На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів

09.08.2019 Районний футбол

Календар матчів чемпіонату та першості району на осінню частину сезону 19-20

Версія для друку
Календар матчів чемпіонату та першості району з футболу

Початок  матчів : серпень 15-00 17-00 (субота та четвер 16-00 18-00)  вересень 14-00 16-00 (субота та четвер 15-00 17-00) жовтень-листопад 13-00 15-00 (субота та четвер 14-00 16-00)

Чемпіонат 1 коло

  1. Довбушівець (Печеніжин)
  2. Сокіл (Коршів)
  3. Прут (Воскресинці)
  4. Карпати (Спас)
  5. ФК Хлібичин
  6. Метеор (Жукотин)
  7. Підгір'я (Іванівці-Товмачик)
  8. ДОЗ Коломия (Коломия)
  9. Прометей (Матеївці)

1 тур

25.08.2019
1. Сокіл (Коршів) - Прометей (Матеївці)
2. Прут (Воскресинці) - ДОЗ Коломия (Коломия)
3. Карпати (Спас) - Підгір'я (Іванівці-Товмачик)
4. ФК Хлібичин - Метеор (Жукотин)

2 тур

31.08.2019
7. Прометей (Матеївці) - Прут (Воскресинці)

01.09.2019
5. Підгір'я (Іванівці-Товмачик) - ФК Хлібичин
6. ДОЗ Коломия (Коломия) - Карпати (Спас)
8. Довбушівець (Печеніжин) - Сокіл (Коршів)

3 тур

07.09.2019
11. ФК Хлібичин - ДОЗ Коломия (Коломия) 08.09.2019
9. Прут (Воскресинці) - Довбушівець (Печеніжин)
10. Карпати (Спас) - Прометей (Матеївці)
12. Метеор (Жукотин) - Підгір'я (Іванівці-Товмачик)

4 тур

14.09.2019

15. Довбушівець (Печеніжин) - Карпати (Спас)

15.09.2019
13. ДОЗ Коломия (Коломия) - Метеор (Жукотин)
14. Прометей (Матеївці) - ФК Хлібичин

16. Сокіл (Коршів) - Прут (Воскресинці)

5 тур

21.09.2019
19. Метеор (Жукотин) - Прометей (Матеївці) 22.09.2019
17. Карпати (Спас) - Сокіл (Коршів)
18. ФК Хлібичин - Довбушівець (Печеніжин)
20. Підгір'я (Іванівці-Товмачик) - ДОЗ Коломия (Коломия)

6 тур

28.09.2019
24. Прут (Воскресинці) - Карпати (Спас)

29.09.2019
21. Прометей (Матеївці) - Підгір'я (Іванівці-Товмачик)
22. Довбушівець (Печеніжин) - Метеор (Жукотин)
23. Сокіл (Коршів) - ФК Хлібичин

7 тур

05.10.2019

27. Підгір'я (Іванівці-Товмачик) - Довбушівець (Печеніжин)

06.10.2019
25. ФК Хлібичин - Прут (Воскресинці)
26. Метеор (Жукотин) - Сокіл (Коршів)

28. ДОЗ Коломия (Коломия) - Прометей (Матеївці)

8 тур

13.10.2019
29. Довбушівець (Печеніжин) - ДОЗ Коломия (Коломия)
30. Сокіл (Коршів) - Підгір'я (Іванівці-Товмачик)
31. Прут (Воскресинці) - Метеор (Жукотин)
32. Карпати (Спас) - ФК Хлібичин

9 тур 

 20.10.2019
33. Метеор (Жукотин) - Карпати (Спас)
34. Підгір'я (Іванівці-Товмачик) - Прут (Воскресинці)
35. ДОЗ Коломия (Коломия) - Сокіл (Коршів)
36. Прометей (Матеївці) - Довбушівець (Печеніжин)

ЗАВАНТАЖИТИ КАЛДЕНДАР (PDF)

Першість 1 коло

  1. Ювента (Лісна Слобідка)
  2. ФК Мишин (Коломийський р-н)
  3. Прут (Семаківці)
  4. ФК Отинія
  5. ФК Черемхів
  6. ФК Голосків
  7. Спартак (Струпків)
  8. Княгинин (Підгайчики)

1 тур

25.08.2019
1. Ювента (Лісна Слобідка) - Княгинин (Підгайчики)
2. ФК Мишин (Коломийський р-н) - Спартак (Струпків)
3. Прут (Семаківці) - ФК Голосків
4. ФК Отинія - ФК Черемхів

2 тур

31.08.2019

6. ФК Голосків - ФК Отинія

01.09.20195. Княгинин (Підгайчики) - ФК Черемхів
7. Спартак (Струпків) - Прут (Семаківці)

8. Ювента (Лісна Слобідка) - ФК Мишин (Коломийський р-н)

3 тур

07.09.2019
9. ФК Мишин (Коломийський р-н) - Княгинин (Підгайчики)
08.09.2019
10. Прут (Семаківці) - Ювента (Лісна Слобідка)
11. ФК Отинія - Спартак (Струпків)
12. ФК Черемхів - ФК Голосків

4 тур

14.09.2019
15. Ювента (Лісна Слобідка) - ФК Отинія15.09.2019
13. Княгинин (Підгайчики) - ФК Голосків
14. Спартак (Струпків) - ФК Черемхів
16. ФК Мишин (Коломийський р-н) - Прут (Семаківці)

5 тур

21.09.2019
17. Прут (Семаківці) - Княгинин (Підгайчики)
19. ФК Черемхів - Ювента (Лісна Слобідка)
22.09.2019
18. ФК Отинія - ФК Мишин (Коломийський р-н)
20. ФК Голосків - Спартак (Струпків)

6 тур

28.09.2019
23. ФК Мишин (Коломийський р-н) - ФК Черемхів29.09.2019
21. Княгинин (Підгайчики) - Спартак (Струпків)
22. Ювента (Лісна Слобідка) - ФК Голосків
24. Прут (Семаківці) - ФК Отинія

7 тур

05.10.2019
28. Спартак (Струпків) - Ювента (Лісна Слобідка06.10.2019
25. ФК Отинія - Княгинин (Підгайчики)
26. ФК Черемхів - Прут (Семаківці)
27. ФК Голосків - ФК Мишин (Коломийський р-н)

ЗАВАНТАЖИТИ КАЛДЕНДАР (PDF)



Також в категорії :


Коментарі відсутні

Please, login or register for commenting!