На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів

18.09.2020 Районний футбол

Календар матчів Чемпіонату та першості району 2020-2021

Версія для друку
Календар матчів у 2-х лігах сезону 2020/2021

Календар Чемпіонату Району ( І Ліга) 

1 тур - 20.09.2020 (Початок 12:30)

Прометей (Матеївці) - ФК Отинія

Підгір'я (Іванівці) - ФК Мишин

Довбушівець (Печеніжин) - Прут (Семаківці)

ДОЗ (Коломия) - ФК Хлібичин

24.09 Кубок Району (Попередній етап)


2 тур -27.09.2020 (Початок 12:30)

ФК Отинія - ФК Хлібичин

Прут (Семаківці) - ДОЗ (Коломия)

ФК Мишин - Довбушівець (Печеніжин)

Прометей (Матеївці) - Підгір'я (Іванівці)

30.09/1.10 Кубок Району 1/8


3 тур - 4.10.2020 (Початок 16:00)

Підгір'я (Іванівці) - ФК Отинія

Довбушівець (Печеніжин) - Прометей (Матеївці)

ДОЗ (Коломия) - ФК Мишин

ФК Хлібичин - Прут (Семаківці)

7.10/8.10 Кубок Району 1/8


4 тур - 11.10.2020 (Початок 16:00)

ФК Отинія - Прут (Семаківці)

ФК Мишин - ФК Хлібичин

Прометей (Матеївці) - ДОЗ (Коломия)

Підгір'я (Іванівці) - Довбушівець (Печеніжин)

14.10 кубок Району 1/4


5 тур - 18.10.2020 (Початок 12:30)

Довбушівець (Печеніжин) - ФК Отинія

ДОЗ (Коломия) - Підгір'я (Іванівці)

ФК Хлібичин - Прометей (Матеївці)

Прут (Семаківці) - ФК Мишин

6 тур -25.10.2020 (Початок 12:30)

ФК Отинія - ФК Мишин

Прометей (Матеївці) - Прут (Семаківці)

Підгір'я (Іванівці) - ФК Хлібичин

Довбушівець (Печеніжин) - ДОЗ (Коломия)

7 тур - 1.11.2020 (Початок 16:00)

ДОЗ (Коломия) - ФК Отинія

ФК Хлібичин - Довбушівець (Печеніжин)

Прут (Семаківці) - Підгір'я (Іванівці)

ФК Мишин - Прометей (Матеївці) 

Календар Першості району ( ІІ Ліга)

1 тур (20.09.2020 – 16:00)

ФК Голосків - Старт (Старий Гвіздець)

Княгинин (Підгайчики) - ФК Шепарівці

Файні Перці (Лісна Слобідка) - ФК Сопів

ФК Корнич - Вікторія (Велика Кам'янка)

24.09 Кубок Району (Попередній етап)


2 тур (27.09.2020 – 16:00)

ФК Сопів - ФК Корнич

ФК Шепарівці - Файні Перці (Лісна Слобідка)

Старт (Старий Гвіздець) - Княгинин (Підгайчики)

ФК Черемхів - ФК Голосків

30.09/1.10 Кубок Району 1/8


3 тур (4.10.2020 – 12:30)

Княгинин (Підгайчики) - ФК Черемхів

Файні Перці (Лісна Слобідка) - Старт (Ст.Гвіздець)

ФК Корнич - ФК Шепарівці

Вікторія (Велика Кам'янка) - ФК Сопів

7.10/8.10 Кубок Району 1/8

4 тур (11.10.2020 – 12:30)

ФК Шепарівці - Вікторія (Велика Кам'янка)

Старт (Старий Гвіздець) - ФК Корнич

ФК Черемхів - Файні Перці (Лісна Слобідка)

ФК Голосків (Голосків) - Княгинин (Підгайчики)

14.10 Кубок Району 1/4


5 тур (18.10.2020 – 16:00)

Файні Перці (Лісна Слобідка) - ФК Голосків

ФК Корнич - ФК Черемхів

Вікторія (Велика Кам'янка) - Старт (Ст. Гвіздець)

ФК Сопів - ФК Шепарівці

6 тур (25.10.2020 – 16:00)

Старт (Старий Гвіздець) - ФК Сопів

ФК Черемхів - Вікторія (Велика Кам'янка)

ФК Голосків (Голосків) - ФК Корнич

Княгинин (Підгайчики) - Файні Перці (Л.Слобідка)

7 тур (1.11.2020 – 12:30)

ФК Корнич - Княгинин (Підгайчики)

Вікторія (Велика Кам'янка) - ФК Голосків

ФК Сопів - ФК Черемхів

ФК Шепарівці - Старт (Старий Гвіздець)

8 тур (8.11.2020 – 12:30)

ФК Черемхів - ФК Шепарівці

ФК Голосків - ФК Сопів

Княгинин (Підгайчики) - Вікторія (Велика Кам'янка)

Файні Перці (Лісна Слобідка) - ФК Корнич

9 тур (15.11.2020 – 15:00)

Вікторія (В. Кам'янка) - Ювента (Лісна Слобідка)

ФК Сопів - Княгинин (Підгайчики)

ФК Шепарівці - ФК Голосків

Старт (Старий Гвіздець) - ФК Черемхів 



Також в категорії :


Коментарі відсутні

Please, login or register for commenting!