комітет з розвитку дитячого футболу), П’ятковський В.І. (Контрольно-дисциплінарний комітет), Тимофійчук М. (Комітет ветеранського футболу)

-По одному представнику від команд учасниць чемпіонату та першості Коломийського району, чемпіонату та першості області які представляють Коломийський район.

4.Провести наступне засідання виконавчого комітету не пізніше 30 квітня 2019 року, де розглянути наступні питання:

у відповідності до ст..3 п.2 та п.3 Статуту надати індивідуальне членство, та право голосу на Конференції особам згідно поданих заяв які відповідають вимогам п.4 даної постанови

затвердити порядок денний чергової Конференції громадської організації «Федерація футболу Коломийського району»

у відповідності до вимог статуту зобов’язати реєстраційну комісію в 5 денний термін з дня засідання надати постанову всім індивідуальним членам громадської організації «Федерація футболу Коломийського району»

5.Зобовязати голів постійних комітетів до 30 квітня 2019 року провести підсумкові засідання відповідних структурних підрозділів та подати свої рекомендації для підготовки питань чергової Конференції


По другому та третьому питанню порядку денного прийнято наступне:

1.Визначити наступні дні для проведення другого кола чемпіонату, першості та кубку Коломийського футболу:

05.05.2019

12.05.2019

19.05.2019

26.05.2019

02.06.2019

06.06.2019

09.06.2019

23.06.2019

30.06.2019

1\2 кубку

16.05.2019

23.05.2019

Фінал

16.06.2019

З метою збереження можливості продовження виступів ряду команд прийнято рішення дозволити виспут юнацької команди Королівка-Корнич виключно юнацьким складом, та команди Євромікс виключно дорослим. Відповідно буде внесено зміни в календар юнацьких та дорослих складів, суперникам дорослого складу команди Королівна-Корнич та юнацького Євромікс автоматично буде зараховані технічні перемоги 3-0. Оскільки дане рішення дещо суперечить нормі регламенту абзазу першому п 5.38.Якщо футбольний клуб (команда) зробить в сумі три неявки на ігри (юнацький склад окремо, дорослий склад окремо), то цей футбольний клуб (команда) рішенням КДК ФФКР знімається зі змагань.

Було прийнято рішення внести правки в даний пункт , а саме абзац перший п.5.38 замінити наступним:

«Якщо футбольний клуб (команда) зробить в сумі три неявки на ігри (юнацький склад окремо, дорослий склад окремо) без офіційного попередження за 3 календарні дні до дати матчу, та без вказання мотивації неможливості взяти участь у даному матчі, то цей футбольний клуб (команда) рішенням КДК ФФКР знімається зі змагань.»

Також було прийнято рішення в зв’язку з стартом весняної частини змагань внести зміни в норму регламенту п. 10.22 У сезоні 2018-2019 року за юнацьку команду дозволяється заявляти юнаків, які народилися з 1 січня 2000 року(виключно у осінній частині) з 1 січня 2001 року(у весняній) по 31 грудня 2003 року включно.

Юнаки молодше 2003 року народження можуть бути заявлені тільки при наявності медичної довідки, яка засвідчує, що юнак за станом здоров’я може виступати у змаганнях з футболу за старшу вікову групу. Ця довідка повинна бути завірена печаткою та підписом лікаря.

Юнакам молодше 2003 року народження не дозволяється виступати в чемпіонаті, першості, розіграші Кубку району з футболу за дорослі склади команд.

Викласти у наступній редакції:

У сезоні 2018-2019 року за юнацьку команду дозволяється заявляти юнаків, які народилися з 1 січня 2000 року(виключно у осінній частині) з 1 січня 2001 року(у весняній) по 31 грудня 2003 року включно.

Юнаки молодше 2003 (виключно у осінній частині) 2004 (виключно у весняній частині) року народження можуть бути заявлені тільки при наявності медичної довідки, яка засвідчує, що юнак за станом здоров’я може виступати у змаганнях з футболу за старшу вікову групу. Ця довідка повинна бути завірена печаткою та підписом лікаря.

Юнакам молодше 2003 (виключно у осінній частині) 2004 (виключно у весняній частині)року народження не дозволяється виступати в чемпіонаті, першості, розіграші Кубку району з футболу за дорослі склади команд. 

Детальна інформація з оновленим календарем змагань та вимогами кандидатів для участі у звітно-виборчій конференції буде доступна в наступних статтях на сайтіТакож в категорії :


Коментарі відсутні

Please, login or register for commenting!