На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів

22.04.2014 Обласний футбол

Календар першості області 2014

Версія для друку
Офіційний календар першості області

ДРУГА ЛІГА:
РЕГІОН «ПІВНІЧ»

1. «Карпати» Болехів
2. «Колос» Братківці
3. «Медик-Краснопіль» Солотвин
4. «Лімниця» Перегінське
5. «Енергія» Бурштин
6. «Вихор» Ямниця
7. «Дністер-Рітас» Побережжя

ПЕРШИЙ ЕТАП
ПЕРШЕ КОЛО

І-й тур. 27.04. (неділя) 14:00; 16:00
1 «Колос» - «Дністер-Рітас» (13:00; 16:15)
2 «Медик-Краснопіль» - «Вихор»
3 «Лімниця» - «Енергія»
«Карпати» - вихідний

Кубок області – 1/16 фіналу (перший матч)
01.05. (четвер) 17:00


ІІ-й тур. 04.05. (неділя) 14:00; 16:00
4 «Вихор» - «Лімниця»
5 «Дністер-Рітас» - «Медик-Краснопіль»
6 «Карпати» - «Колос»
«Енергія» - вихідний

ІІІ-й тур. 11.05. (неділя) 14:00; 16:00
7 «Медик-Краснопіль» - «Карпати»
8 «Лімниця» - «Дністер-Рітас»
9 «Енергія» - «Вихор»
«Колос» - вихідний

ІV-й тур. 18.05. (неділя) 14:00; 16:00
10 «Дністер-Рітас» - «Енергія»
11 «Карпати» - «Лімниця»
12 «Колос» - «Медик-Краснопіль»
«Вихор» - вихідний

Кубок області – 1/16 фіналу (матч-відповідь)
25.05. (неділя) 17:00


V-й тур. 01.06. (неділя) 15:00; 17:00
13 «Лімниця» - «Колос»
14 «Енергія» - «Карпати»
15 «Вихор» - «Дністер-Рітас»
«Медик-Краснопіль» - вихідний

Кубок області – 1/8 фіналу (перший матч)
29.05. (четвер) 17:00
Кубок області – 1/8 фіналу (матч-відповідь)
05.06. (четвер) 17:00


VІ-й тур. 08.06. (неділя) 15:00; 17:00
16 «Карпати» - «Вихор»
17 «Колос» - «Енергія»
18 «Медик-Красопіль» - «Лімниця»
«Дністер-Рітас» - вихідний


VІІ-й тур. 15.06. (неділя) 15:00; 17:00
19 «Енергія» - «Медик-Краснопіль»
20 «Вихор» - «Колос»
21 «Дністер-Рітас» - «Карпати»
«Лімниця» - вихідний

Кубок області – 1/4 фіналу (перший матч)
19.06. (четвер) 17:00


ДРУГЕ КОЛО
VIII-й тур. 22.06. (неділя) 15:00; 17:00

22 «Дністер-Рітас» - «Колос»
23 «Вихор» - «Медик-Краснопіль»
24 «Енергія» - «Лімниця»
«Карпати» - вихідний

Кубок області – 1/4 фіналу (матч-відповідь)
26.06. (четвер) 17:00

ІХ-й тур. 29.06. (неділя) 15:00; 17:00
25 «Лімниця» - «Вихор»
26 «Медик-Краснопіль» - «Дністер-Рітас»
27 «Колос» - «Карпати»
«Енергія» - вихідний


Кубок області – 1/2 фіналу (перший матч)
07.08. (четвер) 17:00

Х-й тур. 10.08. (неділя) 15:00; 17:00
28 «Карпати» - «Медик-Краснопіль»
29 «Дністер-Рітас» - «Лімниця»
30 «Вихор» - «Енергія»
«Колос» - вихідний

Кубок області – 1/2 фіналу (матч-відповідь)
14.08. (четвер) 17:00


ХІ-й тур. 17.08. (неділя) 15:00; 17:00
31 «Енергія» - «Дністер-Рітас»
32 «Лімниця» - «Карпати»
33 «Медик-Краснопіль» - «Колос»
«Вихор» - вихідний

Кубок області – ФІНАЛ
24.08. (неділя) 16:00

________________________________________________________

ХІІ-й тур. 31.08. (неділя) 15:00; 17:00
34 «Колос» - «Лімниця»
35 «Карпати» - «Енергія»
36 «Дністер-Рітас» - «Вихор»
«Медик-Краснопіль» - вихідний

ХІІІ-й тур. 07.09. (неділя) 14:00; 16:00
37 «Вихор» - «Карпати»
38 «Енергія» - «Колос»
39 «Лімниця» - «Медик-Краснопіль»
«Дністер-Рітас» - вихідний

ХІV-й тур. 14.09. (неділя) 14:00; 16:00
40 «Медик-Краснопіль» - «Енергія»
41 «Колос» - «Вихор»
42 «Карпати» - «Дністер-Рітас»
«Лімниця» - вихідний

РЕГІОН «ПІВДЕНЬ»
1. ФК «П’ядики» П’ядики
2. ФК «Битків» Битків
3. ФК «Обертин» Обертин
4. «Каменяр» Серафинці
5. «Тепловик» Івано-Франківськ
6. «Прут» Делятин
7. ФК «Гвіздець» Гвіздець

ПЕРШИЙ ЕТАП
ПЕРШЕ КОЛО

І-й тур. 27.04. (неділя) 14:00; 16:00
1 ФК «П’ядики» - ФК «Гвіздець»
2 ФК «Битків» - «Прут»
3 ФК «Обертин» - «Тепловик»
«Каменяр» - вихідний


Кубок області – 1/16 фіналу (перший матч)
01.05. (четвер) 17:00


ІІ-й тур. 04.05. (неділя) 14:00; 16:00
4 «Тепловик» - «Каменяр»
5 «Прут» - ФК «Обертин»
6 ФК «П’ядики» - ФК «Битків»
ФК «Гвіздець» - вихідний

ІІІ-й тур. 11.05. (неділя) 14:00; 16:00
7 ФК «Битків» - ФК «Гвіздець»
8 ФК «Обертин» - ФК «П’ядики»
9 «Каменяр» - «Прут»
«Тепловик» - вихідний


ІV-й тур. 18.05. (неділя) 14:00; 16:00
10 ФК «Гвіздець» - «Тепловик»
11 ФК «П’ядики» - «Каменяр»
12 ФК «Битків» - ФК «Обертин»
«Прут» - вихідний


Кубок області – 1/16 фіналу (матч-відповідь)
25.05. (неділя) 17:00


V-й тур. 01.06. (неділя) 15:00; 17:00
13 ФК «Обертин» - ФК «Гвіздець»
14 «Каменяр» - ФК «Битків»
15 «Тепловик» - «Прут»
ФК «П’ядики» - вихідний


Кубок області – 1/8 фіналу (перші матчі)
29.05. (четвер) 17:00


Кубок області – 1/8 фіналу (матчі-відповіді)
05.06. (четвер) 17:00


VІ-й тур. 08.06. (неділя) 15:00; 17:00
16 ФК «Гвіздець» - «Прут»
17 ФК «П’ядики» - «Тепловик»
18 ФК «Обертин» - «Каменяр»
ФК «Битків» - вихідний


VІІ-й тур. 15.06. (неділя) 15:00; 17:00
19 «Каменяр» - ФК «Гвіздець»
20 «Тепловик» - ФК «Битків»
21 «Прут» - ФК «П’ядики»
ФК «Обертин» - вихідний


Кубок області – 1/4 фіналу (перші матчі)
19.06. (четвер) 17:00


ДРУГЕ КОЛО
VIII-й тур. 22.06. (неділя) 15:00; 17:00

22 ФК «Гвіздець» - ФК «П’ядики»
23 «Прут» - ФК «Битків»
24 «Тепловик» - ФК «Обертин»
«Каменяр» - вихідний


Кубок області – 1/4 фіналу (матч-відповідь)
26.06. (четвер) 17:00


ІХ-й тур. 29.06. (неділя) 15:00; 17:00
25 «Каменяр» - «Тепловик»
26 ФК «Обертин» - «Прут»
27 ФК «Битків» - ФК «П’ядики»
ФК «Гвіздець» - вихідний
Кубок області – 1/2 фіналу (перший матч)
07.08. (четвер) 17:00


Х-й тур. 10.08. (неділя) 15:00; 17:00
28 ФК «Гвіздець» - ФК «Битків»
29 ФК «П’ядики» - ФК «Обертин»
30 «Прут» - «Каменяр»
«Тепловик» - вихідний


Кубок області – 1/2 фіналу (матч-відповідь)
14.08. (четвер) 17:00


ХІ-й тур. 17.08. (неділя) 15:00; 17:00
31 «Тепловик» - ФК «Гвіздець»
32 «Каменяр» - ФК «П’ядики»
33 ФК «Обертин» - ФК «Битків»
«Прут» - вихідний


Кубок області – ФІНАЛ
24.08. (неділя) 16:00

________________________________________________________

ХІІ-й тур. 31.08. (неділя) 15:00; 17:00
34 ФК «Гвіздець» - ФК «Обертин»
35 ФК «Битків» - «Каменяр»
36 «Прут» - «Тепловик»
ФК «П’ядики» - вихідний


ХІІІ-й тур. 07.09. (неділя) 14:00; 16:00
37 «Прут» - ФК «Гвіздець»
38 «Тепловик» - ФК «П’ядики»
39 «Каменяр» - ФК «Обертин»
ФК «Битків» - вихідний


ХІV-й тур. 14.09. (неділя) 14:00; 16:00
40 ФК «Гвіздець» - «Каменяр»
41 ФК «Битків» - «Тепловик»
42 ФК «П’ядики» - «Прут»
ФК «Обертин» - вихідний

за матеріалами ІФФФ



Також в категорії :


Коментарі відсутні

Please, login or register for commenting!