На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів

19.06.2019 Районний футбол

Фінал кубку Коломийського району 2018/2019

Версія для друку
16 червня 2019 на стадіоні "Юність" м.Коломия відбулись фінали чергового розіграшу кубку Коломийського району з футболу.

Першими на газон центрального стадіону Коломийщини вийшли фіналісти серед юнацьких складів, команди ФК Мишини та "Довбушівець" Печеніжин.

Номінальні господарі вже з перших хвилин захопили ініціативу в матчі і вже на 20 хвилині лідер команди Мишин Гросу Арсен відкрив рахунок в матчі. Номінальні гості намагались змінити хід поєдинку, та юнаки ФК Мишин в цей день виглядали переконливіше. На 64 хвилині матчу другий мяч у ворота суперника відправив все той же Арсен Гросу. 2-0 саме з таким рахунком і завершився матч.

Одразу по закінченні відбулась церемонія нагородження за участю голови районної ради Романа Дячука, начальника відділу молоді та спорту Коломийської РДА Олега Дем'янюка, заступника голови ФФКР Олександра Гнатюка

Хочеться зауважити, що даний матч показав що в регіоні підростає хороше молоде покоління футболістів

Одразу по завершенню урочистостей на газон вийшли основні склади команд Коршева та Печеніжина.

Перед початком матчу з привітаннями та побажаннями хорошої гри до команд звернулись депутат обласної ради Дмитро Лащук, голова районної ради Роман Дячук, президент команди "Сокіл" Василь Війтенко

Далі керувати процесом взялась бригада арбітрів у такому складі: Станіслав Орищук (Пістинь), АНдрій Турянський (Коломия), Віталій Корнута (Коломия)

Незважаючи на спеку команди розпочали матч в хорошому темпі і вже на 9 хвилині гравці Довбушівця отримали право на одинадцятиметровий удар. До позначки підійшов Микола Юхненко і вправно реалізував свою можливість.

"Сокіл" одразу спробував виправити ситуацію і на 27 хвилині після стрімкої атаки зусилля партнерів реалізував Василь Костишини 1-1.

Саме таким залишався рахунок майже до самої перерви, проте гравцям Коршева вдалось як кажуть, "забити гол в роздягальню", на 45 хвилині свій момент реалізував Ярослав Синчук

Після перерви вже гравці Довбушівця перехопили ініціативу, і в одній з атак при виконанні вкидання з бокової лінії, один з кращих гравців в складі Сокола в цьому матчі, Антон Карковський зрізав круглого у власні ворота 2-2.

Надалі команди продовжували будувати атаку за атакаю проте саме з таким рахунком завершився основний час матчу.

В додатковий час суперники володіли ініціативою з перемінним успіхом проте без забитих голів і перевели матч в серію післяматчевих одинадцятиметрових ударів.

У футбольній лотереї переможний квиток дістався футболістам з Печеніжина, саме вони з рахунком 4-5 стали володарями кубку Коломийського району 2018/2019

Перед вшануванням футболістів вшанували подяками арбітрів даного матчу, які показали рівень арбітражу, якому можуть позаздрити їх колеги обласного та загальнодержавного рівня.