На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів

12.05.2014 Обласний футбол

Мирова Коломийщини та всі результати туру

Версія для друку
Всі три представники коломийщини завершили свої матчі з нічийним результатом.

Після третього туру одноосібним лідером є команда «Кроно-Карпати» з Брошнева, яка здобула 9 очок у трьох матчах.Натомість коломийські «Карпатти» спромоглись тільки на три нічийних результати і записати в актив три очки.

Центральним матчем третього туру можна вважати поєдинок між ФК «Турка» та ФК «Перегінське», який завершився в нічию 0:0. Обидві команди продемонстрували видовищний футбол, що не дивно, адже в складі Перегінська і Турки грають футболісти, які виступали в командах ПФЛ, а Ігор Гребінський (ФК «Перегінське») у складі студентської збірної України став чемпіоном світу і отримав звання майстер спорту міжнародного класу. У складі ФК «Перегінське» також грають минулорічні володарі кубку області, срібні призери чемпіонату області та інші відомі футболісти: Макогон, Данищук, Корнута, Вірстюк, Мельничук, Іванишин. Отож матч в Турці видався по-справжньому бойовим. Турківські футболісти не поступалися більш іменитим гостям і навіть мали можливості забити голи. Кілька разів господарів виручив воротар Володимир Мегдиник. Боротьба за перемогу тривала з першої і до останньої хвилини на кожному клаптику футбольного поля, іноді на межі фолу. За що арбітр Ігор Дебенко вимушений був вісім футболістів покарати жовтою карткою, а вже в доданий час ще й вилучити гравця гостей. Але господарям вже не вистачило часу аби використати чисельну перевагу.

Всі матчі туру:

Тур: 3 - 11 травня 14 Д Ю
ФК Турка - ФК Перегінське 0:0 2:4
"Кроно-Карпати" - "Нафтовик" 4:1 3:2
ФК "Снятин" - ФК "Калуш" 3:0 2:2
"Придністров`я" - "Гал-Вапно" 2:1 4:1
"Славія" Отинія - "Карпати" Коломия 2:2 0:8

Результати першості області

Північ
Тур: 3 - 11 травня 14 Д Ю
Медик-Краснопіль - "Карпати" Болехів 0:1 1:0
"Лімниця" Перегінське - "Дністер-Рітас" 0:3 0:4
"Енергія" - "Вихор" Ямниця 1:1 7:1
Південь
Тур: 3 - 11 травня 14 Д Ю
ФК Битків - ФК Гвіздець 3:1 2:0
ФК Обертин - ФК П`ядики 3:2 4:3
"Каменяр" Серафинці - "Прут" Делятин 2:0 3:1
"Чайка" Вільхівці - "Тепловик" 0:1 0:7

Буджак В.С.Також в категорії :


Коментарі відсутні

Please, login or register for commenting!