На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів

04.04.2016 Районний футбол

10 квітня стартує першість району з футболу. Повний календар змагань

Версія для друку
Повний календар змагань

ЗАВАНТАЖИТИ

Коло Тур Господарі Гості Дата

Коло: 1

Тур: 1

Дата: 10.04.2016

1 1 1 Вікторія (Велика Кам`янка) Ювента (Лісна Слобідка) 10.04.2016
1 1 2 ФК Мишин () Княгинин (Підгайчики) 10.04.2016
1 1 3 Карпати (Спас) Прут (Семаківці) 10.04.2016
1 1 4 ФК Торговиця (Коломийський р-н) ФК Королівка-Корнич () 10.04.2016
1 1 5 Нива (Джурків) ФК Ценява () 10.04.2016
1 1 6 Старт (Старий Гвіздець) ФК Голосків () 10.04.2016

Тур: 2

Дата: 16.04.2016

1 2 7 Ювента (Лісна Слобідка) ФК Мишин () 16.04.2016

Дата: 17.04.2016

1 2 8 ФК Ценява () Старт (Старий Гвіздець) 17.04.2016
1 2 9 ФК Королівка-Корнич () Нива (Джурків) 17.04.2016
1 2 10 Прут (Семаківці) ФК Торговиця (Коломийський р-н) 17.04.2016
1 2 11 Княгинин (Підгайчики) Карпати (Спас) 17.04.2016
1 2 12 ФК Шепарівці () Вікторія (Велика Кам`янка) 17.04.2016

Тур: 3

Дата: 24.04.2016

1 3 13 ФК Мишин () ФК Шепарівці () 24.04.2016
1 3 14 Карпати (Спас) Ювента (Лісна Слобідка) 24.04.2016
1 3 15 ФК Торговиця (Коломийський р-н) Княгинин (Підгайчики) 24.04.2016
1 3 16 Нива (Джурків) Прут (Семаківці) 24.04.2016
1 3 17 Старт (Старий Гвіздець) ФК Королівка-Корнич () 24.04.2016
1 3 18 ФК Голосків () ФК Ценява () 24.04.2016

Тур: 4

Дата: 07.05.2016

1 4 19 Прут (Семаківці) Старт (Старий Гвіздець) 07.05.2016

Дата: 08.05.2016

1 4 20 ФК Королівка-Корнич () ФК Голосків () 08.05.2016
1 4 21 Княгинин (Підгайчики) Нива (Джурків) 08.05.2016
1 4 22 Ювента (Лісна Слобідка) ФК Торговиця (Коломийський р-н) 08.05.2016
1 4 23 ФК Шепарівці () Карпати (Спас) 08.05.2016
1 4 24 Вікторія (Велика Кам`янка) ФК Мишин () 08.05.2016

Тур: 5

Дата: 14.05.2016

1 5 25 Карпати (Спас) Вікторія (Велика Кам`янка) 14.05.2016

Дата: 15.05.2016

1 5 26 ФК Торговиця (Коломийський р-н) ФК Шепарівці () 15.05.2016
1 5 27 Нива (Джурків) Ювента (Лісна Слобідка) 15.05.2016
1 5 28 Старт (Старий Гвіздець) Княгинин (Підгайчики) 15.05.2016
1 5 29 ФК Голосків () Прут (Семаківці) 15.05.2016
1 5 30 ФК Ценява () ФК Королівка-Корнич () 15.05.2016

Тур: 6

Дата: 21.05.2016

1 6 31 ФК Шепарівці () Нива (Джурків) 21.05.2016

Дата: 22.05.2016

1 6 32 Прут (Семаківці) ФК Ценява () 22.05.2016
1 6 33 Княгинин (Підгайчики) ФК Голосків () 22.05.2016
1 6 34 Ювента (Лісна Слобідка) Старт (Старий Гвіздець) 22.05.2016
1 6 35 Вікторія (Велика Кам`янка) ФК Торговиця (Коломийський р-н) 22.05.2016
1 6 36 ФК Мишин () Карпати (Спас) 22.05.2016

Тур: 7

Дата: 28.05.2016

1 7 37 ФК Ценява () Княгинин (Підгайчики) 28.05.2016

Дата: 29.05.2016

1 7 38 ФК Торговиця (Коломийський р-н) ФК Мишин () 29.05.2016
1 7 39 Нива (Джурків) Вікторія (Велика Кам`янка) 29.05.2016
1 7 40 Старт (Старий Гвіздець) ФК Шепарівці () 29.05.2016
1 7 41 ФК Голосків () Ювента (Лісна Слобідка) 29.05.2016
1 7 42 ФК Королівка-Корнич () Прут (Семаківці) 29.05.2016

Тур: 8

Дата: 05.06.2016

1 8 43 Княгинин (Підгайчики) ФК Королівка-Корнич () 05.06.2016
1 8 44 Ювента (Лісна Слобідка) ФК Ценява () 05.06.2016
1 8 45 ФК Шепарівці () ФК Голосків () 05.06.2016
1 8 46 Вікторія (Велика Кам`янка) Старт (Старий Гвіздець) 05.06.2016
1 8 47 ФК Мишин () Нива (Джурків) 05.06.2016
1 8 48 Карпати (Спас) ФК Торговиця (Коломийський р-н) 05.06.2016

Тур: 9

Дата: 12.06.2016

1 9 49 Нива (Джурків) Карпати (Спас) 12.06.2016
1 9 50 Старт (Старий Гвіздець) ФК Мишин () 12.06.2016
1 9 51 ФК Голосків () Вікторія (Велика Кам`янка) 12.06.2016
1 9 52 ФК Ценява () ФК Шепарівці () 12.06.2016
1 9 53 ФК Королівка-Корнич () Ювента (Лісна Слобідка) 12.06.2016
1 9 54 Прут (Семаківці) Княгинин (Підгайчики) 12.06.2016

Тур: 10

Дата: 19.06.2016

1 10 55 Ювента (Лісна Слобідка) Прут (Семаківці) 19.06.2016
1 10 56 ФК Шепарівці () ФК Королівка-Корнич () 19.06.2016
1 10 57 Вікторія (Велика Кам`янка) ФК Ценява () 19.06.2016
1 10 58 ФК Мишин () ФК Голосків () 19.06.2016
1 10 59 Карпати (Спас) Старт (Старий Гвіздець) 19.06.2016
1 10 60 ФК Торговиця (Коломийський р-н) Нива (Джурків) 19.06.2016

Тур: 11

Дата: 26.06.2016

1 11 61 Старт (Старий Гвіздець) ФК Торговиця (Коломийський р-н) 26.06.2016
1 11 62 ФК Голосків () Карпати (Спас) 26.06.2016
1 11 63 ФК Ценява () ФК Мишин () 26.06.2016
1 11 64 ФК Королівка-Корнич () Вікторія (Велика Кам`янка) 26.06.2016
1 11 65 Прут (Семаківці) ФК Шепарівці () 26.06.2016
1 11 66 Княгинин (Підгайчики) Ювента (Лісна Слобідка) 26.06.2016

Тур: 12

Дата: 02.07.2016

1 12 67 ФК Торговиця (Коломийський р-н) ФК Голосків () 02.07.2016

Дата: 03.07.2016

1 12 68 ФК Шепарівці () Княгинин (Підгайчики) 03.07.2016
1 12 69 Вікторія (Велика Кам`янка) Прут (Семаківці) 03.07.2016
1 12 70 ФК Мишин () ФК Королівка-Корнич () 03.07.2016
1 12 71 Карпати (Спас) ФК Ценява () 03.07.2016
1 12 72 Нива (Джурків) Старт (Старий Гвіздець) 03.07.2016

Тур: 13

Дата: 10.07.2016

1 13 73 ФК Голосків () Нива (Джурків) 10.07.2016
1 13 74 ФК Ценява () ФК Торговиця (Коломийський р-н) 10.07.2016
1 13 75 ФК Королівка-Корнич () Карпати (Спас) 10.07.2016
1 13 76 Прут (Семаківці) ФК Мишин () 10.07.2016
1 13 77 Княгинин (Підгайчики) Вікторія (Велика Кам`янка) 10.07.2016
1 13 78 Ювента (Лісна Слобідка) ФК Шепарівці () 10.07.2016

Коло: 2

Тур: 14

Дата: 31.07.2016

2 14 79 Нива (Джурків) ФК Голосків () 31.07.2016
2 14 80 ФК Торговиця (Коломийський р-н) ФК Ценява () 31.07.2016
2 14 81 Карпати (Спас) ФК Королівка-Корнич () 31.07.2016
2 14 82 ФК Мишин () Прут (Семаківці) 31.07.2016
2 14 83 Вікторія (Велика Кам`янка) Княгинин (Підгайчики) 31.07.2016
2 14 84 ФК Шепарівці () Ювента (Лісна Слобідка) 31.07.2016

Тур: 15

Дата: 06.08.2016

2 15 85 ФК Голосків () ФК Торговиця (Коломийський р-н) 06.08.2016

Дата: 07.08.2016

2 15 86 Княгинин (Підгайчики) ФК Шепарівці () 07.08.2016
2 15 87 Прут (Семаківці) Вікторія (Велика Кам`янка) 07.08.2016
2 15 88 ФК Королівка-Корнич () ФК Мишин () 07.08.2016
2 15 89 ФК Ценява () Карпати (Спас) 07.08.2016
2 15 90 Старт (Старий Гвіздець) Нива (Джурків) 07.08.2016

Тур: 16

Дата: 14.08.2016

2 16 91 ФК Торговиця (Коломийський р-н) Старт (Старий Гвіздець) 14.08.2016
2 16 92 Карпати (Спас) ФК Голосків () 14.08.2016
2 16 93 ФК Мишин () ФК Ценява () 14.08.2016
2 16 94 Вікторія (Велика Кам`янка) ФК Королівка-Корнич () 14.08.2016
2 16 95 ФК Шепарівці () Прут (Семаківці) 14.08.2016
2 16 96 Ювента (Лісна Слобідка) Княгинин (Підгайчики) 14.08.2016

Тур: 17

Дата: 21.08.2016

2 17 97 Прут (Семаківці) Ювента (Лісна Слобідка) 21.08.2016
2 17 98 ФК Королівка-Корнич () ФК Шепарівці () 21.08.2016
2 17 99 ФК Ценява () Вікторія (Велика Кам`янка) 21.08.2016
2 17 100 ФК Голосків () ФК Мишин () 21.08.2016
2 17 101 Старт (Старий Гвіздець) Карпати (Спас) 21.08.2016
2 17 102 Нива (Джурків) ФК Торговиця (Коломийський р-н) 21.08.2016

Тур: 18

Дата: 28.08.2016

2 18 103 Карпати (Спас) Нива (Джурків) 28.08.2016
2 18 104 ФК Мишин () Старт (Старий Гвіздець) 28.08.2016
2 18 105 Вікторія (Велика Кам`янка) ФК Голосків () 28.08.2016
2 18 106 ФК Шепарівці () ФК Ценява () 28.08.2016
2 18 107 Ювента (Лісна Слобідка) ФК Королівка-Корнич () 28.08.2016
2 18 108 Княгинин (Підгайчики) Прут (Семаківці) 28.08.2016

Тур: 19

Дата: 04.09.2016

2 19 109 ФК Королівка-Корнич () Княгинин (Підгайчики) 04.09.2016
2 19 110 ФК Ценява () Ювента (Лісна Слобідка) 04.09.2016
2 19 111 ФК Голосків () ФК Шепарівці () 04.09.2016
2 19 112 Старт (Старий Гвіздець) Вікторія (Велика Кам`янка) 04.09.2016
2 19 113 Нива (Джурків) ФК Мишин () 04.09.2016
2 19 114 ФК Торговиця (Коломийський р-н) Карпати (Спас) 04.09.2016

Тур: 20

Дата: 10.09.2016

2 20 115 Княгинин (Підгайчики) ФК Ценява () 10.09.2016

Дата: 11.09.2016

2 20 116 ФК Мишин () ФК Торговиця (Коломийський р-н) 11.09.2016
2 20 117 Вікторія (Велика Кам`янка) Нива (Джурків) 11.09.2016
2 20 118 ФК Шепарівці () Старт (Старий Гвіздець) 11.09.2016
2 20 119 Ювента (Лісна Слобідка) ФК Голосків () 11.09.2016
2 20 120 Прут (Семаківці) ФК Королівка-Корнич () 11.09.2016

Тур: 21

Дата: 17.09.2016

2 21 121 Нива (Джурків) ФК Шепарівці () 17.09.2016

Дата: 18.09.2016

2 21 122 ФК Ценява () Прут (Семаківці) 18.09.2016
2 21 123 ФК Голосків () Княгинин (Підгайчики) 18.09.2016
2 21 124 Старт (Старий Гвіздець) Ювента (Лісна Слобідка) 18.09.2016
2 21 125 ФК Торговиця (Коломийський р-н) Вікторія (Велика Кам`янка) 18.09.2016
2 21 126 Карпати (Спас) ФК Мишин () 18.09.2016

Тур: 22

Дата: 24.09.2016

2 22 127 Вікторія (Велика Кам`янка) Карпати (Спас) 24.09.2016

Дата: 25.09.2016

2 22 128 ФК Шепарівці () ФК Торговиця (Коломийський р-н) 25.09.2016
2 22 129 Ювента (Лісна Слобідка) Нива (Джурків) 25.09.2016
2 22 130 Княгинин (Підгайчики) Старт (Старий Гвіздець) 25.09.2016
2 22 131 Прут (Семаківці) ФК Голосків () 25.09.2016
2 22 132 ФК Королівка-Корнич () ФК Ценява () 25.09.2016

Тур: 23

Дата: 01.10.2016

2 23 133 Старт (Старий Гвіздець) Прут (Семаківці) 01.10.2016

Дата: 02.10.2016

2 23 134 ФК Голосків () ФК Королівка-Корнич () 02.10.2016
2 23 135 Нива (Джурків) Княгинин (Підгайчики) 02.10.2016
2 23 136 ФК Торговиця (Коломийський р-н) Ювента (Лісна Слобідка) 02.10.2016
2 23 137 Карпати (Спас) ФК Шепарівці () 02.10.2016
2 23 138 ФК Мишин () Вікторія (Велика Кам`янка) 02.10.2016

Тур: 24

Дата: 09.10.2016

2 24 139 ФК Шепарівці () ФК Мишин () 09.10.2016
2 24 140 Ювента (Лісна Слобідка) Карпати (Спас) 09.10.2016
2 24 141 Княгинин (Підгайчики) ФК Торговиця (Коломийський р-н) 09.10.2016
2 24 142 Прут (Семаківці) Нива (Джурків) 09.10.2016
2 24 143 ФК Королівка-Корнич () Старт (Старий Гвіздець) 09.10.2016
2 24 144 ФК Ценява () ФК Голосків () 09.10.2016

Тур: 25

Дата: 15.10.2016

2 25 145 ФК Мишин () Ювента (Лісна Слобідка) 15.10.2016

Дата: 16.10.2016

2 25 146 Старт (Старий Гвіздець) ФК Ценява () 16.10.2016
2 25 147 Нива (Джурків) ФК Королівка-Корнич () 16.10.2016
2 25 148 ФК Торговиця (Коломийський р-н) Прут (Семаківці) 16.10.2016
2 25 149 Карпати (Спас) Княгинин (Підгайчики) 16.10.2016
2 25 150 Вікторія (Велика Кам`янка) ФК Шепарівці () 16.10.2016

Тур: 26

Дата: 23.10.2016

2 26 151 Ювента (Лісна Слобідка) Вікторія (Велика Кам`янка) 23.10.2016
2 26 152 Княгинин (Підгайчики) ФК Мишин () 23.10.2016
2 26 153 Прут (Семаківці) Карпати (Спас) 23.10.2016
2 26 154 ФК Королівка-Корнич () ФК Торговиця (Коломийський р-н) 23.10.2016
2 26 155 ФК Ценява () Нива (Джурків) 23.10.2016
2 26 156 ФК Голосків () Старт (Старий Гвіздець) 23.10.2016


Також в категорії :


Коментарі відсутні

Please, login or register for commenting!