На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів

14.07.2019 Районний футбол

"Сокіл" Коршів - Чемпіон Коломийського району з футболу. Підсумки Сезону.

Версія для друку
4 липня вшануванням лауреатів завершився черговий розіграш чемпіонату та першості Коломийського району з футболу сезону 2018/2019 років

Нагороджували номінантів: Голова районної ради Роман Дячук, депутат обласної ради Дмитро Лащук, начальник відділу молоді та спорту РДА Олег Дем'янюк, президент футбольного клубу "Сокіл" Коршів Василь Війтенко, перший заступник голови ФФК Олександр Гнатюк.

За підсумками сезону лауреатами стали:

Чемпіонат

Кращим бомбардиром за додатковими показниками став Попадюк Максим

Дорослі склади

"Сокіл" Коршів - чемпіон район

"Прометей" Матеївці - срібний призер

"Довбушівець" Печеніжин - бронзовий призер

Юнацькі склади

"Довбушівець" Печеніжин - чемпіон район

Королівка-Корнич - срібний призер

ФК Сопів - бронзовий призер

Першість

Кращим бомбардиром став Головецький Михайло

Дорослі склади

"ДОЗ" Коломия- переможець першості

"Метеор" Жукотин - срібний призер

ФК Черемхів - бронзовий призер

Юнацькі склади

"ДОЗ" Коломия- переможець першості

ФК Мишин - срібний призер

"Прут" Семаківці - бронзовий призер

Також грамотами федерації були відзначені представники та тренери комад

Підсумкові таблиці

Чемпіонат Коломийського району
Команда I В Н П З - П РM О
1 Сокіл Коршів 20 19 1 0 58 - 10 +48 58
2 Прометей Матеївці 20 16 0 4 47 - 20 +27 48
3 Довбушівець Печеніжин 20 14 1 5 54 - 21 +33 43
4 Підгір'я Іванівці-Товмачик 20 11 0 9 42 - 19 +23 33
5 Фурнітура Коломия 20 9 3 8 37 - 33 +4 30
6 ФК Хлібичин 20 9 2 9 39 - 42 -3 29
7 Карпати Спас 20 9 2 9 29 - 36 -7 29
8 ФК Сопів 20 7 3 10 28 - 39 -11 24
9 Прут Воскресинці 20 4 3 13 26 - 56 -30 15
10 ФК Королівка-Корнич 20 3 0 17 11 - 51 -40 9
11 Славія Отинія 20 1 1 18 14 - 58 -44 4

Чемпіонат Коломийського району (Юнаки)
Команда I В Н П З - П РM О
1 Довбушівець Печеніжин 20 16 2 2 56 - 13 +43 50
2 ФК Королівка-Корнич 20 15 1 4 53 - 13 +40 46
3 ФК Сопів 20 10 4 6 49 - 26 +23 34
4 Прут Воскресинці 20 10 4 6 42 - 35 +7 34
5 ФК Хлібичин 20 10 2 8 56 - 26 +30 32
6 Сокіл Коршів 20 9 4 7 39 - 38 +1 31
7 Карпати Спас 20 8 2 10 38 - 38 0 26
8 Підгір'я Іванівці-Товмачик 20 8 1 11 41 - 72 -31 25
9 Прометей Матеївці 20 6 3 11 37 - 64 -27 21
10 Фурнітура Коломия 20 3 2 15 19 - 58 -39 11
11 Славія Отинія 20 1 1 18 12 - 59 -47 4
Першість Коломийського району
Команда I В Н П З - П РM О
1 ДОЗ Коломия 16 13 2 1 55 - 14 +41 41
2 Метеор Жукотин 16 13 1 2 39 - 10 +29 40
3 ФК Черемхів 16 9 2 5 31 - 22 +9 29
4 ФК Голосків 16 9 1 6 36 - 29 +7 28
5 Прут Саджавка 16 5 2 9 33 - 42 -9 17
6 ФК Мишин 16 5 2 9 25 - 41 -16 17
7 Ювента Лісна Слобідка 16 4 2 10 17 - 41 -24 14
8 Прут Семаківці 16 4 1 11 33 - 41 -8 13
9 Спартак Струпків 16 2 3 11 20 - 49 -29 9
Першість Коломийського району (Юнаки)
Команда I В Н П З - П РM О
1 ДОЗ Коломия 16 14 1 1 48 - 10 +38 43
2 ФК Мишин 16 12 2 2 50 - 15 +35 38
3 Прут Семаківці 16 11 2 3 39 - 20 +19 35
4 ФК Черемхів 16 7 2 7 30 - 40 -10 23
5 Прут Саджавка 16 6 2 8 25 - 24 +1 20
6 ФК Голосків 16 5 1 10 17 - 32 -15 16
7 Метеор Жукотин 16 4 4 8 17 - 30 -13 16
8 Спартак Струпків 16 3 2 11 21 - 40 -19 11
9 Ювента Лісна Слобідка 16 1 2 13 13 - 49 -36 5


Також в категорії :


Коментарі відсутні

Please, login or register for commenting!