На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів

20.11.2020 Районний футбол

Чемпіонат та першість коломийського району з футболу (Підсумки 1 Кола)

Версія для друку
Завершились змагання у 2-х лігах з футболу Коломийського району (1 Коло)

15 Листопада зіграли заключний тур 1 кола у Першості Коломийського району з футболу!

Зафіксовано наступні Результати:

В.Кам'янка - Лісна Слобідка 2:0

Сопів - Підгайчики 1:0

Шепарівці - Голосків 2:1

Ст.Гвіздець - Черемхів 1:2

Турнірна таблиця першості району після 1 кола:

Першість Коломийського району
КомандаIВНПЗ - ПРM  О
1ФК Черемхів860212 - 12018
2ФК Корнич851230 - 14+1616
3Файні Перці (Лісна Слобідка)841313 - 11+213
4ФК Сопів841310 - 9+113
5ФК Голосків834117 - 11+613
6Вікторія (Велика Кам'янка)840412 - 16-412
7Старт (Старий Гвіздець)831415 - 15010
8ФК Шепарівці82067 - 14-76
9Княгинин (Підгайчики)81076 - 20-143

Очолює турнірну таблицю, завдяки перемозі над командою ст.Гвіздець, Колектив з Черемхова, 2-ми стали ФК Корнич,

3-ті - "Файні Перці" з Лісної Слобідки.

Таблиця бомбардирів  після 1 кола (Першість)

Кращі бомбардири

ГравецьКомандаІгорГоли(Пен)
1Шепетюк Ярослав МироновичФК Корнич (Коломийський район) (30001890)813(0)
2Уграк Тарас МирославовичФК Корнич (Коломийський район) (30001890)88(0)
3Бекеша Євген ІгоровичФК Голосків (Голосків) (22001800)86(0)
4Ткачук Олег РомановичВікторія (Велика Кам'янка) (22001790)75(0)
5Матушкевич Сергій РомановичСтарт (Старий Гвіздець) (22003768)85(0)
6Холевчук Віталій ПетровичСтарт (Старий Гвіздець) (22003768)44(0)
7Данилюк Остап СергійовичФК Голосків (Голосків) (22001800)54(0)
8Іванюк Ігор ВасильовичФК Шепарівці (Шепарівці) (22001781)54(0)
9Семців Орест РомановичФайні Перці (Лісна Слобідка) (22001801)64(0)
10Баранов Андрій ЮрійовичКнягинин (Підгайчики, Коломийський р-н) (22002155)74(0)

У Чемпіонаті, змагання у 1 колі завершились неділею раніше.

Трійка лідерів:

1."Прометей" Матеївці

2."Довбушівець" Печеніжин

3.ФК Хлібичин

Турнірна Таблиця (Чемпіонат)

Чемпіонат Коломийського району
КомандаIВНПЗ - ПРMО
1Прометей (Матеївці)761025 - 6+1919
2Довбушівець (Печеніжин)742113 - 9+414
3ФК Хлібичин73139 - 16-710
4ДОЗ (Коломия)730411 - 12-19
5Прут (Семаківці)72329 - 11-29
6Підгір'я (Іванівці)714211 - 12-17
7ФК Отинія712414 - 23-95
8ФК Мишин711511 - 14-34

Бомбардири (Чемпіонат Району)

ГравецьКомандаІгорГоли(Пен)
1Гураль Юрій МихайловичФК Отинія (Отинія) (22002244)78(0)
2Попадюк Максим СергійовичПрометей (Матеївці) (22002152)77(0)
3Головецький Михайло ПавловичПрометей (Матеївці) (22002152)76(0)
4Кендюк Андрій МихайловичФК Мишин (Мишин) (22004589)55(0)
5Гребенюк Павло ВолодимировичПрометей (Матеївці) (22002152)75(0)
6Ковцун Микола МихайловичДовбушівець (Печеніжин) (22001791)75(0)
7Бирчак Михайло ВасильовичПідгір'я (Іванівці) (22001782)74(0)


Також в категорії :


Коментарі відсутні

Please, login or register for commenting!