На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів

24.03.2015 Новини спорту

На Коломийщині відбувся чемпіонат області з гандболу

Версія для друку
20-21 березня 2015 року у фізкультурно - оздоровчому спортивному комплексі «Прикарпаття» відбувся чемпіонат області з гандболу серед юнаків та дівчат 1998-1999 р.н.

У змаганнях взяли участь вісім команд Івано-Франківської області: Коломийського району, міст – Коломиї, Городенки та Снятина. Всього у спортивних баталіях взяло участь 112 спортсменів.

У впертій, завзятій і безкомпромісній боротьбі місця розташувались наступним чином:

серед дівчат: І місце – Коломийський район, ІІ – м. Городенка,

ІІІ – м. Коломия та IV – м. Снятин;

серед юнаків: І місце – м. Городенка, ІІ – Коломийський район,

ІІІ – м. Коломия та IV – м. Снятин.

Особливо драматичною виявилась фінальна гра між командами дівчат Коломийського району та м. Городенка. Протягом усієї зустрічі команда Коломийського району вела в рахунку. І раптом, на останніх секундах зустрічі, коли рахунок на табло висвітлював 10:9 на користь команди Коломийського району команді м. Городенка вдалось зрівняти рахунок. Фінальна сирена зафіксувала рахунок 10:10! У даній ситуації довелось рахувати співвідношення забитих та пропущених м’ячів. Суддівська колегія вирахувала краще співвідношення забитих та пропущених м’ячів у команди Коломийського району, а саме: 38:25 – Коломи йський район (+13) та 31:21 – у команди м. Городенка (+10), що і привело команду дівчат Коломийського району на І сходинку чемпіонату.

За команду дівчат Коломийського району змагались спортсменки:

Гураль Олександра, Гураль Мар’яна, Іванчук Тетяна, Клапчук Віталія, Григорчук Наталія, Сапович Ольга, Живачук Іванна, Гаврилюк Іванна, Лахнюк Валентина, Шинкарук Роксолана, Касапу Яна, Остапенко Тетяна, Андрусяк Рената, Кузич Оксана.

За команду юнаків Коломийського району змагались наступні спортсмени: Романенчук Віталій, Остафійчук Віктор, Гуцуляк Віталій, Матіос Андрій, Бучицький Михайло, Гаврилюк Василь, Маршалюк Дмитро, Павлюк Юрій, Степанюк Ігор, Підгребельний Любомир, Костюк Роман, Ямбір Тарас, Кубай Олексій, Гнатюк Олег.

Готували команди до змагань тренери:

дівчат – Гушулей Володимир Степанович;

юнаків – Данило Ірина Іванівна та Дикун Мар’яна Василівна.

Начальник відділу молоді та спорту

управління освіти, молоді та спорту

райдержадміністрації

Ярина Томащук Також в категорії :


Коментарі відсутні

Please, login or register for commenting!