На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів

11.04.2015 Новини спорту

На Коломийщині проведено фізкультурно-спортивний оздоровчий захід “Руханка” під девізом «Пліч-о-пліч»

Версія для друку
​Однією з найважливіших передумов гармонійності, повноцінного життя, самореалізації дитини, підлітка та молоді є їхнє здоров'я.

Недаремно досі не втратило своєї значущості давнє латинське прислів'я «Здоровий дух у здоровому тілі». Саме на формування здорової, фізично повноцінної особистості спрямовано фізкультурно-спортивний оздоровчий захід “Руханка”, яке відповідно до розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 27 березня 2015 року №194 “Про проведення “Руханки” в рамках відзначення Всесвітнього дня здоров'я”, управлінням освіти, молоді та спорту Коломийської районної державної адміністрації спільно з загальноосвітніми навчальними закладами Коломийського району та з дирекцією ФОСК “Прикарпаття” 7 квітня 2015 року проведено у всіх населених пунктах Коломийщини.

Під девізом “Пліч-о-пліч” о 1600 год. 4280 дітей виконали 12 вправ, які були спрямовані на зміцнення здоров'я і загартовування організму молодих людей, сприяння фізичному розвитку, формування, вдосконалення рухових якостей (швидкості, сили, витривалості, гнучкості, спритності), стійкого інтересу до систематичних занять фізичними вправами.


Головний спеціаліст відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Коломийської райдержадміністрації

Вікторія БондаренкоТакож в категорії :


Коментарі відсутні

Please, login or register for commenting!