На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів

30.04.2019 Районний футбол

Календар матчів першості району на весняну частину

Версія для друку
Календар матчів першості району
 Коло 2
 Тур 10 
 Дата 04.04.2019 17-00
37 ФК Мишин (Коломийський р-н) (22004589) ФК Черемхів (22001798)
 Дата 05.04.2019 16-00
38 ДОЗ Коломия (Коломия) Ювента (Лісна Слобідка) (22001801)
39 ФК Голосків (22001800) Метеор (Жукотин) (22001775)
40 Спартак (Струпків) (22001777) Прут (Саджавка) (22001763)
 Тур 11 
 Дата 12.05.2019 16-00
41 Метеор (Жукотин) (22001775) Спартак (Струпків) (22001777)
43 ФК Черемхів (22001798) ДОЗ Коломия (Коломия)
44 Прут (Семаківці) (22001783) ФК Мишин (Коломийський р-н) (22004589)
 Дата 11.05.2019 17-00
42 Ювента (Лісна Слобідка) (22001801) ФК Голосків (22001800)
 Тур 12 
 Дата 19.05.2019 16-00
45 ДОЗ Коломия (Коломия) Прут (Семаківці) (22001783)
46 ФК Голосків (22001800) ФК Черемхів (22001798)
47 Спартак (Струпків) (22001777) Ювента (Лісна Слобідка) (22001801)
 Дата 18.05.2019 17-00
48 Прут (Саджавка) (22001763) Метеор (Жукотин) (22001775)
 Тур 13 
 Дата 26.05.2019 16-00
49 Ювента (Лісна Слобідка) (22001801) Прут (Саджавка) (22001763)
50 ФК Черемхів (22001798) Спартак (Струпків) (22001777)
51 Прут (Семаківці) (22001783) ФК Голосків (22001800)
 Дата 25.05.2019 17-00 (дата матчу може бути змінена в звязку з участю команди ДОЗ у 1/2 фіналу кубку)
52 ФК Мишин (Коломийський р-н) (22004589) ДОЗ Коломия (Коломия)
 Тур 14 
 Дата 02.06.2019 17-00
53 ФК Голосків (22001800) ФК Мишин (Коломийський р-н) (22004589)
55 Прут (Саджавка) (22001763) ФК Черемхів (22001798)
56 Метеор (Жукотин) (22001775) Ювента (Лісна Слобідка) (22001801)
 Дата 01.06.2019 18-00
54 Спартак (Струпків) (22001777) Прут (Семаківці) (22001783)
 Тур 15 
 Дата 06.06.2019 18-00
57 ФК Черемхів (22001798) Метеор (Жукотин) (22001775)
58 Прут (Семаківці) (22001783) Прут (Саджавка) (22001763)
59 ФК Мишин (Коломийський р-н) (22004589) Спартак (Струпків) (22001777)
60 ДОЗ Коломия (Коломия) ФК Голосків (22001800)
 Тур 16 
 Дата 09.06.2019 17-00
61 Спартак (Струпків) (22001777) ДОЗ Коломия (Коломия)
62 Прут (Саджавка) (22001763) ФК Мишин (Коломийський р-н) (22004589)
63 Метеор (Жукотин) (22001775) Прут (Семаківці) (22001783)
64 Ювента (Лісна Слобідка) (22001801) ФК Черемхів (22001798)
 Тур 17 
 Дата 23.06.2019 17-00
65 Прут (Семаківці) (22001783) Ювента (Лісна Слобідка) (22001801)
66 ФК Мишин (Коломийський р-н) (22004589) Метеор (Жукотин) (22001775)
68 ФК Голосків (22001800) Спартак (Струпків) (22001777)
 Дата 22.06.2019 18-00
67 ДОЗ Коломия (Коломия) Прут (Саджавка) (22001763)
 Тур 18 
 Дата 30.06.2019 17-00
69 Прут (Саджавка) (22001763) ФК Голосків (22001800)
70 Метеор (Жукотин) (22001775) ДОЗ Коломия (Коломия)
71 Ювента (Лісна Слобідка) (22001801) ФК Мишин (Коломийський р-н) (22004589)
72 ФК Черемхів (22001798) Прут (Семаківці) (22001783)


Також в категорії :


Коментарі відсутні

Please, login or register for commenting!