На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів

01.05.2015 Футзал

Визначилися фіналісти Кубку НФК Ураган

Версія для друку
Головний трофей турніру розіграють СШ № 1 та ЗОШ с. Лісний Хлібичин.

Саме ці дві команди змогли подолати всіх своїх суперників на шляху до фіналу, а тепер в очному протистоянні вирішуватимуть хто з них кращий.

В матчі за почесне третє місце зустрінуться школярі з Печеніжина та Угорників. За Малий Кубок змагань, як ми вже повідомляли раніше, боротимуться учні ЗОШ № 2 та школи села Корнич.

Фінал, матч за третє місце, гра за Малий Кубок, а також нагородження переможців та учасників змагань відбудуться 5-го травня, а 28 квітня в передостанній ігровий день турніру були зіграні другі півфінальні матчі:

Печеніжин - СШ № 1 2:2

Підопічні Василя Горука вже на 4-й хвилині відкрили рахунок у матчі та змарнували ще кілька зручних нагод, щоб відзначитися. Проте СШ № 1 вдалося не тільки збити атакувальний пил суперника, а й двічі забити протягом однієї хвилини. Далі гра перейшла в спокійне русло. Нагоди забити мала, як одна так і інша команда, але м'яч лише одного разу перетнув лінію воріт. Підсумковий результат матчу відображає картину, що була на майданчику, впродовж усієї гри.

Лісний Хлібичин - Угорники 1-0

Після нищівної поразки в першому матчі шанси команди Угорників на вихід у фінал були мізерними. Проте легкою прогулянкою для підопічних Івана Конюка ця гра не стала. Мабуть вперше на турнірі команда з Лісного Хлібичина зіткнулася з такою масованою обороною. Кращий бомбардир турніру Іван Харук так і не зміг підібрати ключі до воріт суперника, але одного разу це вдалося зробити Вікторії Остапів. Треба віддати належне команді Угорників, яка продемонструвала, як треба грати проти колективу, який в усіх своїх попередніх матчах не забивав менше п'яти м'ячів за гру.

Цікаво, що обидва фіналісти турніру забили по 38 м'ячів. Щоправда команда Лісного Хлібичина провела на дві гри менше і дозволила суперникам лише двічі відзначитися у своїх воротах. СШ № 1 пропустила 10 м'ячів, половину з яких у півфіналі.

Бомбардири:

22 - Харук Іван (Лісний Хлібичин);

16 - Денис Попадюк (СШ № 1);

14 - Максим Комуніцький (ЗОШ № 2);

13 - Вікторія Остапів (Лісний Хлібичин);

12 - Віталій Соколишин (Печеніжин);

Олександр Дем'янчукТакож в категорії :


Коментарі відсутні

Please, login or register for commenting!