На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів

04.04.2016 Районний футбол

Чемпіонат району стартує 17 квітня. Повний календар змагань

Версія для друку
В зв'язку з зменшенням кількості учасників в чемпіонат району до 12, старт сезону відбудеться 17 квітня.

Повний календар змагань ЗАВАНТАЖИТИ

Коло Тур Господарі Гості Дата

Коло: 1

Тур: 1

Дата: 17.04.2016

1 1 1 ФК Черемхів () Метеор (Жукотин) 17.04.2016
1 1 2 Спартак (Струпків) Прут (Воскресинці) 17.04.2016
1 1 3 ФК Хлібичин () ФК Угорники () 17.04.2016
1 1 4 Сокіл (Коршів) Підгіря (Іванівці) 17.04.2016
1 1 5 ФК Сопів () Прометей (Матеївці) 17.04.2016
1 1 6 Довбушівець (Печеніжин) Євромікс-Дебеславці () 17.04.2016

Тур: 2

Дата: 23.04.2016

1 2 7 Прут (Воскресинці) ФК Хлібичин () 23.04.2016

Дата: 24.04.2016

1 2 8 Метеор (Жукотин) Євромікс-Дебеславці () 24.04.2016
1 2 9 Прометей (Матеївці) Довбушівець (Печеніжин) 24.04.2016
1 2 10 Підгіря (Іванівці) ФК Сопів () 24.04.2016
1 2 11 ФК Угорники () Сокіл (Коршів) 24.04.2016
1 2 12 ФК Черемхів () Спартак (Струпків) 24.04.2016

Тур: 3

Дата: 07.05.2016

1 3 13 Спартак (Струпків) Метеор (Жукотин) 07.05.2016

Дата: 08.05.2016

1 3 14 ФК Хлібичин () ФК Черемхів () 08.05.2016
1 3 15 Сокіл (Коршів) Прут (Воскресинці) 08.05.2016
1 3 16 ФК Сопів () ФК Угорники () 08.05.2016
1 3 17 Довбушівець (Печеніжин) Підгіря (Іванівці) 08.05.2016
1 3 18 Євромікс-Дебеславці () Прометей (Матеївці) 08.05.2016

Тур: 4

Дата: 14.05.2016

1 4 19 Підгіря (Іванівці) Євромікс-Дебеславці () 14.05.2016

Дата: 15.05.2016

1 4 20 Метеор (Жукотин) Прометей (Матеївці) 15.05.2016
1 4 21 ФК Угорники () Довбушівець (Печеніжин) 15.05.2016
1 4 22 Прут (Воскресинці) ФК Сопів () 15.05.2016
1 4 23 ФК Черемхів () Сокіл (Коршів) 15.05.2016
1 4 24 Спартак (Струпків) ФК Хлібичин () 15.05.2016

Тур: 5

Дата: 21.05.2016

1 5 25 ФК Сопів () ФК Черемхів () 21.05.2016

Дата: 22.05.2016

1 5 26 ФК Хлібичин () Метеор (Жукотин) 22.05.2016
1 5 27 Сокіл (Коршів) Спартак (Струпків) 22.05.2016
1 5 28 Довбушівець (Печеніжин) Прут (Воскресинці) 22.05.2016
1 5 29 Євромікс-Дебеславці () ФК Угорники () 22.05.2016
1 5 30 Прометей (Матеївці) Підгіря (Іванівці) 22.05.2016

Тур: 6

Дата: 28.05.2016

1 6 31 ФК Угорники () Прометей (Матеївці) 28.05.2016

Дата: 29.05.2016

1 6 32 Метеор (Жукотин) Підгіря (Іванівці) 29.05.2016
1 6 33 Прут (Воскресинці) Євромікс-Дебеславці () 29.05.2016
1 6 34 ФК Черемхів () Довбушівець (Печеніжин) 29.05.2016
1 6 35 Спартак (Струпків) ФК Сопів () 29.05.2016
1 6 36 ФК Хлібичин () Сокіл (Коршів) 29.05.2016

Тур: 7

Дата: 05.06.2016

1 7 37 Сокіл (Коршів) Метеор (Жукотин) 05.06.2016
1 7 38 ФК Сопів () ФК Хлібичин () 05.06.2016
1 7 39 Довбушівець (Печеніжин) Спартак (Струпків) 05.06.2016
1 7 40 Євромікс-Дебеславці () ФК Черемхів () 05.06.2016
1 7 41 Прометей (Матеївці) Прут (Воскресинці) 05.06.2016
1 7 42 Підгіря (Іванівці) ФК Угорники () 05.06.2016

Тур: 8

Дата: 12.06.2016

1 8 43 Метеор (Жукотин) ФК Угорники () 12.06.2016
1 8 44 Прут (Воскресинці) Підгіря (Іванівці) 12.06.2016
1 8 45 ФК Черемхів () Прометей (Матеївці) 12.06.2016
1 8 46 Спартак (Струпків) Євромікс-Дебеславці () 12.06.2016
1 8 47 ФК Хлібичин () Довбушівець (Печеніжин) 12.06.2016
1 8 48 Сокіл (Коршів) ФК Сопів () 12.06.2016

Тур: 9

Дата: 18.06.2016

1 9 49 Довбушівець (Печеніжин) Сокіл (Коршів) 18.06.2016

Дата: 19.06.2016

1 9 50 ФК Сопів () Метеор (Жукотин) 19.06.2016
1 9 51 Євромікс-Дебеславці () ФК Хлібичин () 19.06.2016
1 9 52 Прометей (Матеївці) Спартак (Струпків) 19.06.2016
1 9 53 Підгіря (Іванівці) ФК Черемхів () 19.06.2016
1 9 54 ФК Угорники () Прут (Воскресинці) 19.06.2016

Тур: 10

Дата: 26.06.2016

1 10 55 Метеор (Жукотин) Прут (Воскресинці) 26.06.2016
1 10 56 ФК Черемхів () ФК Угорники () 26.06.2016
1 10 57 Спартак (Струпків) Підгіря (Іванівці) 26.06.2016
1 10 58 ФК Хлібичин () Прометей (Матеївці) 26.06.2016
1 10 59 Сокіл (Коршів) Євромікс-Дебеславці () 26.06.2016
1 10 60 ФК Сопів () Довбушівець (Печеніжин) 26.06.2016

Тур: 11

Дата: 03.07.2016

1 11 61 Довбушівець (Печеніжин) Метеор (Жукотин) 03.07.2016
1 11 62 Євромікс-Дебеславці () ФК Сопів () 03.07.2016
1 11 63 Прометей (Матеївці) Сокіл (Коршів) 03.07.2016
1 11 64 Підгіря (Іванівці) ФК Хлібичин () 03.07.2016
1 11 65 ФК Угорники () Спартак (Струпків) 03.07.2016
1 11 66 Прут (Воскресинці) ФК Черемхів () 03.07.2016

Коло: 2

Тур: 12

Дата: 07.08.2016

2 12 67 Метеор (Жукотин) Довбушівець (Печеніжин) 07.08.2016
2 12 68 ФК Сопів () Євромікс-Дебеславці () 07.08.2016
2 12 69 Сокіл (Коршів) Прометей (Матеївці) 07.08.2016
2 12 70 ФК Хлібичин () Підгіря (Іванівці) 07.08.2016
2 12 71 Спартак (Струпків) ФК Угорники () 07.08.2016
2 12 72 ФК Черемхів () Прут (Воскресинці) 07.08.2016

Тур: 13

Дата: 14.08.2016

2 13 73 Прут (Воскресинці) Метеор (Жукотин) 14.08.2016
2 13 74 ФК Угорники () ФК Черемхів () 14.08.2016
2 13 75 Підгіря (Іванівці) Спартак (Струпків) 14.08.2016
2 13 76 Прометей (Матеївці) ФК Хлібичин () 14.08.2016
2 13 77 Євромікс-Дебеславці () Сокіл (Коршів) 14.08.2016
2 13 78 Довбушівець (Печеніжин) ФК Сопів () 14.08.2016

Тур: 14

Дата: 20.08.2016

2 14 79 Сокіл (Коршів) Довбушівець (Печеніжин) 20.08.2016

Дата: 21.08.2016

2 14 80 Метеор (Жукотин) ФК Сопів () 21.08.2016
2 14 81 ФК Хлібичин () Євромікс-Дебеславці () 21.08.2016
2 14 82 Спартак (Струпків) Прометей (Матеївці) 21.08.2016
2 14 83 ФК Черемхів () Підгіря (Іванівці) 21.08.2016
2 14 84 Прут (Воскресинці) ФК Угорники () 21.08.2016

Тур: 15

Дата: 28.08.2016

2 15 85 ФК Угорники () Метеор (Жукотин) 28.08.2016
2 15 86 Підгіря (Іванівці) Прут (Воскресинці) 28.08.2016
2 15 87 Прометей (Матеївці) ФК Черемхів () 28.08.2016
2 15 88 Євромікс-Дебеславці () Спартак (Струпків) 28.08.2016
2 15 89 Довбушівець (Печеніжин) ФК Хлібичин () 28.08.2016
2 15 90 ФК Сопів () Сокіл (Коршів) 28.08.2016

Тур: 16

Дата: 04.09.2016

2 16 91 Метеор (Жукотин) Сокіл (Коршів) 04.09.2016
2 16 92 ФК Хлібичин () ФК Сопів () 04.09.2016
2 16 93 Спартак (Струпків) Довбушівець (Печеніжин) 04.09.2016
2 16 94 ФК Черемхів () Євромікс-Дебеславці () 04.09.2016
2 16 95 Прут (Воскресинці) Прометей (Матеївці) 04.09.2016
2 16 96 ФК Угорники () Підгіря (Іванівці) 04.09.2016

Тур: 17

Дата: 10.09.2016

2 17 97 Прометей (Матеївці) ФК Угорники () 10.09.2016

Дата: 11.09.2016

2 17 98 Підгіря (Іванівці) Метеор (Жукотин) 11.09.2016
2 17 99 Євромікс-Дебеславці () Прут (Воскресинці) 11.09.2016
2 17 100 Довбушівець (Печеніжин) ФК Черемхів () 11.09.2016
2 17 101 ФК Сопів () Спартак (Струпків) 11.09.2016
2 17 102 Сокіл (Коршів) ФК Хлібичин () 11.09.2016

Тур: 18

Дата: 17.09.2016

2 18 103 ФК Черемхів () ФК Сопів () 17.09.2016

Дата: 18.09.2016

2 18 104 Метеор (Жукотин) ФК Хлібичин () 18.09.2016
2 18 105 Спартак (Струпків) Сокіл (Коршів) 18.09.2016
2 18 106 Прут (Воскресинці) Довбушівець (Печеніжин) 18.09.2016
2 18 107 ФК Угорники () Євромікс-Дебеславці () 18.09.2016
2 18 108 Підгіря (Іванівці) Прометей (Матеївці) 18.09.2016

Тур: 19

Дата: 24.09.2016

2 19 109 Євромікс-Дебеславці () Підгіря (Іванівці) 24.09.2016

Дата: 25.09.2016

2 19 110 Прометей (Матеївці) Метеор (Жукотин) 25.09.2016
2 19 111 Довбушівець (Печеніжин) ФК Угорники () 25.09.2016
2 19 112 ФК Сопів () Прут (Воскресинці) 25.09.2016
2 19 113 Сокіл (Коршів) ФК Черемхів () 25.09.2016
2 19 114 ФК Хлібичин () Спартак (Струпків) 25.09.2016

Тур: 20

Дата: 01.10.2016

2 20 115 Метеор (Жукотин) Спартак (Струпків) 01.10.2016

Дата: 02.10.2016

2 20 116 ФК Черемхів () ФК Хлібичин () 02.10.2016
2 20 117 Прут (Воскресинці) Сокіл (Коршів) 02.10.2016
2 20 118 ФК Угорники () ФК Сопів () 02.10.2016
2 20 119 Підгіря (Іванівці) Довбушівець (Печеніжин) 02.10.2016
2 20 120 Прометей (Матеївці) Євромікс-Дебеславці () 02.10.2016

Тур: 21

Дата: 08.10.2016

2 21 121 ФК Хлібичин () Прут (Воскресинці) 08.10.2016

Дата: 09.10.2016

2 21 122 Євромікс-Дебеславці () Метеор (Жукотин) 09.10.2016
2 21 123 Довбушівець (Печеніжин) Прометей (Матеївці) 09.10.2016
2 21 124 ФК Сопів () Підгіря (Іванівці) 09.10.2016
2 21 125 Сокіл (Коршів) ФК Угорники () 09.10.2016
2 21 126 Спартак (Струпків) ФК Черемхів () 09.10.2016

Тур: 22

Дата: 16.10.2016

2 22 127 Метеор (Жукотин) ФК Черемхів () 16.10.2016
2 22 128 Прут (Воскресинці) Спартак (Струпків) 16.10.2016
2 22 129 ФК Угорники () ФК Хлібичин () 16.10.2016
2 22 130 Підгіря (Іванівці) Сокіл (Коршів) 16.10.2016
2 22 131 Прометей (Матеївці) ФК Сопів () 16.10.2016
2 22 132 Євромікс-Дебеславці () Довбушівець (Печеніжин) 16.10.2016


Також в категорії :


Коментарі відсутні

Please, login or register for commenting!