На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів

25.11.2014 Новини спорту

Діти – найголовніший скарб нашого суспільства

Версія для друку
Відзначення 25-ої річниці прийняття Конвенції ООН про права дитини.

Відповідно до Закону України від 05.03.2009 року № 1065-VI «Про Загальнодержавну програму «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року», з нагоди 25-ої річниці прийняття Конвенції ООН про права дитини, з метою зосередження уваги на розв’язанні найбільш нагальних проблем дитинства у загальноосвітніх школах району проведено тренінгові заняття на тему: «Підлітки мають знати свої права», тематичні вікторини, правові турніри, метою яких було перевірити рівень знань дітей щодо їх прав та обов’язків, засідання круглих столів на тему:«Права та гідність дитини».

21.11.2014р. відділом молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Коломийської райдержадміністрації спільно з молодіжним центром «Коломийщина», с.П’ядики проведено спортивні дитячі товариські зустрічі з нагоди відзначення в районі 25-ої річниці прийняття Конвенції ООН про права дитини.

Діти –– найголовніший скарб нашого суспільства, окрема, самостійна частина, якій притаманні особливі правила поведінки, своєрідні життєві погляди, що забезпечують її розвиток і становлення, перетворення в дорослу частину. Вони потребують особливого підходу, соціального захисту та поваги до їх прав. І від того, як ми їх виховуємо, які зерна добра, справедливості, мужності ми в них закладемо, залежить майбутнє нашої країни.

Головний спеціаліст відділу молоді та спорту 

управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації

Вікторія БондаренкоТакож в категорії :


Коментарі відсутні

Please, login or register for commenting!