На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів

28.04.2014 Обласний футбол

Чемпіонат області. Старт взято

Версія для друку
Стартував черговий розіграш чемпіонат та першості області з футболу

Чемпіонат області

Результати матчів

Тур: 1 27 квітня 14 (Неділя) Д Ю
16:00 "Ніка" Івано-Франківськ - "Нафтовик" 0: 1 3: 1
16:00 ФК Турка - ФК "Калуш" 2: 0 0: 7
16:00 "Кроно-Карпати" - "Гал-Вапно" 3: 0 3: 1
16:00 ФК "Снятин" - "Карпати" Коломия 1: 1 0: 0
16:00 "Придністров`я" - "Славія" Отинія 2: 1 6: 1

Турнірна таблиця

дорослі

М Команда I В Н П МЗ МП РM O
1 "Кроно-Карпати" 1 1 0 0 3 0 +3 3
2 ФК Турка 1 1 0 0 2 0 +2 3
3 "Нафтовик" 1 1 0 0 1 0 +1 3
4 "Придністров`я" 1 1 0 0 2 1 +1 3
5 ФК "Снятин" 1 0 1 0 1 1 0 1
6 "Карпати" Коломия 1 0 1 0 1 1 0 1
7 ФК Перегінське 0 0 0 0 0 0 0 0
8 "Славія" Отинія 1 0 0 1 1 2 -1 0
9 "Ніка" Івано-Франківськ 1 0 0 1 0 1 -1 0
10 ФК "Калуш" 1 0 0 1 0 2 -2 0
11 "Гал-Вапно" 1 0 0 1 0 3 -3 0

Юнаки

М Команда I В Н П МЗ МП РM O
1 ФК "Калуш" 1 1 0 0 7 0 +7 3
2 "Придністров`я" 1 1 0 0 6 1 +5 3
3 "Ніка" Івано-Франківськ 1 1 0 0 3 1 +2 3
4 "Кроно-Карпати" 1 1 0 0 3 1 +2 3
5 ФК "Снятин" 1 0 1 0 0 0 0 1
6 "Карпати" Коломия 1 0 1 0 0 0 0 1
7 ФК Перегінське 0 0 0 0 0 0 0 0
8 "Гал-Вапно" 1 0 0 1 1 3 -2 0
9 "Нафтовик" 1 0 0 1 1 3 -2 0
10 "Славія" Отинія 1 0 0 1 1 6 -5 0
11 ФК Турка 1 0 0 1 0 7 -7 0

Першість області

Результати матчів

Південь

Тур: 1 27 квітня 14 (Неділя) Д Ю
16:00 ФК П`ядики - ФК Гвіздець 1: 1 0: 5
16:00 ФК Битків - "Прут" Делятин 2: 0 3: 0
16:00 ФК Обертин - "Тепловик" 0: 3 0: 5

Північ

Тур: 1 27 квітня 14 (Неділя) Д Ю
16:00 "Лімниця" Перегінське - "Енергія" 0: 4 0: 1
16:00 "Колос" Братківці - "Дністер-Рітас" 1: 1 0: 1
16:00 Медик-Краснопіль - "Вихор" Ямниця 0: 0 1: 1

Турнірна таблиця

дорослі

Південь
М Команда I В Н П МЗ МП РM O
1 "Тепловик" 1 1 0 0 3 0 +3 3
2 ФК Битків 1 1 0 0 2 0 +2 3
3 ФК П`ядики 1 0 1 0 1 1 0 1
4 ФК Гвіздець 1 0 1 0 1 1 0 1
5 "Каменяр" Серафинці 0 0 0 0 0 0 0 0
6 "Прут" Делятин 1 0 0 1 0 2 -2 0
7 ФК Обертин 1 0 0 1 0 3 -3 0
Північ
М Команда I В Н П МЗ МП РM O
1 "Енергія" 1 1 0 0 4 0 +4 3
2 "Колос" Братківці 1 0 1 0 1 1 0 1
3 "Вихор" Ямниця 1 0 1 0 0 0 0 1
4 Медик-Краснопіль 1 0 1 0 0 0 0 1
5 "Дністер-Рітас" 1 0 1 0 1 1 0 1
6 "Карпати" Болехів 0 0 0 0 0 0 0 0
7 "Лімниця" Перегінське 1 0 0 1 0 4 -4 0


Також в категорії :


Коментарі відсутні

Please, login or register for commenting!