string(2) "47" Турнірна таблиця - | Футбол Коломийщини

На сайті проводяться роботи по адаптації під нову базу даних ФФУ тому можливі перебої в роботі та нестабільна робота частини модулів

- Турнірна таблиця

Версія для друку
Команда I В Н П З - П РM О
1 "Метеор" Жукотин 233 140 35 58 562 - 325 +237 455
2 ДФК Фурнітура 234 135 33 66 614 - 365 +249 438
3 ФК Турка 148 82 17 49 424 - 319 +105 263
4 ФК Хлібичин 195 70 37 88 389 - 412 -23 247
5 FC Skiff (Черемхів) 162 74 23 65 351 - 308 +43 245
6 "Спартак" Струпків 122 74 22 26 315 - 141 +174 244
7 "Сокіл" Коршів 153 74 19 60 364 - 321 +43 241
8 ФК Сопів 153 72 25 56 347 - 326 +21 240
9 МФК Корнич 114 73 13 28 360 - 236 +124 232
10 "Ювента" Л.Слобідка 185 68 29 88 316 - 400 -84 232
11 ФК Угорники 100 65 13 22 252 - 115 +137 208
12 "Довбушівець" 122 60 19 43 239 - 196 +43 199
13 "Joker" Заболотів 114 61 15 38 348 - 288 +60 198
14 ФК Голосків 141 61 15 65 241 - 280 -39 196
15 ФК Королівка-Корнич 119 58 17 44 233 - 212 +21 190
16 "Прометей" Матеївці 120 56 20 44 252 - 192 +60 187
17 "Княгинин" Підгайчики 142 49 27 66 231 - 295 -64 172
18 "Opel" П`ядики 71 55 5 11 279 - 100 +179 170
19 "Прут" Воскресинці 130 50 20 60 203 - 263 -60 170
20 "Підгір'я" Іванівці 119 52 12 55 207 - 217 -10 168
21 "Прут" Семаківці 148 48 24 76 207 - 303 -96 167
22 ФК Ценява 100 46 22 32 141 - 129 +12 160
23 МФК Лісовичок - Стрічка 102 47 16 39 287 - 261 +26 157
24 "Нива" М.Кам`янка 121 45 16 60 198 - 276 -78 151
25 "Карпати" Спас 122 45 15 62 221 - 229 -8 149
26 Євромікс 55 43 5 7 231 - 73 +158 134
27 "Кремінь" Пістинь 86 39 14 33 215 - 184 +31 131
28 "Покуття" В.Вербіж 65 40 8 17 222 - 127 +95 128
29 ФК Гвіздець 77 39 11 27 205 - 198 +7 128
30 ФК Молодятин 91 37 12 42 184 - 175 +9 122
31 "Агро-Дует" В.Камянка 123 36 9 78 181 - 325 -144 117
32 "Пора" Коломия 66 36 3 27 192 - 164 +28 111
33 ФК Варатик 94 33 10 51 169 - 265 -96 109
34 Пядики 55 33 6 16 177 - 86 +91 105
35 "Нива" Джурків 130 29 17 84 176 - 356 -180 102
36 МФК Печеніжин 94 30 11 53 202 - 277 -75 101
37 "Вовки" Коломия 44 31 3 10 150 - 55 +95 96
38 "Старт" Старий Гвіздець 50 30 3 17 108 - 77 +31 93
39 "Казка" Надвірна 55 28 4 23 158 - 132 +26 88
40 ФК Верхній Вербіж 77 24 16 37 108 - 157 -49 88
41 МФК Турка-2 102 24 12 66 194 - 359 -165 84
42 Надія 54 24 10 20 140 - 133 +7 82
43 ФК Торговиця 77 24 6 47 116 - 150 -34 78
44 "Карпати" Брошнів-Осада 35 24 5 6 76 - 30 +46 77
45 Політех 65 21 14 30 125 - 154 -29 77
46 ФСК "Коваль" 75 22 9 44 112 - 199 -87 75
47 "Іскра" Богородичин 55 22 5 28 145 - 164 -19 71
48 ФК Мишин 66 19 6 41 115 - 190 -75 63
49 FC Energy 44 18 8 18 109 - 131 -22 62
50 "Joker-2" Заболотів 58 16 10 32 120 - 183 -63 58
51 ФК Перегінське 27 17 6 4 46 - 16 +30 57
52 "Карпати" Коломия 30 16 6 8 59 - 35 +24 54
53 "Придністров`я" Тлумач 31 16 6 9 71 - 49 +22 54
54 Ветерани 40+ 22 16 5 1 57 - 18 +39 53
55 ФК Отинія 42 16 4 22 73 - 101 -28 52
56 Діброва 44 14 9 21 63 - 85 -22 51
57 Синівір 44 13 9 22 82 - 120 -38 48
58 МФК "Прометей" Матеївці 22 14 5 3 77 - 34 +43 47
59 "Дністер" Галич 32 14 4 14 60 - 48 +12 46
60 ФК "Калуш" 30 13 4 13 43 - 36 +7 43
61 Венера 44 13 2 29 78 - 135 -57 41
62 ФК Шепарівці 50 12 4 34 47 - 75 -28 36
63 "Легенда" Отинія 22 11 2 9 62 - 49 +13 35
64 МФК Коршів 22 10 5 7 50 - 36 +14 35
65 "Ніка" Івано-Франківськ 33 9 7 17 51 - 61 -10 34
66 ФК "Покуття-Євромодуль" 29 8 8 13 29 - 46 -17 32
67 "Оскар" Підгір`я 13 9 3 1 37 - 12 +25 30
68 "Карпати" Шешори 21 9 3 9 55 - 54 +1 30
69 МФК Отинія 45 9 2 34 84 - 168 -84 29
70 "Торговиця" Гор. р-н 21 8 4 9 48 - 54 -6 28
71 "Князь" Отинія 22 7 6 9 52 - 69 -17 27
72 КДЮСШ Коломия (1) 10 8 2 0 39 - 6 +33 26
73 Печеніжин ДЮФЛ 10 8 1 1 38 - 6 +32 25
74 ФК Мала Кам'янка-2 26 7 4 15 49 - 60 -11 25
75 "Нафтовик" Долина 32 7 4 21 35 - 68 -33 25
76 Л.Хлібичин ДЮФЛ 10 7 2 1 48 - 10 +38 23
77 Семаківці-2 22 7 1 14 52 - 71 -19 22
78 "Алмаз" 22 7 1 14 40 - 78 -38 22
79 Епіцентр К10 7 7 0 0 52 - 14 +38 21
80 Game Over 21 6 3 12 51 - 66 -15 21
81 Рунгури 22 6 2 14 33 - 49 -16 20
82 Мфк Матеївці 22 5 5 12 37 - 62 -25 20
83 ДЮСШ Косів 10 6 1 3 26 - 15 +11 19
84 Пядики 35+ 6 6 0 0 26 - 6 +20 18
85 "Покуття-ДЮФЛ" Коломия 10 6 0 4 24 - 20 +4 18
86 Турка ДЮФЛ 10 5 3 2 23 - 14 +9 18
87 "Газовик" Богородчани 6 5 1 0 19 - 3 +16 16
88 "Єдність" Балинці 22 5 0 17 35 - 94 -59 15
89 Виноград 22 4 2 16 35 - 95 -60 14
90 Ураган-2 6 4 1 1 26 - 13 +13 13
91 МФК Городенка 6 4 1 1 21 - 18 +3 13
92 Віза Вторма 7 4 0 3 24 - 12 +12 12
93 "Славія" Отинія 9 4 0 5 15 - 7 +8 12
94 Л.Хлібичин 35+ 6 4 0 2 19 - 13 +6 12
95 ДПС 6 4 0 2 12 - 17 -5 12
96 "Тепловик-ДЮСШ3" 12 3 2 7 25 - 26 -1 11
97 "Карпати" Болехів 9 3 2 4 12 - 13 -1 11
98 В.Камянка ДЮФЛ 10 3 2 5 17 - 40 -23 11
99 Курінь-Пас 6 3 0 3 19 - 21 -2 9
100 "Каменяр" Серафинці 4 2 1 1 9 - 8 +1 7
101 Корнич ДЮФЛ 9 2 1 6 9 - 21 -12 7
102 МФК "Спарта" Голосків 22 2 1 19 27 - 83 -56 7
103 Отинія 35+ 5 2 0 3 11 - 12 -1 6
104 СК "Граніт" Тлумач 3 2 0 1 5 - 6 -1 6
105 "Карпати" Кути 3 2 0 1 4 - 5 -1 6
106 Мишин 35+ 6 2 0 4 16 - 20 -4 6
107 Коршів 35+ 5 2 0 3 19 - 26 -7 6
108 ДОЗ 35+ 6 2 0 4 9 - 18 -9 6
109 Воскресинці ДЮФЛ 8 2 0 6 12 - 27 -15 6
110 "Ураган" Ворона 51 1 4 46 40 - 131 -91 6
111 "Пробій" Городенка 9 1 2 6 13 - 29 -16 5
112 КДЮСШ Коломия (2) 10 1 2 7 13 - 32 -19 5
113 Коршів ДЮФЛ 10 1 2 7 11 - 30 -19 5
114 МФК Дворище 22 1 2 19 30 - 90 -60 5
115 ФК Битків 5 1 1 3 5 - 7 -2 4
116 "Енергія" Бурштин 4 1 1 2 5 - 14 -9 4
117 "Карпати" Яремче 2 1 0 1 2 - 1 +1 3
118 "Колос" Цінева 2 1 0 1 3 - 4 -1 3
119 "Колос" Братківці 2 1 0 1 1 - 3 -2 3
120 Ельдорадо-Галицький двір 6 1 0 5 20 - 23 -3 3
121 Печеніжин 35+ 4 1 0 3 7 - 12 -5 3
122 Гвіздець ДЮФЛ 9 1 0 8 6 - 45 -39 3
123 "Медик-Краснопіль" Солотвин 3 0 2 1 2 - 4 -2 2
124 "Галичина" Івано-Франківськ 6 0 2 4 10 - 17 -7 2
125 ФК Обертин 3 0 1 2 3 - 8 -5 1
126 "Сокіл" Павлівка 1 0 0 1 2 - 3 -1
127 "Карпати" Печеніжин 1 0 0 1 1 - 2 -1
128 "Нептун" Заболотів 1 0 0 1 0 - 1 -1
129 "Сокіл" Угринів 1 0 0 1 0 - 5 -5
130 "Прут" Делятин 3 0 0 3 2 - 9 -7
131 "Лімниця" Перегінське 2 0 0 2 1 - 12 -11
132 "Вихор" Ямниця 3 0 0 3 2 - 16 -14
133 "Дністер-Рітас" 3 0 0 3 2 - 18 -16
134 "Гуцульщина" 8 0 0 8 3 - 23 -20
135 Ураган-4 6 0 0 6 6 - 31 -25
136 Ревера 6 0 0 6 13 - 44 -31
Група А
Команда I В Н П З - П РM О
1 "Ураган" Коломия 11 0 0 11 7 - 30 -23
2 FC Skiff (Черемхів) 29 11 2 16 70 - 82 -12 35
3 "Підкова" Пістинь 11 5 1 5 11 - 19 -8 16
4 "Скали" Чортовець 11 8 0 3 32 - 17 +15 24
5 "Агро-Дует" В.Камянка 19 4 0 15 27 - 57 -30 12
6 "Нива" М.Кам`янка 11 6 1 4 34 - 27 +7 19
7 Семаківці-2 11 2 1 8 10 - 26 -16 7
8 ФК Угорники 11 4 1 6 18 - 26 -8 13
9 Карпатський ринок 11 7 0 4 23 - 23 0 21
10 "Opel" П`ядики 11 10 0 1 56 - 15 +41 30
11 ФК Яблунів 11 5 0 6 21 - 31 -10 15
12 "Карпати" Шешори 11 6 0 5 20 - 24 -4 18
13 Городенка 10 7 0 3 20 - 18 +2 21
14 Вторма 10 8 0 2 35 - 18 +17 24
15 МФК Замулинці 10 6 0 4 21 - 11 +10 18
16 "Єдність" Балинці 20 10 0 10 58 - 58 0 30
17 МФК Дружба 10 1 0 9 16 - 22 -6 3
18 Сороки 10 6 0 4 33 - 23 +10 18
19 МФК Хлібокомбінат 10 0 0 10 4 - 22 -18
20 Троста 10 1 0 9 20 - 67 -47 3
21 Політех 10 8 1 1 26 - 9 +17 25
22 ФК Верхній Вербіж 10 5 0 5 29 - 26 +3 15
23 ФК Обертин 20 14 2 4 71 - 32 +39 44
24 "Старт" Старий Гвіздець 20 8 5 7 66 - 48 +18 29
25 "Нива" Джурків 10 0 1 9 15 - 55 -40 1
26 "Сокіл" Коршів 20 11 3 6 59 - 36 +23 36
27 МФК "Спарта" Голосків 20 10 3 7 48 - 39 +9 33
28 Пядики 10 7 1 2 26 - 18 +8 22
29 МФК "Прометей" Матеївці 10 3 4 3 25 - 26 -1 13
30 МФК Пядики-2 10 5 1 4 37 - 20 +17 16
31 ФК Гвіздець 10 7 3 0 36 - 20 +16 24
32 Бонжур 10 1 1 8 16 - 38 -22 4
33 "Прут" Воскресинці 20 4 3 13 46 - 64 -18 15
34 Корнич-2 10 2 0 8 14 - 42 -28 6
35 ФК Хлібичин 20 9 7 4 49 - 44 +5 34
36 "Князь" Отинія 10 5 1 4 29 - 27 +2 16
37 "Фаворит" Струпків 10 5 0 5 28 - 36 -8 15
38 МФК Дворище 10 6 2 2 32 - 11 +21 20
39 Виноград 10 3 2 5 22 - 30 -8 11
40 Венера 10 8 1 1 30 - 12 +18 25
41 ФК Голосків 10 1 0 9 10 - 34 -24 3
42 "Прометей" Матеївці 10 7 1 2 33 - 14 +19 22
43 "Княгинин" Підгайчики 8 3 1 4 14 - 14 0 10
44 ДОЗ Коломия 8 5 2 1 14 - 7 +7 17
45 "Карпати" Спас 10 4 0 6 18 - 22 -4 12
46 ФК Королівка-Корнич 8 5 3 0 18 - 7 +11 18
47 Слобідська гімназія 7 4 0 3 16 - 16 0 12
48 Малоключівська гімназія 7 2 0 5 7 - 31 -24 6
49 Рунгурський ліцей 7 3 1 3 13 - 17 -4 10
50 Кийданецька гімназія 7 0 0 7 3 - 19 -16
51 Сопівський ліцей 7 3 2 2 10 - 10 0 11
52 Княждвірський ліцей 7 1 1 5 6 - 20 -14 4
53 Печеніжинський ліцей 7 6 1 0 33 - 1 +32 19
54 Молодятинська гімназія 7 6 1 0 29 - 3 +26 19
Група В
Команда I В Н П З - П РM О
1 Мфк Матеївці 11 3 0 8 22 - 27 -5 9
2 "Прут" Семаківці 11 3 0 8 20 - 23 -3 9
3 "Мораліс Помпея" 21 0 1 20 20 - 91 -71 1
4 Сопів-2 21 9 0 12 39 - 49 -10 27
5 МФК Бані Березів 11 7 0 4 30 - 19 +11 21
6 FC Energy 21 13 0 8 72 - 59 +13 39
7 "Прут" Воскресинці 21 14 2 5 91 - 43 +48 44
8 МФК Королівка 11 3 1 7 16 - 19 -3 10
9 "Кремінь-2" Пістинь 11 7 1 3 18 - 15 +3 22
10 "Карпати" Спас 21 9 1 11 49 - 45 +4 28
11 "Делсо" Сопів 21 11 2 8 65 - 54 +11 35
12 "Довбушівець" 11 6 1 4 33 - 28 +5 19
13 Жуків 20 8 3 9 44 - 38 +6 27
14 "Підкова" Пістинь 20 8 2 10 40 - 34 +6 26
15 ФК Мишин 20 2 2 16 26 - 77 -51 8
16 Рунгури 10 4 1 5 10 - 24 -14 13
17 "Карпати" Шешори 10 9 1 0 43 - 9 +34 28
18 "Іскра" Богородичин 20 12 1 7 63 - 39 +24 37
19 Семаківці-2 10 8 0 2 34 - 21 +13 24
20 "Алмаз" 10 6 2 2 33 - 19 +14 20
21 "Пора" Коломия 10 8 1 1 33 - 13 +20 25
22 "Нива" М.Кам`янка 10 4 3 3 22 - 20 +2 15
23 МФК Дворище 10 3 1 6 13 - 20 -7 10
24 МФК Ключів 10 0 1 9 13 - 36 -23 1
25 МФК Лісна Слобідка-2 20 4 3 13 37 - 91 -54 15
26 МФК Турка-3 10 2 3 5 30 - 37 -7 9
27 Синівір 10 7 1 2 36 - 13 +23 22
28 МФК Угорники 10 4 1 5 30 - 29 +1 13
29 Game Over 10 3 3 4 32 - 32 0 12
30 "Сокіл" Коршів 10 4 1 5 30 - 24 +6 13
31 "Нива" Джурків 10 4 0 6 23 - 36 -13 12
32 МФК Городенка 10 5 0 5 26 - 26 0 15
33 ФК Гвіздець 10 9 0 1 39 - 16 +23 27
34 ФК Молодятин 10 4 1 5 24 - 30 -6 13
35 Угорницька гімназія 6 2 1 3 27 - 15 +12 7
36 Отинійській ліцей 6 6 0 0 33 - 5 +28 18
37 Виноградський ліцей 6 0 0 6 1 - 64 -63
38 Ліснохлібичинський ліцей 6 3 0 3 25 - 15 +10 9
39 Струпківський ліцей 6 3 1 2 21 - 8 +13 10
Група Б
Команда I В Н П З - П РM О
1 МФК Турка-3 21 5 0 16 42 - 101 -59 15
2 "Нива-2" Джурків 11 3 0 8 17 - 38 -21 9
3 МФК Рогиня 11 0 0 11 9 - 55 -46
4 Малий Гвіздець 11 7 1 3 44 - 19 +25 22
5 "Торговиця" Гор. р-н 20 15 2 3 62 - 20 +42 47
6 "Прометей" Матеївці 11 8 0 3 62 - 25 +37 24
7 "Легенда" Отинія 30 12 6 12 65 - 54 +11 42
8 Політех 11 4 0 7 20 - 27 -7 12
9 "Флоріан" Яблунів 11 5 4 2 25 - 16 +9 19
10 Game Over 11 8 2 1 34 - 19 +15 26
11 Надія 11 9 0 2 27 - 11 +16 27
12 "Динамо" Коломия 11 4 3 4 28 - 22 +6 15
13 ФК Угорники 9 4 1 4 20 - 17 +3 13
14 ФК Голосків 9 2 0 7 6 - 25 -19 6
15 "Ювента" Л.Слобідка 26 12 3 11 50 - 58 -8 39
16 Ліски 20 3 1 16 23 - 80 -57 10
17 FC Skiff (Черемхів) 19 10 4 5 49 - 38 +11 34
18 МФК Королівка 9 7 0 2 33 - 24 +9 21
19 ФК Молодятин 20 10 3 7 55 - 31 +24 33
20 "Алмаз" 9 1 1 7 8 - 25 -17 4
21 МФК Семенівка 11 9 1 1 34 - 12 +22 28
22 Городенка 11 6 2 3 30 - 21 +9 20
23 Сопів-2 11 3 1 7 27 - 35 -8 10
24 Євромікс 11 9 2 0 36 - 8 +28 29
25 Дебеславці-юнаки Ф.К. 21 3 0 18 21 - 78 -57 9
26 "Ліга" Підгайчики 11 3 2 6 23 - 30 -7 11
27 FC Energy 11 7 1 3 28 - 18 +10 22
28 "Фаворит" Струпків 11 1 1 9 19 - 43 -24 4
29 МФК Угорники 11 5 2 4 25 - 23 +2 17
30 "Пора" Коломия 10 5 1 4 29 - 19 +10 16
31 МФК "Прометей" Матеївці 10 5 2 3 30 - 25 +5 17
32 Чернятин 10 7 2 1 45 - 18 +27 23
33 "Прут" Семаківці 16 6 2 8 36 - 35 +1 20
34 Локомотив 10 0 0 10 9 - 35 -26
35 "Княгинин" Підгайчики 10 2 2 6 24 - 43 -19 8
36 "Нива" М.Кам`янка 10 8 0 2 49 - 18 +31 24
37 ДФК Фурнітура 8 6 0 2 17 - 5 +12 18
38 "Славія" Отинія 8 2 0 6 6 - 15 -9 6
39 ФК Сопів 8 3 0 5 11 - 24 -13 9
40 "Спартак" Струпків 8 1 0 7 6 - 24 -18 3
41 "Підгір'я" Іванівці 6 5 1 0 13 - 2 +11 16
42 ФК Мишин 6 3 1 2 17 - 6 +11 10
43 "Довбушівець" 8 8 0 0 30 - 2 +28 24
44 П'ядицький ліцей 6 2 1 3 10 - 8 +2 7
45 Турківський ліцей 6 4 0 2 8 - 6 +2 12
46 Великокам'янський ліцей 6 4 1 1 14 - 8 +6 13
47 Підгайчиківський ліцей 6 1 1 4 11 - 16 -5 4
48 Джурківська гімназія 6 2 1 3 7 - 12 -5 7
Південь
Команда I В Н П З - П РM О
1 ФК Битків 11 6 2 3 20 - 13 +7 20
2 "Прут" Делятин 11 5 0 6 13 - 16 -3 15
3 "Opel" П`ядики 11 3 1 7 10 - 19 -9 10
4 ФК Гвіздець 11 6 2 3 18 - 11 +7 20
5 ФК Обертин 11 2 0 9 11 - 30 -19 6
6 "Тепловик-ДЮСШ3" 11 8 2 1 23 - 6 +17 26
7 "Чайка" Вільхівці 11 3 1 7 14 - 18 -4 10
8 "Каменяр" Серафинці 11 6 2 3 13 - 9 +4 20
Північ
Команда I В Н П З - П РM О
1 "Лімниця" Перегінське 10 1 0 9 9 - 38 -29 3
2 "Енергія" Бурштин 9 4 2 3 14 - 9 +5 14
3 "Медик-Краснопіль" Солотвин 9 4 1 4 17 - 13 +4 13
4 "Вихор" Ямниця 10 3 2 5 19 - 21 -2 11
5 "Колос" Братківці 9 4 2 3 19 - 18 +1 14
6 "Дністер-Рітас" 10 4 1 5 14 - 19 -5 13
7 "Карпати" Болехів 9 9 0 0 33 - 7 +26 27
Група Г
Команда I В Н П З - П РM О
1 "Княгинин" Підгайчики 10 6 2 2 27 - 18 +9 20
2 МФК Турка-3 10 7 1 2 40 - 21 +19 22
3 "Агро-Дует" В.Камянка 10 1 0 9 10 - 42 -32 3
4 Старий Гвіздець 10 5 0 5 46 - 24 +22 15
5 DS П'ядики 10 1 0 9 9 - 61 -52 3
6 "Нива" М.Кам`янка 10 7 2 1 45 - 11 +34 23
7 "Покуття" В.Вербіж 10 8 2 0 49 - 17 +32 26
8 FC Energy 10 5 0 5 29 - 28 +1 15
9 Фаворит 10 2 0 8 16 - 40 -24 6
10 МФК Бані Березів 10 5 1 4 28 - 18 +10 16
11 "Нива" Джурків 10 3 0 7 14 - 33 -19 9
12 Матеївецька гімназія 6 0 1 5 3 - 26 -23 1
13 Замулинецький ліцей 6 1 1 4 5 - 22 -17 4
14 Дебеславцівська гімназія 6 5 0 1 24 - 4 +20 15
15 Пилипівська гімназія 6 2 0 4 4 - 31 -27 6
16 Мишинська гімназія 6 6 0 0 51 - 4 +47 18
Група 1
Команда I В Н П З - П РM О
1 Гвіздець ДЮФЛ 6 0 1 5 4 - 13 -9 1
2 В.Камянка ДЮФЛ 6 3 1 2 11 - 14 -3 10
3 Турка ДЮФЛ 6 3 1 2 16 - 18 -2 10
4 Корнич ДЮФЛ 6 4 1 1 22 - 8 +14 13
Група 2
Команда I В Н П З - П РM О
1 Коршів ДЮФЛ 4 1 1 2 4 - 15 -11 4
2 Печеніжин ДЮФЛ 4 1 0 3 4 - 5 -1 3
3 Л.Хлібичин ДЮФЛ 4 3 1 0 15 - 3 +12 10
2006 Група А
Команда I В Н П З - П РM О
1 КДЮСШ Коломия (2) 8 3 2 3 16 - 11 +5 11
2 РДЮСШ-1 8 2 2 4 11 - 18 -7 8
3 "Чайка" Іллінці 8 5 1 2 30 - 13 +17 16
4 ДЮСШ Пядицька ОТГ-1 8 1 0 7 5 - 34 -29 3
5 ДЮСШ Печеніжинська ОТГ 8 6 1 1 25 - 11 +14 19
2006 Група Б
Команда I В Н П З - П РM О
1 ДЮСШ Пядицька ОТГ-2 9 2 3 4 14 - 26 -12 9
2 ДЮСШ Колос 7 3 2 2 21 - 15 +6 11
3 РДЮСШ-2 8 2 2 4 11 - 15 -4 8
4 ДЮСШ Косів 8 7 0 1 48 - 9 +39 21
5 ДЮСШ Мишин 10 0 1 9 8 - 62 -54 1
6 КДЮСШ Коломия (1) 10 7 2 1 39 - 14 +25 23
2008
Команда I В Н П З - П РM О
1 КДЮСШ-2-08 10 4 5 1 23 - 9 +14 17
2 КДЮСШ-3-08 10 5 2 3 21 - 18 +3 17
3 РДЮСШ-08 10 3 5 2 8 - 10 -2 14
4 КДЮСШ-1-08 10 6 2 2 28 - 13 +15 20
5 ДЮСШ Колос-08 10 1 3 6 17 - 28 -11 6
6 ДЮСШ Косів-08 10 2 1 7 7 - 26 -19 7
2006 Золота ліга
Команда I В Н П З - П РM О
1 ДЮСШ Печеніжинська ОТГ 10 2 0 8 13 - 27 -14 6
2 ДЮСШ Косів 10 5 2 3 25 - 12 +13 17
3 "Чайка" Іллінці 10 8 2 0 30 - 8 +22 26
4 КДЮСШ Коломия (1) 10 7 0 3 22 - 8 +14 21
5 КДЮСШ Коломия (2) 10 5 2 3 25 - 14 +11 17
6 ДЮСШ Колос 10 0 0 10 1 - 47 -46
2006 Срібна ліга
Команда I В Н П З - П РM О
1 ДЮСШ Пядицька ОТГ-2 6 2 0 4 9 - 13 -4 6
2 ДЮСШ Мишин 6 3 0 3 10 - 9 +1 9
3 РДЮСШ-2 6 1 0 5 4 - 22 -18 3
4 РДЮСШ-1 6 6 0 0 26 - 5 +21 18