На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів

27.06.2018 Районний футбол

Підсумки засідання КДК ФФКР від 27.06.2018

Версія для друку
Відбулось чергове засідання КДК ФФКР.

На засіданні було розглянуто декілька питань та, що цікаво виникло ще більше нових.

Першим розглянуто питання участі підставного гравця в матчі юнацьких команд В.Камянки та Корнича в складі господарів. За поданими матеріалами юнацькому складу команди В.Камянка зараховано технічну поразку 0-3.

Наступними розглядались питання, щодо порушення регламенту командою Коршів в матчі проти команди Голосків та дій арбітра матчу Коршів - Матеївці В.Турянського стосовно дисциплінарних санкцій до гравця команди Коршів Синчука Ярослава.

По першій частині під час слухання було висуното чимало конспірологічних теорій змови проти комади Коршів, та чимало некомпетентних звинувачень в адрес комітету з проведення змагань. Серед позитиву нарешті звернули увагу на проблематику дотримання норм регламенту в частині заповнення рапорту арбітра, який є офіційним документом проте наша спортивна громадськість, ще не може звикнути до даного факту. Як результат рішення залишити результат в силі, яке хоть і дещо суперечить нормам регламенту та офіційному протоколу матчу проте що з морально-етичної точки зору цілком справедливе.

По другому питанню, коментувати щось складно зважаючи на повну відсутність морально-етичних норм в діях головного арбітра матчу, до якого так і не повернулись спогади як він проводив матч (це звісно жарт). Проте згідно офіційного рапорту Синчук Ярослав одержа тільки одне попередження і судячи з рішення зможе зіграти наступний матч команди. В даному випадку навпаки дотримані всі норми регламенту, проте з морально етичної точки зору виникло чимало запитань, а чи має даний гравець моральне право грати в вирішальній грі. Також дивно, що при розгляді даного питання представники Коршева вже не розповідали про совість та моральність.

Як підсумок хочеться щоб з даного, хоча неприємного інцеденту всі винесли бодай який урок. Та ми почнемо керуватись одними нормами для всіх а не вибірковими.

Також ремарка.

Нагадуємо, що через ряд причин даний сайт не є офіційним сайтом федерації, оперативність оновлення таблиць та результатів залежить в більшості від представників команд та арбітрів. А коментарі і поради від людей які палець об палець не вдарили для існування даного ресурсу, проте вважають його чи не своєю власність доволі не коректні. Наразі ведеться перекодування сайту для адаптації під нову версію бази даних ФФУ.Також в категорії :


Коментарі відсутні

Please, login or register for commenting!