На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів

22.05.2014 Обласний футбол

Богдан Піддубрівний: "Ми просто приймаємо участь"

Версія для друку
Команда-дебютант, як правило, викликає підвищену увагу у фахівців, медійників, уболівальників.

А ще коли вона у когорті найсильніших відразу опиняється серед лідерів. при цьому не знаючи гіркоти поразок у турнірі - і поготів. Подібне, звісно, не може не викликати поваги. Саме таким наразі постає один із цьогорічних новачків чемпіонату - ФК "Турка". Колектив із Коломийщини гучно заявив про себе ще минулого сезону, коли несподівано для багатьох дісався фіналу Кубка області.

Схоже на те, що нині матимемо продовження. Про це й розмовляємо з тренером команди Богданом Піддубрівним.

- Пане Богдане, які фактори обумовили участь ФК "Турка" в чемпіонаті області?

- Швидше за все - спортивний принцип. За підсумками сезону минулого у фінальній частині змагань другої ліги наша команда була третьою. А позаяк кутські "Карпати" і "Сокіл" з Павлівки не наважилися на такий крок ми вирішили спробувати свої сили.

- Чи не було побоювань?

- Ми зважилися на це ледь не в останній момент. Якщо й були якісь сумніви, то нетривалі. А що ми зрештою втрачаємо? Радше навпаки - наші футболісти отримали шанс заявити про себе на вищому рівні, мають можливість і далі прогресувати. Побоювань якихось тех не було. Міжсезонна сезонна міграція, коли несподівано зійшли з дистанції кілька доволі сильних колективів, а разом з тим скорочення кількості учасників обласної еліти, десь упевнили нас в прагненні зіграти в класі найсильніших.

- Між тим наша команда все ж дебютант...

- Повірте, це лише статус і не більше. Коли зважились на це, нам уже не личить когось боятись. Ми поважаємо усіх наших суперників. Минулий рік нехай і частково упевнив і нас і наших симпатиків у тому, що і ми таки чогось варті.

- Тогорічний кубковий успіх став виззначальним при теперішньому підвищенні в класі?

- Мабуть частково. Це великий досвід. Але він не був визначальним. Першочерговою тут стала наявність у нас колективу, ігрового ансамблю. А ще той фактор, що наш склад сформований із місцевих футболістів із Коломийщини. До того ж, більшість із них вже достатньо пограли на високому обласному рівні. Сподіваюся, у них вистачить потенціалу і амбіцій (і не тільки), щоб гідно провести сезон. Дуже сподіваюся, що зміни, хоч і були незначними, зроблять нас сильнішими.

- А конкретніше, будь-ласка...

- Взимку нас залишили Жолоб і Голіней. Натомість поповнили лави Маковійчук, Блонський і Буджак.

- На що сподіваєтесь і розраховуюте, на який здобуток, принаймні проміжний, націлюєте команду?

- Коли зараз часто чую подібні запитання стосовно нашої команди, завжди відповідаю однаково: "Результат? Спитайте про нього мене після закінчення нашої кожної окремої гри". Справа в тому, що наразі керівництво клубу не ставить перед нами якихось конкретних завдань. Може якраз це на команду сьогодні не тисне. Звичайно, ми прагнутимемо підніматися якнайвище і на тих позиціях закріпитися. Тому у відповідь зазвичай кажу: "Ми просто приймаємо участь в чемпіонаті, а там все в руках Божих".

- Тоді залишається побажати Вам успіхів, на цьому шляху, нових звершень, удачі та фарту, як приміром в Івано-Франківську.

- Щиро дякую. Вболівайте за нас, а ми не підведемо та віддачимо грою.

Ігор Костюк

джерелоТакож в категорії :


Коментарі відсутні

Please, login or register for commenting!