На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів

13.02.2015 Футзал

Коломия приймала турнір Дружби

Версія для друку
В п'ятницю, 13 лютого в залі ФОСК "Прикарпатя" міста Коломия відбувся футзальний турнір "Дружба" серед дітей 2001 р.н. та молодших.

У змаганнях взяли участь 6 команд - п'ять з них представляли Коломийський район (Турку, Отинію, М. Кам'янку, Гвіздець та Підгайчики), а ще одна ЗОСШ №1 - Коломию.

Команда ЗОСШ №1 м. Коломия

Шляхом сліпого жеребкування команди були розподілені на дві групи по три колективи в кожній. Якщо перші три поєдинки турніру закінчувалися з мінімальними рахунками 0-0 та 1-0, то заключні матчі груповго етапу принесли вже зливу голів у ворота команд-учасниць. Переможцями у своїх групах стали команди Турки (тренер В. Червінський) та Отинії (тренер М. Хомин), другі місця посіли учні ЗОСШ №1 (тренер О. Дем'янчук) та хлопці з Малої Кам'янки (тренер Д. Максим'юк), а "почесні" треті - Гвіздець (тренер Р. Пернеровський) та Підгайчики (тренер В. Григорашак )

Перед матчем Гвіздця та Коломиї

Після групового етапу змагань відразу відбулися стикові матчі, які й визначили розподіл місць на турнірі. Що прикметно, всі три стики закінчилися у нічию. Відповідно з рахунками 2-2 за 5-те місце, 1-1 за 3-тє та 0-0 фінал. У серіях післяматчевих пенальті сильнішими виявилися команди з Гвіздця, Малої Кам'янки та Турки.

Спільне фото переможців та призерів турніру

Перед нагородженням команди, гості та гладачі вшунували хвилиною мовчання пам'ять про наших воїнів, які захищають територіальну ціліснсть України на Сході держави. Як зазначив голова оргкомітету турніру Олександр Гнатюк, "такі змагання потрібні в першу чергу для дітей, які повинні цінувати те, що мають можливість займатися спортом та грати у футбол в мирі та спокої".

Олександр Дем'янчукТакож в категорії :


Коментарі відсутні

Please, login or register for commenting!