На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів

11.05.2016 Районний футбол

ФК Угорники - володар Суперкубку Коломийського району з футболу

Версія для друку
Суперкубок Коломийського району з футболу

ФК Угорники - "Метеор" Жукотин - 2:0

8 травня, смт. Печеніжин.

Головний арбітр: Горук Василь (смт. Печеніжин).

Асистенти арбітра: Бойчук Михайло (с. Рунгури), Макарчук Володимир (с. Велика Кам'янка).

Склад команди ФК Угорники: Кудла Мафтій, Ольшанецький Богдан, Ольшанецький Олег, Бойків Андрій, Гурак Володимир, Шпільчак Сергій, Іванців Максим (к), Іванців Сергій, Щербина Василь, Качан Ярослав, Фірсов Артур.Запасні гравці: Іванців Роман, Дзісяк Михайло, Баюрчак Дмитро, Григорів Любомир, Кондрат Михайло, Марчук Ігор, Курдибанюк Віталій.

Склад команди "Метеор" Жукотин: Кріль Юрій, Андрієчко Олександр, Козоріз Степан, Мельничук Назар, Середюк Олег, Цюцяк Євген, Островський Денис, Антонюк Назар, Павлюк Олег, Івасютин Василь, Лютий Василь. Запасні гравці: Андрейчук Юрій, Ткачук Богдан, Козоріз Олег, Ткачук Андрій, Тироус Володимир, Івасютин Віктор, Саманів Сергій.

8 травня на стадіоні селища Печеніжин відбувся матч за звання володаря Суперкубку Коломийського району з футболу між командами ФК Угорники та "Метеор" Жукотин. Ще до початку матчу було зрозуміло, що це буде принципове протистояння. Саме жукотинські футболісти на стадії 1/4 минулого року вибили ФК Угорники з розіграшу Кубку і в підсумку стали минулорічними володарями. Також додавав інтриги той факт, що минулого року ігри чемпіонату між Угорниками і Жукотином були дуже "гарячими". Але забігаючи наперед, варто відзначити коректну поведінку футболістів на полі.

Суперкубок Коломийського району з футболу

Перед початком матчу гравців і вболівальників обидвох команд привітали голова Коломийського районної ради Роман Васильович Дячук і депутат обласної ради Дмитро Васильович Лащук та побажали безкомпромісної, чесної боротьби на полі.

Привітання Дячука Романа

Після привітань арбітри матчу вивели команди на поле і футболісти без розвідки розпочали будувати свої атаки. На перших хвилинах матчу було видно деяку невпевненість в діях чемпіона. Метеор на протязі перших п'яти-десяти хвилин мав хороші моменти біля воріт Мафтія Кудли. Але все повністю змінилося десь до 15 хвилини матчу, коли ФК Угорники взяли гру під свій контроль. Хороші переводи з флангу на фланг, пристрілки з далекої і середньої дистанції дали свої плоди. На 19 хвилині матчу Ярослав Качан скористався неузгодженістю жукотинських захисників і пробив в дальній кут. М'яч від стійки опинився в сітці воріт.

Після пропущеного голу ФК Угорники не збавляли обертів і на 22 хвилині Щербина Василь замкнув прострільну передачу Ярослава Качана. В першому таймі був забитий ще один гол в ворота Метеору, але відмінений через порушення правил.

В другому таймі ФК Угорники продовжували тиснути на ворота суперника і таки забили гол, проте асистент арбітра зафіксував положення поза грою. В підсумку гра завершилася перемогою минулорічного чемпіона над володарем Кубку.

Незважаючи на статус і градус поєдинку, вся гра пройшла в спортивній чесній боротьбі. Головний арбітр матчу показав тільки дві жовті картки на дві команди. Вболівальники поводили себе толерантно по відношенню до суперника і нестримно і палко підтримували свої команди.

Після нагородження всі залишилися задоволені тим святом, яке подарували команди на полі.

Відеонарізка з матчу

Оператор - Олексій Лиско.

ФК Угорники також щиро вдячні Дмитру Лащуку і працівникам стадіону за відмінну підготовку футбольного поля, своїм фанатам, які два тайми безупинно вболівали за футболістів, меценатам і спонсорам, які допомагають і підтримуюють команду.Також в категорії :


Коментарі відсутні

Please, login or register for commenting!