На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів

27.04.2015 Районний футбол

Календар першості Коломийського району 2015

Версія для друку
Календар першості Коломийського району на 2015 рік. В календарі матчі винесені на резервні дні будуть погоджені з представниками відповідних команд. Така ситуація виникла через те, що 2 команди першості, а саме Мала Камянка-2 та Старий Гвіздець грають на полях в Малій Камянці та Гвіздці де свої матчі проводять перша команда Малої Камянки та учасник першості області Гвіздець.

Коло

Тур

Господарі

Гості

Дата

Коло: 1

Тур: 1

Дата: 26.04.2015

1

1

1

ФК Торговиця (Коломийський р-н)

ФСК Коваль (Ковалівка)

26.04.2015

1

1

2

ФК Ворона ()

ФК Ценява ()

26.04.2015

1

1

3

Карпати (Спас)

ФК Мала Кам'янка-2 ()

26.04.2015

1

1

4

ФК Черемхів ()

Синивір (Іванівці)

26.04.2015

1

1

5

Ювента (Лісна Слобідка)

ФК Королівка-Корнич ()

26.04.2015

1

1

6

ФК Голосків ()

Нива (Джурків)

26.04.2015

1

1

7

Вікторія (Велика Кам`янка)

Старт (Старий Гвіздець)

26.04.2015

Тур: 2

Дата: 03.05.2015

1

2

8

ФСК Коваль (Ковалівка)

Вікторія (Велика Кам`янка)

03.05.2015

1

2

9

Нива (Джурків)

Старт (Старий Гвіздець)

03.05.2015

1

2

10

ФК Королівка-Корнич ()

ФК Голосків ()

03.05.2015

1

2

11

Синивір (Іванівці)

Ювента (Лісна Слобідка)

03.05.2015

1

2

12

ФК Мала Кам'янка-2 ()

ФК Черемхів ()

03.05.2015

1

2

13

ФК Ценява ()

Карпати (Спас)

03.05.2015

1

2

14

ФК Торговиця (Коломийський р-н)

ФК Ворона ()

03.05.2015

Тур: 3

Дата: 09.05.2015

1

3

15

Ювента (Лісна Слобідка)

ФК Мала Кам'янка-2 ()

09.05.2015

1

3

16

Старт (Старий Гвіздець)

ФК Королівка-Корнич ()

09.05.2015

Дата: 10.05.2015

1

3

17

ФК Ворона ()

ФСК Коваль (Ковалівка)

10.05.2015

1

3

18

Карпати (Спас)

ФК Торговиця (Коломийський р-н)

10.05.2015

1

3

19

ФК Черемхів ()

ФК Ценява ()

10.05.2015

1

3

20

ФК Голосків ()

Синивір (Іванівці)

10.05.2015

1

3

21

Вікторія (Велика Кам`янка)

Нива (Джурків)

10.05.2015

Тур: 4

Дата: 16.05.2015

1

4

22

ФК Торговиця (Коломийський р-н)

ФК Черемхів ()

16.05.2015

Дата: 17.05.2015

1

4

23

ФСК Коваль (Ковалівка)

Нива (Джурків)

17.05.2015

1

4

24

ФК Королівка-Корнич ()

Вікторія (Велика Кам`янка)

17.05.2015

1

4

25

Синивір (Іванівці)

Старт (Старий Гвіздець)

17.05.2015

1

4

26

ФК Мала Кам'янка-2 ()

ФК Голосків ()

17.05.2015

1

4

27

ФК Ценява ()

Ювента (Лісна Слобідка)

17.05.2015

1

4

28

ФК Ворона ()

Карпати (Спас)

17.05.2015

Тур: 5

Дата:

1

5

180

Старт (Старий Гвіздець)

ФК Мала Кам'янка-2 ()

Резервний день

Дата: 23.05.2015

1

5

29

Нива (Джурків)

ФК Королівка-Корнич ()

23.05.2015

Дата: 24.05.2015

1

5

30

Карпати (Спас)

ФСК Коваль (Ковалівка)

24.05.2015

1

5

31

ФК Черемхів ()

ФК Ворона ()

24.05.2015

1

5

32

Ювента (Лісна Слобідка)

ФК Торговиця (Коломийський р-н)

24.05.2015

1

5

33

ФК Голосків ()

ФК Ценява ()

24.05.2015

1

5

34

Вікторія (Велика Кам`янка)

Синивір (Іванівці)

24.05.2015

Тур: 6

Дата: 30.05.2015

1

6

35

ФК Ценява ()

Старт (Старий Гвіздець)

30.05.2015

Дата: 31.05.2015

1

6

36

ФСК Коваль (Ковалівка)

ФК Королівка-Корнич ()

31.05.2015

1

6

37

Синивір (Іванівці)

Нива (Джурків)

31.05.2015

1

6

38

ФК Мала Кам'янка-2 ()

Вікторія (Велика Кам`янка)

31.05.2015

1

6

39

ФК Торговиця (Коломийський р-н)

ФК Голосків ()

31.05.2015

1

6

40

ФК Ворона ()

Ювента (Лісна Слобідка)

31.05.2015

1

6

41

Карпати (Спас)

ФК Черемхів ()

31.05.2015

Тур: 7

Дата:

1

7

181

Старт (Старий Гвіздець)

ФК Торговиця (Коломийський р-н)

Резервний день

Дата: 06.06.2015

1

7

42

ФК Голосків ()

ФК Ворона ()

06.06.2015

Дата: 07.06.2015

1

7

43

ФК Черемхів ()

ФСК Коваль (Ковалівка)

07.06.2015

1

7

44

Ювента (Лісна Слобідка)

Карпати (Спас)

07.06.2015

1

7

45

Вікторія (Велика Кам`янка)

ФК Ценява ()

07.06.2015

1

7

46

Нива (Джурків)

ФК Мала Кам'янка-2 ()

07.06.2015

1

7

47

ФК Королівка-Корнич ()

Синивір (Іванівці)

07.06.2015

Тур: 8

Дата: 13.06.2015

1

8

48

ФСК Коваль (Ковалівка)

Синивір (Іванівці)

13.06.2015

Дата: 14.06.2015

1

8

49

ФК Мала Кам'янка-2 ()

ФК Королівка-Корнич ()

14.06.2015

1

8

50

ФК Ценява ()

Нива (Джурків)

14.06.2015

1

8

51

ФК Торговиця (Коломийський р-н)

Вікторія (Велика Кам`янка)

14.06.2015

1

8

52

ФК Ворона ()

Старт (Старий Гвіздець)

14.06.2015

1

8

53

Карпати (Спас)

ФК Голосків ()

14.06.2015

1

8

54

ФК Черемхів ()

Ювента (Лісна Слобідка)

14.06.2015

Тур: 9

Дата: 21.06.2015

1

9

55

Ювента (Лісна Слобідка)

ФСК Коваль (Ковалівка)

21.06.2015

1

9

56

ФК Голосків ()

ФК Черемхів ()

21.06.2015

1

9

57

Старт (Старий Гвіздець)

Карпати (Спас)

21.06.2015

1

9

58

Вікторія (Велика Кам`янка)

ФК Ворона ()

21.06.2015

1

9

59

Нива (Джурків)

ФК Торговиця (Коломийський р-н)

21.06.2015

1

9

60

ФК Королівка-Корнич ()

ФК Ценява ()

21.06.2015

1

9

61

Синивір (Іванівці)

ФК Мала Кам'янка-2 ()

21.06.2015

Тур: 10

Дата: 27.06.2015

1

10

62

Карпати (Спас)

Вікторія (Велика Кам`янка)

27.06.2015

Дата: 28.06.2015

1

10

63

ФСК Коваль (Ковалівка)

ФК Мала Кам'янка-2 ()

28.06.2015

1

10

64

ФК Ценява ()

Синивір (Іванівці)

28.06.2015

1

10

65

ФК Торговиця (Коломийський р-н)

ФК Королівка-Корнич ()

28.06.2015

1

10

66

ФК Ворона ()

Нива (Джурків)

28.06.2015

1

10

67

ФК Черемхів ()

Старт (Старий Гвіздець)

28.06.2015

1

10

68

Ювента (Лісна Слобідка)

ФК Голосків ()

28.06.2015

Тур: 11

Дата:

1

11

182

ФК Мала Кам'янка-2 ()

ФК Ценява ()

Резервний день

Дата: 05.07.2015

1

11

69

ФК Голосків ()

ФСК Коваль (Ковалівка)

05.07.2015

1

11

70

Старт (Старий Гвіздець)

Ювента (Лісна Слобідка)

05.07.2015

1

11

71

Вікторія (Велика Кам`янка)

ФК Черемхів ()

05.07.2015

1

11

72

Нива (Джурків)

Карпати (Спас)

05.07.2015

1

11

73

ФК Королівка-Корнич ()

ФК Ворона ()

05.07.2015

1

11

74

Синивір (Іванівці)

ФК Торговиця (Коломийський р-н)

05.07.2015

Тур: 12

Дата: 12.07.2015

1

12

75

ФСК Коваль (Ковалівка)

ФК Ценява ()

12.07.2015

1

12

76

ФК Торговиця (Коломийський р-н)

ФК Мала Кам'янка-2 ()

12.07.2015

1

12

77

ФК Ворона ()

Синивір (Іванівці)

12.07.2015

1

12

78

Карпати (Спас)

ФК Королівка-Корнич ()

12.07.2015

1

12

79

ФК Черемхів ()

Нива (Джурків)

12.07.2015

1

12

80

Ювента (Лісна Слобідка)

Вікторія (Велика Кам`янка)

12.07.2015

1

12

81

Старт (Старий Гвіздець)

ФК Голосків ()

12.07.2015

Тур: 13

Дата: 19.07.2015

1

13

82

Старт (Старий Гвіздець)

ФСК Коваль (Ковалівка)

19.07.2015

1

13

83

Вікторія (Велика Кам`янка)

ФК Голосків ()

19.07.2015

1

13

84

Нива (Джурків)

Ювента (Лісна Слобідка)

19.07.2015

1

13

85

ФК Королівка-Корнич ()

ФК Черемхів ()

19.07.2015

1

13

86

Синивір (Іванівці)

Карпати (Спас)

19.07.2015

1

13

87

ФК Мала Кам'янка-2 ()

ФК Ворона ()

19.07.2015

1

13

88

ФК Ценява ()

ФК Торговиця (Коломийський р-н)

19.07.2015

Коло: 2

Тур: 14

Дата: 02.08.2015

2

14

89

ФСК Коваль (Ковалівка)

Старт (Старий Гвіздець)

02.08.2015

2

14

90

ФК Голосків ()

Вікторія (Велика Кам`янка)

02.08.2015

2

14

91

Ювента (Лісна Слобідка)

Нива (Джурків)

02.08.2015

2

14

92

ФК Черемхів ()

ФК Королівка-Корнич ()

02.08.2015

2

14

93

Карпати (Спас)

Синивір (Іванівці)

02.08.2015

2

14

94

ФК Ворона ()

ФК Мала Кам'янка-2 ()

02.08.2015

2

14

95

ФК Торговиця (Коломийський р-н)

ФК Ценява ()

02.08.2015

Тур: 15

Дата:

2

15

177

ФК Мала Кам'янка-2 ()

ФК Торговиця (Коломийський р-н)

Резервний день

Дата: 09.08.2015

2

15

96

ФК Ценява ()

ФСК Коваль (Ковалівка)

09.08.2015

2

15

97

Синивір (Іванівці)

ФК Ворона ()

09.08.2015

2

15

98

ФК Королівка-Корнич ()

Карпати (Спас)

09.08.2015

2

15

99

Нива (Джурків)

ФК Черемхів ()

09.08.2015

2

15

100

Вікторія (Велика Кам`янка)

Ювента (Лісна Слобідка)

09.08.2015

2

15

101

ФК Голосків ()

Старт (Старий Гвіздець)

09.08.2015

Тур: 16

Дата: 16.08.2015

2

16

102

ФСК Коваль (Ковалівка)

ФК Голосків ()

16.08.2015

2

16

103

Ювента (Лісна Слобідка)

Старт (Старий Гвіздець)

16.08.2015

2

16

104

ФК Черемхів ()

Вікторія (Велика Кам`янка)

16.08.2015

2

16

105

Карпати (Спас)

Нива (Джурків)

16.08.2015

2

16

106

ФК Ворона ()

ФК Королівка-Корнич ()

16.08.2015

2

16

107

ФК Торговиця (Коломийський р-н)

Синивір (Іванівці)

16.08.2015

2

16

108

ФК Ценява ()

ФК Мала Кам'янка-2 ()

16.08.2015

Тур: 17

Дата:

2

17

178

ФК Мала Кам'янка-2 ()

ФСК Коваль (Ковалівка)

Резервний день

2

17

179

Старт (Старий Гвіздець)

ФК Черемхів ()

Резервний день

Дата: 22.08.2015

2

17

109

Вікторія (Велика Кам`янка)

Карпати (Спас)

22.08.2015

Дата: 23.08.2015

2

17

110

Синивір (Іванівці)

ФК Ценява ()

23.08.2015

2

17

111

ФК Королівка-Корнич ()

ФК Торговиця (Коломийський р-н)

23.08.2015

2

17

112

Нива (Джурків)

ФК Ворона ()

23.08.2015

2

17

113

ФК Голосків ()

Ювента (Лісна Слобідка)

23.08.2015

Тур: 18

Дата: 30.08.2015

2

18

114

ФСК Коваль (Ковалівка)

Ювента (Лісна Слобідка)

30.08.2015

2

18

115

ФК Черемхів ()

ФК Голосків ()

30.08.2015

2

18

116

Карпати (Спас)

Старт (Старий Гвіздець)

30.08.2015

2

18

117

ФК Ворона ()

Вікторія (Велика Кам`янка)

30.08.2015

2

18

118

ФК Торговиця (Коломийський р-н)

Нива (Джурків)

30.08.2015

2

18

119

ФК Ценява ()

ФК Королівка-Корнич ()

30.08.2015

2

18

120

ФК Мала Кам'янка-2 ()

Синивір (Іванівці)

30.08.2015

Тур: 19

Дата: 05.09.2015

2

19

121

Синивір (Іванівці)

ФСК Коваль (Ковалівка)

05.09.2015

Дата: 06.09.2015

2

19

122

ФК Королівка-Корнич ()

ФК Мала Кам'янка-2 ()

06.09.2015

2

19

123

Нива (Джурків)

ФК Ценява ()

06.09.2015

2

19

124

Вікторія (Велика Кам`янка)

ФК Торговиця (Коломийський р-н)

06.09.2015

2

19

125

Старт (Старий Гвіздець)

ФК Ворона ()

06.09.2015

2

19

126

ФК Голосків ()

Карпати (Спас)

06.09.2015

2

19

127

Ювента (Лісна Слобідка)

ФК Черемхів ()

06.09.2015

Тур: 20

Дата: 12.09.2015

2

20

128

ФК Ворона ()

ФК Голосків ()

12.09.2015

Дата: 13.09.2015

2

20

129

ФСК Коваль (Ковалівка)

ФК Черемхів ()

13.09.2015

2

20

130

Карпати (Спас)

Ювента (Лісна Слобідка)

13.09.2015

2

20

131

ФК Торговиця (Коломийський р-н)

Старт (Старий Гвіздець)

13.09.2015

2

20

132

ФК Ценява ()

Вікторія (Велика Кам`янка)

13.09.2015

2

20

133

ФК Мала Кам'янка-2 ()

Нива (Джурків)

13.09.2015

2

20

134

Синивір (Іванівці)

ФК Королівка-Корнич ()

13.09.2015

Тур: 21

Дата: 20.09.2015

2

21

135

ФК Королівка-Корнич ()

ФСК Коваль (Ковалівка)

20.09.2015

2

21

136

Нива (Джурків)

Синивір (Іванівці)

20.09.2015

2

21

137

Вікторія (Велика Кам`янка)

ФК Мала Кам'янка-2 ()

20.09.2015

2

21

138

Старт (Старий Гвіздець)

ФК Ценява ()

20.09.2015

2

21

139

ФК Голосків ()

ФК Торговиця (Коломийський р-н)

20.09.2015

2

21

140

Ювента (Лісна Слобідка)

ФК Ворона ()

20.09.2015

2

21

141

ФК Черемхів ()

Карпати (Спас)

20.09.2015

Тур: 22

Дата: 26.09.2015

2

22

142

ФК Королівка-Корнич ()

Нива (Джурків)

26.09.2015

Дата: 27.09.2015

2

22

143

ФСК Коваль (Ковалівка)

Карпати (Спас)

27.09.2015

2

22

144

ФК Ворона ()

ФК Черемхів ()

27.09.2015

2

22

145

ФК Торговиця (Коломийський р-н)

Ювента (Лісна Слобідка)

27.09.2015

2

22

146

ФК Ценява ()

ФК Голосків ()

27.09.2015

2

22

147

ФК Мала Кам'янка-2 ()

Старт (Старий Гвіздець)

27.09.2015

2

22

148

Синивір (Іванівці)

Вікторія (Велика Кам`янка)

27.09.2015

Тур: 23

Дата: 03.10.2015

2

23

149

ФК Черемхів ()

ФК Торговиця (Коломийський р-н)

03.10.2015

Дата: 04.10.2015

2

23

150

Нива (Джурків)

ФСК Коваль (Ковалівка)

04.10.2015

2

23

151

Вікторія (Велика Кам`янка)

ФК Королівка-Корнич ()

04.10.2015

2

23

152

Старт (Старий Гвіздець)

Синивір (Іванівці)

04.10.2015

2

23

153

ФК Голосків ()

ФК Мала Кам'янка-2 ()

04.10.2015

2

23

154

Ювента (Лісна Слобідка)

ФК Ценява ()

04.10.2015

2

23

155

Карпати (Спас)

ФК Ворона ()

04.10.2015

Тур: 24

Дата: 10.10.2015

2

24

156

ФК Мала Кам'янка-2 ()

Ювента (Лісна Слобідка)

10.10.2015

Дата: 11.10.2015

2

24

157

ФСК Коваль (Ковалівка)

ФК Ворона ()

11.10.2015

2

24

158

ФК Торговиця (Коломийський р-н)

Карпати (Спас)

11.10.2015

2

24

159

ФК Ценява ()

ФК Черемхів ()

11.10.2015

2

24

160

Синивір (Іванівці)

ФК Голосків ()

11.10.2015

2

24

161

ФК Королівка-Корнич ()

Старт (Старий Гвіздець)

11.10.2015

2

24

162

Нива (Джурків)

Вікторія (Велика Кам`янка)

11.10.2015

Тур: 25

Дата: 18.10.2015

2

25

163

Вікторія (Велика Кам`янка)

ФСК Коваль (Ковалівка)

18.10.2015

2

25

164

Старт (Старий Гвіздець)

Нива (Джурків)

18.10.2015

2

25

165

ФК Голосків ()

ФК Королівка-Корнич ()

18.10.2015

2

25

166

Ювента (Лісна Слобідка)

Синивір (Іванівці)

18.10.2015

2

25

167

ФК Черемхів ()

ФК Мала Кам'янка-2 ()

18.10.2015

2

25

168

Карпати (Спас)

ФК Ценява ()

18.10.2015

2

25

169

ФК Ворона ()

ФК Торговиця (Коломийський р-н)

18.10.2015

Тур: 26

Дата: 25.10.2015

2

26

170

ФСК Коваль (Ковалівка)

ФК Торговиця (Коломийський р-н)

25.10.2015

2

26

171

ФК Ценява ()

ФК Ворона ()

25.10.2015

2

26

172

ФК Мала Кам'янка-2 ()

Карпати (Спас)

25.10.2015

2

26

173

Синивір (Іванівці)

ФК Черемхів ()

25.10.2015

2

26

174

ФК Королівка-Корнич ()

Ювента (Лісна Слобідка)

25.10.2015

2

26

175

Нива (Джурків)

ФК Голосків ()

25.10.2015

2

26

176

Вікторія (Велика Кам`янка)

Старт (Старий Гвіздець)

25.10.2015



Також в категорії :


Коментарі відсутні

Please, login or register for commenting!