На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів

06.04.2015 Футзал

Другий ігровий день Кубку НФК "Ураган" в м. Коломия виявився безкомпромісним

Версія для друку
Безкомпромісним виявився другий ігровий день Шкільного турніру з футзалу "Кубок НФК "Ураган", що триває в м. Коломия.

Більше того: у п'яти з восьми зіграних поєдинків перевага однієї з команд була мінімальною.

Цього дня на майданчику ФОСК "Прикарпаття" було, окрім нічийних результатів, все: чудові голи, вивірені передачі, забиті та незабиті пенальті, автоголи, жовті та червоні картки, радість переможців та гірки сльози переможених.

Три команди: Велика Кам'янка, Лісний Хлібичин та Угорники достроково забронювали за собою місця в чвертьфіналі турніру. На превеликий жаль, один учасників Кубку, а саме ЗОШ № 5 сьогодні не з'явилася на гру. Згідно регламенту цій команді зараховано технічну поразку 0:5 та знято зі змагань. Щодо інших матчів, то в них зафіксовані наступні результати:

Корнич - СШ № 1 2:1

Ця гра в чомусь нагадувала нещодавній матч збірної України з футболу проти команди Латвії. Тотальна перевага СШ № 1 та стовідсоткова реалізації моментів коренецькими футзалістми. Останнім варто віддати належне, адже підопічні Любомиру Йосиповича Гаврилюка змогли не просто вистояти але і здобути вкрай важливу для них перемогу. Героєм матчу однозначно слід вважати голкіпера команди Корнич Олександра Сем'юка (на фото), який близько 10 разів рятував свою команду від здавалося б неминучого голу.

ЗOШ № 2 - ЗOШ №8 2:3

Завдяки хет-трику Дениса Михайлюка досить несподівану перемогу в цьому матчі здобула восьма школа. Сама гра була досить рівною, але фортуна відвернулася від ЗОШ № 2. Проте, як не парадоксально, навіть після двох поразок поспіль ця команда зберігає не погані шанси на вихід з групи.

НВК № 9 - Велика Кам'янка 1-2

Після надупевненої перемоги в першому матчі фаворитом даного поєдинку вважалася команда з району. Проте підопічним Романа Малярчука впродовж всього матч вдавалося гідно протистояти супернику. Більше того: за 30 секунд до завершення поєдинку рахунок матчу став нічийним. Проте за мить до фінальної сирени, перериваючи удар суперника хтось з гравців дев'ятої школи зіграв рукою в межах штрафного майданчика. Пенальті у виконанні одного з кращих бомбардирів турніру Романа Мацінкевича був виконаний бездоганно.

Печеніжин - Лісний Хлібичин 1:6

Дует Віки Остапів та Іванка Харука знову приніс перемогу команді Лісного Хлібичина. Цього разу юна зірочка нашого турніру виступала восновному асистентом, натомість Іванкові вдалося відзначитися у воротах суперника аж 5 разів. На разі хлопчик з вісьмома точними ударами очолює список бомбардирів. Щодо підопічних Василя Горука, то все на що вони спромоглися в даному матчі - це гол престижу.

ЗОШ № 3 - ЗОШ № 10 2-1

Завдяки дублю Романа Яворського третя школа вже на початку матчу вийшла вперед. Цю перевагу команді вдалося утримавати аж до передостанньої хвилини зустрічі, коли десята школа все-таки змогла відквитати один м'яч. Проте за час, що залишився до закінчення поєдинку рахунок на табло так і не змінився. ЗОШ № 3 ще має шанси на вихід до чвертьфіналу, тоді як десята побореться тільки за малий кубок.

ЗОШ № 7 - Угорники 0:6

Перевага підопічних Марти Савчук в даному матчі була беззаперечною. Черговий дубль до свого активу записав Андрійко Гураль, який був одним з кращих на полі у складі обох команд. Проте, незважаючи на прикру поразку, ЗОШ № 7 ще має шанси на вихід з групи. Для підопічних Світлани Іллюк все буде вирішуватися в останній день групового етапу змагань в матчі з Коломийською гімназією.

Коломийська Гімназія - ЗОШ № 5 5:0 (технічна перемога)

Замість цього поєдинку гімназисти провели товариську гру з екперементальним складом СШ № 1, в якій перемогли з рахунком 3:2. Як було сказано вище, в цій групі Угорники вже забезпечили собі місце в одній четвертій фіналу, а за іншу путівку поборються гімназисти та учні сьомої школи.

СШ № 1 - СШ № 4 2:1

Саме ця гра отримала статус центральної в сьогоднішному ігровому дні. Після прикрої поразки в матчі з командою Корнича учням Стефаникової школи для того, щоб вийти з групи потрібно було тільки перемагати. Проте і підопічі Дмитра Петровича Дмитрука розуміли, що успіх в цьому поєдинку по-суті може стати для них вирішальним. Саме тому впродовж усього матчу на майданчику точилися недитячі пристрасті. Розв'язка цієї драми настала на початку другого тайму. Головним героєм тут став Олександр Соколовський, який спочатку забив м'яч у чужі ворота, потім став одним з співавторів голу у власні, але вже за 2 хвилини виправився і встановив остаточний рахунок гри. Заключні хвилини матчу пройшли за рівної боротьби суперників, але ніхто з них так більше і не зміг відзначитися.

ЗОШ № 6 - Корнич 1:4

Крок за кроком йде до виходу з групи команда села Корнич. Три перемоги поспіль виводять підопічних Любомира Йосиповича Гаврилюка на перше місце в квінтеті "А". Проте в заключний день турніру на цю команду очікує випробовування ЗОШ № 4, яка також зберігає шанси на чвертьфінал. Саме цей матч, який стане останнім на груповому етапі змагань і розставить всі крапки над "і".

Матчі третього ігрового дня відбудуться 15 квітня.

Бомбардири:

Іван Харук (Лісний Хлібичин) - 8 м'ячів (1 з пенальті);

Денис Попадюк (СШ № 1) - 6 м'ячів;

Роман Мацінкевич (Велика Кам'янка) - 5 м'ячів (1 з пенальті);

Євген Писарук (Корнич), Віталій Соколишин (Печеніжин), Андрій Гураль (Угорники), Вікторія Остапів (Лісний Хлібичин) - по 4 м'ячі;

Олександр Дем'янчукТакож в категорії :


Коментарі відсутні

Please, login or register for commenting!