На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів

20.02.2015 Обласний футбол

Тарас Клим та Володимир Шкварилюк - кандидати на посаду голови ІФФФ

Версія для друку
​Як повідомляли раніше, наприкінці місяця, 28 лютого, відбудеться звітно-виборча Конференція Івано-Франківської обласної федерації футболу, на якій колективні члени обиратимуть голову федерації.

Завершилися всі організаційні моменти, пов'язані із реєстрацією кандидатів на посаду. Таким чином, позмагатися за крісло очільника обласної федерації футболу вирішили Клим Тарас Петрович та Шкварилюк Володимир Васильович.

Попередньо, на посаду голови ІФФФ одним із колективних членів також було висунуто і відомого на прикарпатті громадського і політичного діяча та футбольного функціонера Миколу Васильовича Палійчука. Однак, Микола Васильович згодом свою кандидатуру зняв.

Один із кандидатів, в.о. голови Івано-Франківської ОФФ Клим Тарас Петрович сьогодні презентував свою програму перед футбольним активом області.

Звичайно, голову ІФФФ на звітно-виборчій Конференції обиратимуть делегати, які представлятимуть колективних членів громадської організації. Але не варто кандидатам ігнорувати і думку громадськості, з якою Ви, щановні претенденти на високу посаду, маєте можливість спілкуватися, в тому числі і через наш сайт.

Тому звертаємося до Клима Тараса Петровича та Шкварилюка Володимира Васильовича із пропозицією представити свою передвиборчу програму на розсуд громадськості, розмістивши її на нашому сайті. Повірте, Ваша відкритість перед звичайними вболівальниками завжди сприйматиметься позитивно.

Джерело


Також в категорії :


Коментарі відсутні

Please, login or register for commenting!