На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів

29.03.2015 Новини спорту

Відкритий турнір з гандболу присвячений 71-ій річниці визволення Хмельниччини від фашистських загарбників

Версія для друку
23-25 березня 2015 року в м.Хмельницькому відбулися змагання з гандболу присвячені 71-ій річниці визволення Хмельниччини від фашистських загарбників.

В даних змаганнях взяла участь команда Коломийської районної ДЮСШ управління освіти, молоді та спорту (тренер Данило І.І.). Суперниками наших спортсменів були команди міст Хмельницького, Волочиська, Кам’янця-Подільського та Києва.

Глядачі побачили цікавий і технічний гандбол.

Завершивши груповий турнір на першому місці у півфіналі наша команда поступилась ровесникам з міста Кам’янця-Подільського, зате в зустрічі за третє місце переконливою перемогою завершили зустріч з командою міста Києва. В підсумку наша команда виборола третє місце, за що нагороджена кубком, грамотами та медалями. Кращим гравцем турніру визнано гравця команди Коломийської районної ДЮСШ Романенчука Віталія.

У вільний час від ігор учні мали можливість ознайомитися з визначними місцями міста Хмельницького, особливо багато вражень хлопці отримали після відвідування льодової арени.

Головний спеціаліст відділу молоді та спорту 

управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

Вікторія БондаренкоТакож в категорії :


Коментарі відсутні

Please, login or register for commenting!