На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів

09.05.2017 Районний футбол

Уточнений календар першості району з футболу

Версія для друку
Уточнений календар першості району з футболу на 2017 рік з виносом частини матчів на суботи.
КолоТурГосподаріГостіДата

Коло: 1

Тур: 1

Дата: 30.04.2017

111ФК Королівка-КорничКнягинин (Підгайчики)30.04.2017
112Підгір'я (Іванівці-Товмачик)ФК Молодятин30.04.2017
113Діброва (Годи-Добровідка)Ювента (Лісна Слобідка)30.04.2017
114ФК Мишин (Коломийський р-н)Сокіл (Коршів)30.04.2017
115Нива (Джурків)ФК Отинія30.04.2017

Тур: 2

Дата: 07.05.2017

126Сокіл (Коршів)Нива (Джурків)07.05.2017
127Ювента (Лісна Слобідка)ФК Мишин (Коломийський р-н)07.05.2017
128ФК МолодятинДіброва (Годи-Добровідка)07.05.2017
129Княгинин (Підгайчики)Підгір'я (Іванівці-Товмачик)07.05.2017
1210ФК ГолосківФК Королівка-Корнич07.05.2017

Тур: 3

Дата: 13.05.2017

1311ФК Мишин (Коломийський р-н)ФК Молодятин13.05.2017

Дата: 14.05.2017

1312Підгір'я (Іванівці-Товмачик)ФК Голосків14.05.2017
1313Діброва (Годи-Добровідка)Княгинин (Підгайчики)14.05.2017
1314Нива (Джурків)Ювента (Лісна Слобідка)14.05.2017
1315ФК ОтиніяСокіл (Коршів)14.05.2017

Тур: 4

Дата: 20.05.2017

1416ФК ГолосківДіброва (Годи-Добровідка)20.05.2017
1417ФК Королівка-КорничПідгір'я (Іванівці-Товмачик)20.05.2017

Дата: 21.05.2017

1418Ювента (Лісна Слобідка)ФК Отинія21.05.2017
1419ФК МолодятинНива (Джурків)21.05.2017
1420Княгинин (Підгайчики)ФК Мишин (Коломийський р-н)21.05.2017

Тур: 5

Дата: 27.05.2017

1521Нива (Джурків)Княгинин (Підгайчики)27.05.2017
1522Сокіл (Коршів)Ювента (Лісна Слобідка)27.05.2017

Дата: 28.05.2017

1523Діброва (Годи-Добровідка)ФК Королівка-Корнич28.05.2017
1524ФК Мишин (Коломийський р-н)ФК Голосків28.05.2017
1525ФК ОтиніяФК Молодятин28.05.2017

Тур: 6

Дата: 03.06.2017

1626Княгинин (Підгайчики)ФК Отинія03.06.2017
1627ФК Королівка-КорничФК Мишин (Коломийський р-н)03.06.2017

Дата: 04.06.2017

1628ФК МолодятинСокіл (Коршів)04.06.2017
1629ФК ГолосківНива (Джурків)04.06.2017
1630Підгір'я (Іванівці-Товмачик)Діброва (Годи-Добровідка)04.06.2017

Тур: 7

Дата: 10.06.2017

1731ФК ОтиніяФК Голосків10.06.2017
1732Ювента (Лісна Слобідка)ФК Молодятин10.06.2017

Дата: 11.06.2017

1733ФК Мишин (Коломийський р-н)Підгір'я (Іванівці-Товмачик)11.06.2017
1734Нива (Джурків)ФК Королівка-Корнич11.06.2017
1735Сокіл (Коршів)Княгинин (Підгайчики)11.06.2017

Тур: 8

Дата: 17.06.2017

1836Підгір'я (Іванівці-Товмачик)Нива (Джурків)17.06.2017
1837Діброва (Годи-Добровідка)ФК Мишин (Коломийський р-н)17.06.2017

Дата: 18.06.2017

1838Княгинин (Підгайчики)Ювента (Лісна Слобідка)18.06.2017
1839ФК ГолосківСокіл (Коршів)18.06.2017
1840ФК Королівка-КорничФК Отинія18.06.2017

Тур: 9

Дата: 24.06.2017

1941Сокіл (Коршів)ФК Королівка-Корнич24.06.2017
1942Ювента (Лісна Слобідка)ФК Голосків24.06.2017

Дата: 25.06.2017

1943Нива (Джурків)Діброва (Годи-Добровідка)25.06.2017
1944ФК ОтиніяПідгір'я (Іванівці-Товмачик)25.06.2017
1945ФК МолодятинКнягинин (Підгайчики)25.06.2017

Тур: 10

Дата: 01.07.2017

11046Підгір'я (Іванівці-Товмачик)Сокіл (Коршів)01.07.2017
11047Діброва (Годи-Добровідка)ФК Отинія01.07.2017

Дата: 02.07.2017

11048ФК ГолосківФК Молодятин02.07.2017
11049ФК Королівка-КорничЮвента (Лісна Слобідка)02.07.2017
11050ФК Мишин (Коломийський р-н)Нива (Джурків)02.07.2017

Тур: 11

Дата: 08.07.2017

11151ФК МолодятинФК Королівка-Корнич08.07.2017
11152Княгинин (Підгайчики)ФК Голосків08.07.2017

Дата: 09.07.2017

11153ФК ОтиніяФК Мишин (Коломийський р-н)09.07.2017
11154Сокіл (Коршів)Діброва (Годи-Добровідка)09.07.2017
11155Ювента (Лісна Слобідка)Підгір'я (Іванівці-Товмачик)09.07.2017

Коло: 2

Тур: 12

Дата: 05.08.2017

21256ФК Мишин (Коломийський р-н)ФК Отинія05.08.2017
21257Діброва (Годи-Добровідка)Сокіл (Коршів)05.08.2017

Дата: 06.08.2017

21258Підгір'я (Іванівці-Товмачик)Ювента (Лісна Слобідка)06.08.2017
21259ФК Королівка-КорничФК Молодятин06.08.2017
21260ФК ГолосківКнягинин (Підгайчики)06.08.2017

Тур: 13

Дата: 12.08.2017

21361Сокіл (Коршів)Підгір'я (Іванівці-Товмачик)12.08.2017
21362ФК ОтиніяДіброва (Годи-Добровідка)12.08.2017

Дата: 13.08.2017

21363ФК МолодятинФК Голосків13.08.2017
21364Ювента (Лісна Слобідка)ФК Королівка-Корнич13.08.2017
21365Нива (Джурків)ФК Мишин (Коломийський р-н)13.08.2017

Тур: 14

Дата: 19.08.2017

21466ФК Королівка-КорничСокіл (Коршів)19.08.2017
21467ФК ГолосківЮвента (Лісна Слобідка)19.08.2017

Дата: 20.08.2017

21468Діброва (Годи-Добровідка)Нива (Джурків)20.08.2017
21469Підгір'я (Іванівці-Товмачик)ФК Отинія20.08.2017
21470Княгинин (Підгайчики)ФК Молодятин20.08.2017

Тур: 15

Дата: 26.08.2017

21571Нива (Джурків)Підгір'я (Іванівці-Товмачик)26.08.2017
21572ФК Мишин (Коломийський р-н)Діброва (Годи-Добровідка)26.08.2017

Дата: 27.08.2017

21573Ювента (Лісна Слобідка)Княгинин (Підгайчики)27.08.2017
21574Сокіл (Коршів)ФК Голосків27.08.2017
21575ФК ОтиніяФК Королівка-Корнич27.08.2017

Тур: 16

Дата: 03.09.2017

21676ФК ГолосківФК Отинія03.09.2017
21677ФК МолодятинЮвента (Лісна Слобідка)03.09.2017

Дата: 04.09.2017

21678Підгір'я (Іванівці-Товмачик)ФК Мишин (Коломийський р-н)04.09.2017
21679ФК Королівка-КорничНива (Джурків)04.09.2017
21680Княгинин (Підгайчики)Сокіл (Коршів)04.09.2017

Тур: 17

Дата: 10.09.2017

21781ФК ОтиніяКнягинин (Підгайчики)10.09.2017
21782ФК Мишин (Коломийський р-н)ФК Королівка-Корнич10.09.2017

Дата: 11.09.2017

21783Сокіл (Коршів)ФК Молодятин11.09.2017
21784Нива (Джурків)ФК Голосків11.09.2017
21785Діброва (Годи-Добровідка)Підгір'я (Іванівці-Товмачик)11.09.2017

Тур: 18

Дата: 17.09.2017

21886Княгинин (Підгайчики)Нива (Джурків)17.09.2017
21887Ювента (Лісна Слобідка)Сокіл (Коршів)17.09.2017

Дата: 18.09.2017

21888ФК Королівка-КорничДіброва (Годи-Добровідка)18.09.2017
21889ФК ГолосківФК Мишин (Коломийський р-н)18.09.2017
21890ФК МолодятинФК Отинія18.09.2017

Тур: 19

Дата: 24.09.2017

21991Діброва (Годи-Добровідка)ФК Голосків24.09.2017
21992Підгір'я (Іванівці-Товмачик)ФК Королівка-Корнич24.09.2017

Дата: 25.09.2017

21993ФК ОтиніяЮвента (Лісна Слобідка)25.09.2017
21994Нива (Джурків)ФК Молодятин25.09.2017
21995ФК Мишин (Коломийський р-н)Княгинин (Підгайчики)25.09.2017

Тур: 20

Дата: 30.09.2017

22096ФК МолодятинФК Мишин (Коломийський р-н)30.09.2017
22097Ювента (Лісна Слобідка)Нива (Джурків)30.09.2017

Дата: 01.10.2017

22098ФК ГолосківПідгір'я (Іванівці-Товмачик)01.10.2017
22099Княгинин (Підгайчики)Діброва (Годи-Добровідка)01.10.2017
220100Сокіл (Коршів)ФК Отинія01.10.2017

Тур: 21

Дата: 08.10.2017

221101Нива (Джурків)Сокіл (Коршів)08.10.2017
221102ФК Мишин (Коломийський р-н)Ювента (Лісна Слобідка)08.10.2017
221103Діброва (Годи-Добровідка)ФК Молодятин08.10.2017
221104Підгір'я (Іванівці-Товмачик)Княгинин (Підгайчики)08.10.2017
221105ФК Королівка-КорничФК Голосків08.10.2017

Тур: 22

Дата: 15.10.2017

222106Княгинин (Підгайчики)ФК Королівка-Корнич15.10.2017
222107ФК МолодятинПідгір'я (Іванівці-Товмачик)15.10.2017
222108Ювента (Лісна Слобідка)Діброва (Годи-Добровідка)15.10.2017
222109Сокіл (Коршів)ФК Мишин (Коломийський р-н)15.10.2017
222110ФК ОтиніяНива (Джурків)15.10.2017


Також в категорії :


Коментарі відсутні

Please, login or register for commenting!