На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів

09.09.2019 Районний футбол

Уточнений зведений календар районних змагань з футболу

Версія для друку
Уточнений календар на осінню частину змагань

Команда «Спартак» Струпків звернулась зі зверненням щодо зняття команди з розіграшу.

11.09.2019 (середа)

1 тур, Кубок чемпіонів міст районів області (17-00)

ФК "Прибилів" (Тлумацький р-н) –"Сокіл" Коршів

1/8 Кубок Коломийського району (юнаки 15-00 дорослі 17-00)

ДОЗ (Коломия) - Карпати (Спас)

Отинія – Іванівці

Довбушівець (Печеніжин) – Метеор (Жукотин) (тільки дорослі)

Прометей (Матеївці) - ФК Хлібичин

12.09.2019 (четвер)

1/8 Кубок Коломийського району (юнаки 15-00 дорослі 17-00)

Мишин - Прут (Воскресинці) (тільки дорослі)

Спартак (Струпків) - Прут (Семаківці) -/+

ФК Голосків – ФК Черемхів

13.09.2019 (п’ятниця)

1/8 Кубок Коломийського району (юнаки 15-00 дорослі 17-00)

Ювента (Лісна Слобідка) - Сокіл (Коршів)

14.09.2019 (субота)

4 тур чемпіонат Коломийського району (юнаки 15-00 дорослі 17-00)

Довбушівець (Печеніжин) - Карпати (Спас)

15.09.2019 (неділя)

4 тур чемпіонат Коломийського району (юнаки 14-00 дорослі 16-00)

ДОЗ Коломия (Коломия) - Метеор (Жукотин)

Сокіл (Коршів) - Прут (Воскресинці) (можливий перенос на 27.10)

4 тур першість Коломийського району (юнаки 14-00 дорослі 16-00)

Княгинин (Підгайчики) - ФК Голосків

ФК Черемхів – вільний від гри

18.09.2019 (середа)

2 тур, Кубок чемпіонів міст районів області (17-00)

Сокіл (Коршів) - ФК "Хриплин" (м. Івано-Франківськ)

21.09.2019 (субота)

5 тур чемпіонат Коломийського району (юнаки 15-00 дорослі 17-00)

Метеор (Жукотин) - Прометей (Матеївці)

5 тур першість Коломийського району (юнаки 15-00 дорослі 17-00)

Прут (Семаківці) - Княгинин (Підгайчики)

ФК Черемхів - Ювента (Лісна Слобідка)

22.09.2019 (неділя)

5 тур чемпіонат Коломийського району (юнаки 14-00 дорослі 16-00)

Карпати (Спас) - Сокіл (Коршів)

ФК Хлібичин - Довбушівець (Печеніжин)

Підгір'я (Іванівці-Товмачик) - ДОЗ Коломия (Коломия)

5 тур першість Коломийського району (юнаки 14-00 дорослі 16-00)

ФК Отинія - ФК Мишин

ФК Голосків – вільний від гри

25.09.2019 (середа)

3 тур, Кубок чемпіонів міст районів області (17-00)

ФК "Вербівці" (Городенківський р-н) – "Сокіл" Коршів

26.09.2019 (четвер)

1/4 Кубок Коломийського району (юнаки 15-00 дорослі 17-00)

28.09.2019 (субота)

6 тур чемпіонат Коломийського району (юнаки 15-00 дорослі 17-00)

Прут (Воскресинці) - Карпати (Спас)

6 тур першість Коломийського району (юнаки 15-00 дорослі 17-00)

ФК Мишин - ФК Черемхів

29.09.2019 (неділя)

6 тур чемпіонат Коломийського району (юнаки 14-00 дорослі 16-00)

Прометей (Матеївці) - Підгір'я (Іванівці-Товмачик)

Довбушівець (Печеніжин) - Метеор (Жукотин)

Сокіл (Коршів) - ФК Хлібичин

6 тур першість Коломийського району (юнаки 14-00 дорослі 16-00)

Княгинин (Підгайчики) – вільний від гри

Ювента (Лісна Слобідка) - ФК Голосків

Прут (Семаківці) - ФК Отинія

02.10.2019 (середа)

4 тур, Кубок чемпіонів міст районів області (16-00)

"Сокіл" Коршів - ФК "Вербівці" (Городенківський р-н)

05.10.2019 (субота)

7 тур чемпіонат Коломийського району (юнаки 14-00 дорослі 16-00)

Підгір'я (Іванівці-Товмачик) - Довбушівець (Печеніжин)

7 тур першість Коломийського району (юнаки 14-00 дорослі 16-00)

Ювента (Лісна Слобідка)- вільний від гри

06.10.2019 (неділя)

7 тур чемпіонат Коломийського району (юнаки 13-00 дорослі 15-00)

ФК Хлібичин - Прут (Воскресинці)

Метеор (Жукотин) - Сокіл (Коршів)

ДОЗ Коломия (Коломия) - Прометей (Матеївці)

7 тур першість Коломийського району (юнаки 13-00 дорослі 15-00)

ФК Отинія - Княгинин (Підгайчики)

ФК Черемхів - Прут (Семаківці)

ФК Голосків - ФК Мишин

09.10.2019 (середа)

5 тур, Кубок чемпіонів міст районів області (16-00)

ФК "Хриплин" (м. Івано-Франківськ) - "Сокіл" Коршів

13.10.2019 (неділя)

8 тур чемпіонат Коломийського району (юнаки 13-00 дорослі 15-00)

Довбушівець (Печеніжин) - ДОЗ Коломия (Коломия)

Сокіл (Коршів) - Підгір'я (Іванівці-Товмачик)

Прут (Воскресинці) - Метеор (Жукотин)

Карпати (Спас) - ФК Хлібичин

Резервний день (першість)

4 тур першість Коломийського району (юнаки 13-00 дорослі 15-00)

Ювента (Лісна Слобідка) - ФК Отинія

ФК Мишин (Коломийський р-н) - Прут (Семаківці)

16.10.2019 (середа)

6 тур, Кубок чемпіонів міст районів області (16-00)

"Сокіл" Коршів - ФК "Прибилів" (Тлумацький р-н)

20.10.2019 (неділя)

9 тур чемпіонат Коломийського району (юнаки 13-00 дорослі 15-00)

Метеор (Жукотин) - Карпати (Спас)

Підгір'я (Іванівці-Товмачик) - Прут (Воскресинці)

ДОЗ Коломия (Коломия) - Сокіл (Коршів)

Прометей (Матеївці) - Довбушівець (Печеніжин)

27.10.2019 (неділя) Резервний день

4 тур чемпіонат Коломийського району (юнаки 13-00 дорослі 15-00)

Прометей (Матеївці) - ФК Хлібичин



Також в категорії :


Коментарі відсутні

Please, login or register for commenting!