На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів

24.06.2019 Районний футбол

"Прометей" Матеївці - переможець футбольного турніру пам'яті Михайла Вишиванюка

Версія для друку
​23 червня на стадіоні села Іванівці відбувся футбольний турнір "пам'яті Михайла Вишиванюка".

В змаганнях взяли участь представник чемпіонату області ФК Турка, представники чемпіонату району "Підгіря" Іванівці та "Прометей" Матеївці, ФК Варатик (Коломия).

Учасників привітали рідні Михайла Васильовича, також народний депутат України Андрій Іванчук та президент футбольного клубу Турка Мирослав Червінський.

В першому матчі зустрілись господарі турніру команда "Підгіря" Іванівці та ФК Варатик. Основний час матчу завершився з рахунком 0-0, в серії одинадцятиметрових ударів сильнішими виявились коломияни.

В другому зійшлись команди ФК Турка та "Прометей" Матеївці. Поступаючись по ходу зустрічі 2-0 гравцям Прометею вдалось на останніх секундах поєдинку зрівняти рахунок, а в серії одинадцятиметрових взагалі вирвати перемогу.

Таким чином в боротьбі за бронзу зіграли Іванівці та Турка, а фінал Матеївці та Варатик.

Матч за 3 місце проходив в гострій боротьбі, проте клас ФК Турка дався в знаки і команда впевнено перемогла 2-0.

У фіналі глядачі теж побачили динамічний футбол, матеївецьким футболістам вдалось заволодіти ініціативою, що в підсумку дозволило їм перемогти опонента з рахунком 3-0.

Учасники були нагородженні цінними призами, медалями, дипломом, а переможці кубком.Також в категорії :


Коментарі відсутні

Please, login or register for commenting!