На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів

20.10.2014 Районний футбол

"Сокіл" Коршів - Чемпіон Коломийського району сезону 2014 року

Версія для друку
В заключному турі чемпіонату району долю чемпіонських нагород вирішували в очному протистоянні коршівський "Сокіл" та ФК Угорники.

Матч видався емоційним і бойовим. Незважаючи на підсумковий рахунок на полі точилась рівна боротьба. В першому таймі у ворота обидвох команд було призначено одинадцятиметрові штрафні удари, і ще один гол з гри забили господарі. Команди пішли на перерву за рахунку 2-1 на користь господарів.  В другому тамі більш активніше діяли гості, що і не дивно, адже вони поступались в рахунку, проте на десять хвилин до завершення матчу після помилки захисника ФК Угорники господарям вдалось збільшити перевагу. Цей гол психологічно вплинув на гостей, які під завершення матчу пропустили в четверте.

4-1 підсумковий рахунок матчу.

Особливо хотілось відзначити підготовку до гри та роботу з вболівальниками керівників обидвох команд, що дало змогу забезпечити на стадіоні атмосферу, яка мало чим відрізнялась від атмосфери на тому ж "Арена Львів" під час матчів Національної збірної.

Третю сходинку після перемоги в Хлібичині здобув струпківський "Спартак".

Єдиним незавершеним питанням цього розіграшу залишається результат матчу між командами Матеївці - Печеніжин, рішення щодо якого буде прийнято на наступному засіданні КДК.