На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів

15.04.2014 Районний футбол

Результати 13 квітня

Версія для друку
Результати другого туру чемпіонату та стартового туру першості району. Нажаль один матч в туру не завершився.

Події в матчі юнацьких складів команд Печеніжина та Жукотина будуть розглядатись на засіданні КДК. Також буде розглянуто участь незаявлених гравців юнацького складу в матчі Воскресинці - Верхній Вербіж.

Чемпіонат району

Тур: 2 - 13 квітня 14

Д Ю
"Сокіл" Коршів - "Акула" Матеївці 3:1 2:4
Дебеславці ФК - "Прут" Семаківці 1:0 1:1
"Довбушівець" - "Метеор" Жукотин 0:2 :
ФК Хлібичин - "Карпати" Спас 2:0 0:1
ФК Молодятин - "Спартак" Струпків 0:2 1:3
"Прут" Воскресинці - Верхній Вербіж 0:0 :
ФК Угорники - "Нива" М.Кам`янка 1:0 3:2
Дорослі
М Команда I РM O
1 "Спартак" Струпків 2 +7 6
2 "Метеор" Жукотин 2 +3 6
3 ФК Угорники 2 +2 6
4 Верхній Вербіж 2 +3 4
5 "Прут" Воскресинці 2 +2 4
6 "Сокіл" Коршів 2 +1 3
7 Дебеславці ФК 2 0 3
8 "Довбушівець" 2 -1 3
9 "Акула" Матеївці 2 -1 3
10 ФК Хлібичин 2 -3 3
11 "Прут" Семаківці 2 -2 0
12 "Карпати" Спас 2 -3 0
13 "Нива" М.Кам`янка 2 -3 0
14 ФК Молодятин 2 -5 0
Юнаки
М Команда I РM O
1 ФК Угорники 2 +8 6
2 "Спартак" Струпків 2 +4 6
3 "Карпати" Спас 2 +3 6
4 "Акула" Матеївці 2 +2 4
5 "Метеор" Жукотин 1 +5 3
6 Верхній Вербіж 1 +3 3
7 "Прут" Воскресинці 1 +1 3
8 "Прут" Семаківці 2 0 2
9 Дебеславці ФК 2 -5 1
10 "Довбушівець" 1 -2 0
11 "Нива" М.Кам`янка 2 -2 0
12 ФК Хлібичин 2 -3 0
13 ФК Молодятин 2 -5 0
14 "Сокіл" Коршів 2 -9 0

Першість району

Тур: 1 - 13 квітня 14
Д Ю
"Нива" Джурків - ФСК "Коваль" 2:5 0:1
ФК Ценява - "Ураган" Ворона 1:0 1:2
"Княгинин" - ФК Торговиця 2:2 0:1
"Синивір" Іванівці - ФК Черемхів 1:4 2:3
ФК Королівка-Корнич - "Вікторія" 1:2 5:1
"Ювента" - ФК Голосків 0:0 2:2
Дорослі
М Команда I РM O
1 ФСК "Коваль" 1 +3 3
2 ФК Черемхів 1 +3 3
3 "Вікторія" 1 +1 3
4 ФК Ценява 1 +1 3
5 ФК Торговиця 1 0 1
6 ФК Голосків 1 0 1
7 "Ювента" 1 0 1
8 "Княгинин" 1 0 1
9 ФК Сопів 0 0 0
10 "Ураган" Ворона 1 -1 0
11 ФК Королівка-Корнич 1 -1 0
12 "Нива" Джурків 1 -3 0
13 "Синивір" Іванівці 1 -3 0
Юнаки
М Команда I РM O
1 ФК Королівка-Корнич 1 +4 3
2 "Ураган" Ворона 1 +1 3
3 ФК Торговиця 1 +1 3
4 ФК Черемхів 1 +1 3
5 ФСК "Коваль" 1 +1 3
6 ФК Голосків 1 0 1
7 "Ювента" 1 0 1
8 ФК Сопів 0 0 0
9 "Княгинин" 1 -1 0
10 "Нива" Джурків 1 -1 0
11 "Синивір" Іванівці 1 -1 0
12 ФК Ценява 1 -1 0
13 "Вікторія" 1 -4 0


Також в категорії :


Коментарі відсутні

Please, login or register for commenting!